• reidyxi

    KOLIT DÁTE PIV NA ŠVIHU?

    0 0
    • Luka  

      tak 2…ale zalezi na poctu zastavek a poctu stupnu :) kazdopadne to druhy si davam az skoro doma, tzv.na dojeti. Vic nezvladnu, protoze me pak strasne bolej nohy, nemluve o tom, ze bych nerada mela nejakou kolizi kvuli snizeny pricetnosti :)

      0 0
    • MlokCZ  

      0–3, 2–3 pouze když jedem o víkendu na celý den

      0 0
      • MlokCZ  

        Ještě dodám, že to je počet včetně těch po švihu, když se stavujem na zahrádce těsně u baráku.

        0 0
    • Smazaný účet  

      v zime jedno, s vzrustajici teplotou, roste i pocet pif…

      0 0
    • Darkson  

      obvykle 0–2. nepočítaje občerstvení U Pigiho nebo Na Jezerce, které řadím do kategorie „po švihu“

      0 0
      • Manas  

        Naprostou souhlasim. Navsteva Pigiho je spolecenska udalost a ta se do svihu nepocita :-)

        0 0
        • Darkson  

          tam se ten počet pohybuje od 3 do nevidim:-)

          0 0
          • Chuck  

            no naposled jich tam Na jezerce padlo tušim 12 :o) ale to bylo až po švihu. cesta domu už se nepočítá :o)

            0 0
            • smash  

              :))Tam u vas se rika svihu, premistit se na kole do hospy jo :)

              0 0
              • wroum  

                jasne, vis kolikrat sebou po ceste svihnes? a z hospody, to je teprve svih :-)

                0 0
    • Splinter  

      Kde je mastihuba?:o)))

      0 0
    • Blade  

      KOFOLA RULEZZZ :-D

      0 0
      • Lišák  

        Sem chodil se sestřičkou z ARO (cyklistkou) a ta právě kofeinové nápoje při vysoké fyzické aktivitě nedoporučovala. Říkala, že hercna mlátí už tak dost, tak není potřeba jí ještě povzbuzovat. Tak asi tak.

        0 0
        • Blade  

          Neboj, ja jezdim „opatrne“ podle tepaku :) BTW …sem chodil se sestrickou… Proc uz nechodis? Sestricka a cyklistka to musi byt idealni kombinace :-P

          0 0
        • scret  

          Tak asi si colu nebude clovek lejt do bidonu,pri zastavce v tom nevidim problem…

          0 0
          • Gorgov  

            já si jí teda leju do bidonu na druhou pulku zavodu. A jeste k tomu prisipavam 1–2 pitliky kofeinu.(jeden pitlik sou asi 4 silny kavy:) nakopne to

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Asi ti nepovim nic novýho dyš ti řeknu, že to nadměrně a zbytečně zatěžuje organismus. Kdybys odjel závod a v sobě 0,5g perníku tak bys zatížil organismus úplně stejně a navíc by se už dalo mluvit o nějaký účelu ve smyslu vyšší výkonosti. Tak dávej pozor ať ťe neklepne pepka, nebyl bys první. Chlastej rači ISOFRUIT ;-) má to narozdíl od kofeinu význam a nezabíjí to :-)

              0 0
              • filipes  

                To je to s kofeinem tak drsny? Ja jsem casto v takovym utlumu, ze se bez kafe nebo pulky redbula casto ani poradne nerozjedu. A na dojezd, sladky piti s kofeinem je podle me idealni. Akorat ze nezavodim, takze jezdim vetsinou jenom max 5 az 10 pres prah, dalsich 15 do max.

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  půlka RED BULLa opravdu neobsahuje 2 pytlíky čistýho kofeinu… Jinak nechtěl sem říct, že je to s kofeinem tak zlý, jen sem chtěl říct, že pervitin je docela v pohodě a je to jediná látka u které na kole zažiješ tu pravou radost z pohybu :-P

                  0 0
    • kajulka2  

      max 1–2, ale většinou až po

      0 0
    • fousac  

      jestlize „U Pigiho“ zaradime do kategorie po svihu, to toho ani moc neni.. 1–2 pri jidle.. nikdy sem jich snad nemel vic nez 5 za vyjizdku…

      0 0
    • Martyss  

      0..:-)

      0 0
      • Luka  

        nikdy nepotkas hospodu co? :D

        0 0
        • Martyss  

          To taky......ale spíše alkohol nechávám pro jinéh příležitosti:-)

          0 0
          • Lišák  

            Pivo neni alkohol.

