• LUKAS

    Dotaz na brňáky a okolí: Jakou doporučíte trasu směrem z Brna na západ? Směr Náměšť nad Oslavou a Třebíč. Pochopitelně převážně terénem :-) dík

    0 0
    • RomanH  

      Udoli BObravy a Oslavy, pripadne dale podel Jihlavy. Vse po turistickych znackach podel rek. Z hlavy Ti presne nereknu, ktere barvy a kde po jakem brehu (mam to uz vychytane z minimem pesiho pretahovani kola pres skaly, ale to podle pameti na miste). Je to krasna trasa, jezdim to obracene tak 2× do roka.

      0 0
    • tjuren  

      Bobrava je určitě nejpěknější, lze i severem údolim Bilyho potoka do V.Bíteše a pak přes kopec do údolí Oslavy. Dál to ale znám na Velmec a ne na Třebíč.
      Ještě mě napadlo jet přes přehradu kolem motookruhu a dál na Rosice.

      0 0
      • Dusab  

        Já jezdím Zelešice – podál Bobravy – Radostice – Rosice – Domašov – Šmelcovna – Vever. Bitýška – přehrada. Super a dá se tu pokrátit z Rosic kolem Masarakova okruhu přes Ríšovu studánku přímo na prygl…

        0 0
      • miche  

        Tak nas team nakonec dal tu cestu udolim Bileho potoka, a bylo to same brodeni :-) Klady zrejme strhla velka voda, prekvapilo nas proto velke mnozstvi nadsenych bikeru. Nejaky foto zde: www.ebikeros.mcmagic.net/…ok/index.htm

        0 0
        • fireball  

          No já nevím, ale na Bílej potok se jezdí právě kvůli požitku z brodění, všechny brody se dají projet, i když jeden je docela problematický. Nohy suché nezůstanou. Taky poněkud závisí na stavu vody, ale podle fotek to vypadalo přijatelně. A mostků tam nikdy moc nebylo…

          0 0
          • vili  

            souhlas

            0 0
          • miche  

            jasne, nic proti :-)) ale nechteli sme riskovat koupel několik desitek kilometru od domova :-) nebylo to moc teply :-)

            0 0
          • miche  

            na tech fotkach to nevypada, pac sme to obihali po kamenech, jinak to bylo nekde i po kolena …

            0 0
    • MartinS  

      Bosonohy-Střelice-po zelené omickým lesem do Omic pak po žluté na Kývalku kolem velké ceny po žluté k Helenčině studánce-Ríšova studánka, od R. studánky je sposta možností se dostat k přehradě např. k mostu u hradu Veveří dál na Hvozdec-Šmelcovnu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.