            Jo a taky sem se dověděl od jednoho vrchního, že rum neni kořalka. Ale na kole si nedávám ani kořalku, ani rum :-)

            0 0
    • tjuren  

      0–6 co si pamatuju

      0 0
    • orca  

      Na švihu žádné , na vejletě max 2 , a po dojezdu podle chuti a přátel…

      0 0
    • yetti  

      maximalne 3 zastavky po jednom kousku

      0 0
      • Luka  

        nojo, pivo je nerad mocopudnej… :)) vy chlapi to mate ale jednoduchy… ;)

        0 0
        • Blade  

          No vidis, tohle mne vzdycky zajimalo, jak to provozujete vy :-)

          0 0
          • Luka  

            v zime? no, to je hrozny, clovek nejen omrzne na mnohem vetsim % tela, ale jeste to svlikani… ech… a v lete? No, ja vozim nastesti nelaclovy kratasy, tak to jde celkem rychle…

            0 0
    • Floydie  

      8–12

      0 0
    • fousek  

      0 zcela vymecne 1

      0 0
    • Rokro  

      Většinou žádný, ale o víkendu jsem si zajel závůdek Kdanická šlapka a tam bylo šest povinnejch, z toho poslední v cíli, až pak se započítal čas. Jo, a pro získání bonusových minut jsem to proložil třema nepovinnejma frťánkama. Nicméně ve startovním poli jsem byl spíš za oabstinenta.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zalezi na dlzke. Mame tu napr. taky pekny hreben s dobre rozmiestnenymi chatami. Tak potom na kazdej chate. Su od seba zhruba 1.5 hodiny. Pri navrate je to dole kopcom tak to je potom hustejsie.

        0 0
      • fousek  

        Bych na tom zavode ani neodstartoval, pac bych nenased na kolo:-)

        0 0
    • JMT  

      adekvatne chuti (obcas se to zvrtne)

      0 0
    • cat  

      Nešvihám:)

      0 0
    • vt  

      obvykle 0, vcera 1 :-)

      0 0
    • McBlacky  

      v týdnu většinou 0, není čas. O víkendu je to jiná :) tak 2–3 a pak občas ten Pigi no…

      0 0
    • rasto  

      minule se to zvrtlo: v revnicich na namesti jsme dali 5 kousku. pak me cekalo jeste 35 km na Kladno :-) ale to je vyjimka, jinak max. 3 desitky. dvanactky nepiju ani kdyz jsem „v civilu“.

      0 0
      • MC78  

        Nazdar, chodí sem na fórum hodně lidí z Kladna? jsi první koho jsem si všiml, ale je fakt že profily moc neprolejzám.. MC

        0 0
        • rasto  

          mno, moc nas tady neni. pamatuji se na jisteho Vencu (?asi). Kladno neni sportovni cyklistice moc zaslibene: prvni kopce mame az 35km od domova, na Krivoklatsku ci Brdsku :-/

          0 0
        • JJ  

          Ja treba, i kdyz nastesti se na Kladne jiz temer nevyskytuju.. Ale vim minimalne o dalsich dvou

          0 0
    • cabbage  

      ani jedno, nebudu si přece kazit vyjížďku…;

      0 0
    • ludva  

      já dávám malé na žízeň a velké na chuť,ale taky až po švihu

      0 0
    • kolombo  

      Asi tak 1 10-ti nebo 11-ti stupňové po zhruba 2 hodinách ježdění, ale řídím se i podle rezestupu občerstvovacích stanic a vzdálenosti k domovu :-)

      0 0
    • enjoy  

      policie si dela anketu?:-)) na biku nechlastam.teda ne ze bych byl az tolik zasadovej(navenek se tak teda chovam:-))),ale tuhnou mi pak nohy.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Tuhnou nohy ? Tak to bys měl vidět jak to vypadá po brku… ;-) Jo a piv dávám tak maximálně 20 a dvanáctek maximálně 10, protože jinak padám z kola :-o

        0 0
        • wroum  

          po brku vypada vsechno radostnejc, to bys mel vedet :-) takze pokud tuhnou nohy (me ne) tak sice jedes pomalejc, ale s mnohem vetsi radosti :-D

          0 0
    • Vojtas  

      kdyz jedu sam tak jenom obcas v nakej vrcholovej hospudce, kdyz s nekym tak jedno az dve, obcas maximalne tri za vyjizdku, ale to jenom pri hodne dlouhejch vejletech

      0 0
    • Krutor  

      Většinou jedno někde „na půl cesty“ a další 1 až x na konci :-)

      0 0
    • Thomasek  

      když je žízeň tak 1 pivo / 10 km, při delších vyjížkách trošku míň. normálně ale sebou nevozím žádné pití.

      0 0
    • Lister  

      a už je to tady zase.

      Zásadně 0, jsem zásadovej a jinak jsem na tom s účinky piva taky podobně jako enjoy :o)

      0 0
      • james11  

        Cituji z jedné knížky o cyklistice: „Pivo pro sportovní výkon nelze doporučit, neboť má jednu zásadní vadu – přítomnost alkoholu. A právě alkohol v krevním oběhu způsobuje, že játra se přednostně věnují odbourávání alkoholu a neplní všechny ostatní funkce. Tím se zastaví jejich regenerační a čistící funkce, což ovlivňuje výkon.“

        Mě po pivu težknou nohy a proto ho nepiju.

        0 0
        • dada  

          no já o tom něco vim a tak ti můžu říct že játra sou docela slušná továrna a na alkohol je v tý továrně takovy malý oddělení (konkretně enzym) který si pracuje vcelku nezávisle a konstatní rychlostí – cca 1 pivo za hodku az hodku a pul. no a zhruba stejnym rytmem to do sebe leju ja aby ten enzym chudak nestradal…:)

          0 0
    • enrico  

      naposledy v stredu nejakych 7 až 8 a dopadloto takto. Nad 5 piv je to na bajku s SPD veru o držku, na to sú krčmové bicykle :-)

      0 0
      • james11  

        Měl jsem to stejné předminulý rok když jsem se vracel z bečky na crossu. Včechny končetiny odrané po nepříjemném pádu :-( Myslím že pít pivo je nebajkerské.

        0 0
        • enrico  

          odteraz uz len 1 max 2 popr. nealko pivo alebo čiernu ropu (kofolu), ten dotrhaný dres, kratase, rozbité koleno a pooškieraný bajk za tie pivá fakt nestoja :-(

          0 0
          • TheIF  

            Máš pít s Mírou :-)

            0 0
            • kolombo  

              Souhlas :-) Když budeš pít jen jedno na cca 10–30 km, podle rychlosti, tak se Ti to nestane :-) Ne že si to nasčítáš a po 80-ti km si dáš 8 škopků :-D Takhle se to počítat nedá!

              0 0
          • james11  

            jj je to tak, musím souhlasit, čiernu ropu tu můžu! :-D

            0 0
          • kurýr na bajku  

            no to je možný, ale ABSINTH dává křídla !!! Přeci jen usnout na bajku za jízdy nedovede ani T. Huříková s Armstrongem…

            0 0
            • mastihuba  

              Usnout neni až takovej problém, ale pokračovat v jízdě už jo. :)

              0 0
              • Paja  

                zazitky z navratu z Bukarny?-)

                0 0
                • mastihuba  

                  Hmm čoveče z bukárny jsem vždycky dojel ok, ale z jedněch narozenin jsem usnul 100m vod baráku. (ale ne že bych se chtěl chlubit:))). )

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Je to trochu vostuda, ale problém to není. Stačí spát hodinu a na to zažít dalších 12h na kole. Prostě mikrospánek.

                    0 0
      • JSt  

        cim vic pijes, tim musis jet opatrnej ;))

        0 0
    • Elwing  

      záleží natom s kým jedu :) a o pigim ani raději nemluvím…

      0 0
    • lenochod  

      Je to už dávno, ale … :o( na sluníčku jedno osmipívo a na chuť ke každýmu pivu velkej becher. Bylo to během cca třech hodin a bylo to dost hustý. Nemohli jsme se vyškrábat ani na kolo. Dopadlo to tak, že jsme odtlačili kola na louku a tam jsme vytuhli. Probrala nás průtrž mračen. Spánek byl krásné čtyři hodinky. Jinak běžně pivo na bíku nepiju, v lese jej nikdo neprodává :o))

      0 0
      • JIRA  

        :) Když si vzpomenu, jak jsme Tě cestou do Morzine skoro zapomněli ve Švýcarsku u pumpy........a pak skoro před cílem v lese.......­.....tak Ti to i věřím. :))

        0 0
    • lubos  

      Obvykle 0, ale v nedeli jsem na pivo primo jel.

      0 0
    • Corbett  

      I když se považuji za pivaře, tak žádné. Dříve jsem si občas dal, ale nedělalo mi to dobře. Nechávám si to až po švihu. Aspoň je se na co těšit. To dám tak 3

      0 0
    • Zerocool  

      žádné, mám pak dřevěné nohy, po je otázka nálady

      0 0
    • pucháč  

      Jak to tady tak pročítám, vkrádá se mi na mysl otázka: Co je nebezpečnější? – jet na kole střízlivej bez helmy, nebo s helmou a s pěti dvanáckami v těle?

      0 0
    • Leader  

      Tak různě záleží na tom jak daleko jedu a kde a kdy mi dojde pití ve flašce, pak už jedu jenom na pivo.

      0 0
    • Rado LH  

      1 az 2 podla poctu km

      0 0
    • Luwa  

      Záleží i kde jedu v třeba v jizerkách kde nejezděj auta tak třeba 6 nebo brko a 3 pivka(ale ňák to nepočítám tak ty čísla nemusej bejt přesný).A když vim že pojedu někde v provozu mezi auty tak rači vůbec,naštěstí mám 500m první polní cestu a už se pak celej den nedostanu na silnice.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Je tu niekto odbornik? Pri strednej zatazi (lesne polne cesty, vlnity teren – celkove prevysenie okolo 500 m) mi vychadzaju „cerpacie stanice“ tak raz za hodinku. Ak maju desiatku tak ju uprednostnim. Otazka – je pravda, ze za tu hodinku tu trochu alkoholu spalim?

      0 0
      • lubos  

        Za hodinu na prevyseni 500m 10tku spalis :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak to si ma nepotesil. Moj oblubeny ciel ma sice prevysenie 500m a idem ju 1.5 hod, ale tam hore maju len 12ku. Jedine, ze by to kompenzoval ten navrat. Ale ten netrva ani hodinu. :-)

          0 0
    • Habib  

      Je tu nekdo z Kunzaku? Onehda se vyrazilo od Tocika a na 10 km padlo 10 piv…:-) Bylo to narocny, ale dojel jsem ve zdavi :-))

      0 0
    • be.r.ry  

      radši ani jedno......

      0 0
    • JIRA  

      Žádný. Byl jsem pak zbytečně odvážnej'…ale šikovnost se ještě snížila. Odrazuje mne od toho i pohled na odřeniny a zničená kola kamarádů po tom co si dávají 14 piv, 10 panáků a nebo 2 litry vína. Mě to přijde rizikový i pěšky. Dřív byla tradice si udělat večírek před závodem, ale pak to končilo, že jsem si po 30 – 60 kilometrech na trati trhal číslo z řídítek a šel spát na louku vedle cesty (Drásal, Sudety).

      0 0
      • McBlacky  

        znám nejednou jsem nastoupil na races pěkně na kashi po předchozím večeru :) je to peklo

        0 0
        • cabbage  

          možná to je peklo, ale třeba fousáč by ani jinak nedojel;o)

          0 0
        • JIRA  

          V mým případě se to vyřešilo – přestal jsem jezdit závody. :) V pátek jsi asi moc nekalil.......co!? ;) Gratuluju…

          0 0
        • Manas  

          To ja udelal mockrat, ba dokonce jsem jednou nemohl nastoupit :-) Mr. Broz jiste vi :-)

          Ale jednou se mi to vymstilo – lonskej Spindl a od ty doby uz to radsi neprehanim …

          0 0
    • los_tomanos  

      Ani jedno :)

      0 0
    • mosquito  

      kdyz je pekne tak vetsinou 1–2 (na okruhu cca 30km), kdyz je velky pohodovy vylet na celej den tak i 3–4

      a vsimli jste si toho ze tepak po pivu ukazuje min ;-) ikdyz drete jako volove ? :))

      0 0
    • Dan  

      podle terénu, vzdálenosti a počasí tak 2–3, nepočítám ukončení etapy

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Vod prvního už máme s chlastem smůlu. Kdo pojede na kole, nebo na koni ve stavu „na krupici“, taxi pude na rok sednout. Ovšem nemusíme se cejtit ukřivděni, protože ten co pojede autem bez řidičáku může být za jistých okolností stejně odměněn.

        0 0
        • Vojtas  

          a to jako fakt ? naka blbost ne

          0 0
        • pepino  

          Jo ? Já zas slyšel vo asi až 50.000,– pokuty.Super.Co takhle cyklisty pod vlivem rovnou střílet? Ať maj auta víc místa.

          0 0
          • pepino  

            Zase chápu,že totál nakalenec na kole na silnici nemá co dělat,ať tu nerozpoutam nějakou bitku.

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Záleží jak moc si vožralej, těch 50 hadrů můžeš taky schytat. Takže od prvního jezdim zásadně na kokeši, prej to zlepšuje reflexy ;-)

            0 0
            • pepino  

              Sem kromě marušky(po tý je mi blbě) a haše(po tom zas ne) nic jinýho nezkoušel,je třeba začít experimentovat:-)

              0 0
    • dancing dog  

      Já málo maličko,až na vyjímky :-) ovšem parta mého bratra -včetně běžně na 50–70 km tak 6–7 piv. I přes moje varování, že jednou přijdou o život, nebo dokonce i o papíry…jsou to žiletky, co drtí asfalt pekelným tempem- cca 20km, do další hospody

      0 0
    • rasto  

      ve ctvrtek vecer 8.6.2006, 3 piva+ 3 panaky (kolegyne slavila svatbu): naproti me, kousek pod Petrinem, vyjelo auto. ja strhnul riditka doprava, zajel jsem do koleje. pocuchal jsem parkujici Fabku: provaleny zadni blatnik, zadni dvere (20 cm ryha 3 mm hluboka ryha, asi praskla konstrukce vnejsiho zrcatka). majitel auta stal naproti pres silnici. zavolal policajty (po dohode se mnou). zaver: ridic, ktery me ohrozil, samozrejme ujel. utajili jsme me promile. skodu asi 5k kc proplati pojistovna (v ramci pojistky bytu mam nastesti :-) zakomponovano pojisteni osobni zodpovednosti). nebyt alkoholu, patrne bych zaeragoval vhodneji :-/

      0 0
      • fousac  

        tak na to nelez, kdyz neumis chlastat…

        0 0
      • goofy  

        3 piva a 3 panaky a uz se valis? :o) No ja se radeji moc nesmeju ;o)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          co takle 12 piv, 3 brka a 2 panáky ?

          0 0
          • goofy  

            Tak tohle uz je slusne skore. ;o) Ja nedavno 7 dvanastek a 15 panaku. A kdyz jsem sedl na kolo, tak jsem byl hned strizlivej… Jsem byl az nestastny, ze jsem dojel domu zase uplne strizlivy… :-/

            0 0
            • enjoy  

              15 panaku ceho?:-).nebo to byly takovy podmiraky?:-))

              0 0
              • goofy  

                Bols Vodka. Ale asi tady doslo k nedorozumeni. To nebyly velke 0,5… To byly 0,3.

                0 0
                • enjoy  

                  0,3 neznam.jenom 0,4 a pokud si byl treba v nemcich tak 0,35,ale s 0,3 si me dostal:-)

                  0 0
                  • goofy  

                    To byla domaci grilovacka, a mame takou divnou miru pulek u babiny… :o) Vlastne 5 z nich bylo nejdriv domaci 52% slivky a zbytek ta vodka. No a pak jsem se v hospe dorazil pivama :-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      tak to ja bych se dorazil na zacatek tema pivama(ikdyz 7,to sem nikdy neustal:-)))

                      0 0
              • kurýr na bajku  

                PUSHKIN se silou medvědí ;-)

                0 0
                • enjoy  

                  aa medvidci:-).tohle piti u me posledni 2 roky vede!:-).a kdyz uz moralne nemuzu tak se spritem.

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Jj, to je vono ;-) Já sem právě miloval 2 absinthy s jednim RED BULLem a dolejt džusem. Ovšem, když sem se tim přivotrávil, tak bylo po srandě ;-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.