• SavaH

    Kolu zdar! Uz se vam nekdy stalo, ze jste jeli na kole a meli jste 100 chuti kolo hodit do prikopu a dojit domu peso? Nebo nechat kolo zrtit se ze skaly? Popr. ho rozmlatit basebolkou? Posledni dobou mam obdone choutky casto. Ale na 2. stranu bez kola vydrzim max tyden :o( Jak se teto zavislosti zbavit? Nebo jak se zbavit demolicnich choutek? Dik za reakce ;o) A anketa na zaver…

    0 0
    • lidumil  

      si na kolo lehni nebo jeď vestoje

      0 0
    • bajkr  

      Nudíte se? Kupte si medvídka mývala :-D

      0 0
    • lidumil  

      Měl být ftííííííííííp. Sem si myslel, že seš celkem pohodářka podle toho co fšechnos' zcestovala a keds' fšude pracovala jako „chůva“.

      0 0
    • jaski  

      ja jednou jel na no name kolu a myslel sem ze to po 10ti kilakach hodim do prikopu a radsi pudu pesky ale jinak na svym sem takovou choutku jeste nemel :-) nastesti

      0 0
    • Tomcat_1  

      Stava se mi to obcas cestou, rikam si co tu KU*VA delam…a podobny lichotky. A s tim kolem, presne jak to pises. Rozmlatit, nekde shodit, a tak. Pomaha mi sednout na nejblizsi prikop, parez, kamen, cokoli a chvilku jen tak cumet. Pak to prejde, nekdo se treba mihne kolem – nasednu a jedu dal. Uplne novej :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        No ak mas najazdenych uz par tisic km, tak sa nediv. Potom uz sa bika musis divat ako na nepriatela. :-))

        0 0
        • SavaH  

          Silnicni kolo nemuzu ani videt, prehodila jsem pres nej plachtu a vypuckovala horaka. Uz ted se tesim na vikend. Jen se bojim, ze se po par km jizdy vyskytne silnicni sindrom :o(

          0 0
          • Tomcat_1  

            Noooo, par tisic nemam, silnicku taky ne :-) Ja proste rad jezdim!

            0 0
    • lubos  

      Proc ? Technicke problemy s bajkem, nebo to druhy ?

      0 0
      • lubos  

        Jestli to druhy … tak si myslim, ze vim proc. Ale moc bych o tom psat nechtel. Lze to poresit i bez toho, aby jeden prestal na cas bajkovat.

        0 0
    • blue  

      jo, kdyz tahnes skoro dve hodiny kolo na zadech pastvinama do nejakyho sedla, prsi, nahore se blizi bourka a ta louka se da sotva vyjit i bez kola, tak te za tu cestu casto napadne, co tam vlastne delas… jenze kdyz vylezes nahoru a rozhlidnes se po okolnich udolich, tak je vsechno mavnutim kouzelnyho proutku pryc a po vyvonenym technickym sjezdu te zacne napadat, ze za rok si to das znovu :-)

      a co ty demolicni choutky zpusobuje? mozna by to chtelo dat si trochu pauzu a bez toho kola to vydrzet, treba dva tri vikendy :-)

      0 0
      • McBlacky  

        dva tři víkendy? leda že by mi úřízli nohy :)

        0 0
        • blue  

          proto sem si odpocinek dostatecne vybral pres zimu :-)

          0 0
          • McBlacky  

            no já letos taky :(

            0 0
          • Smazaný účet  

            ano, čtenáři Vela vědí. :o)))

            0 0
            • pos3k  

              pozorni ctenari Vela vedi :-)

              0 0
            • blue  

              dulezity je, ze to funguje… po mesici a neco letosniho jezdeni jsem zaznamenal dost vyrazny zlepseni techniky a prekonani nekolika cilu, ktery jsem nebyl schopnej zdolat celej lonskej rok :-)))

              0 0
      • SavaH  

        Kdyz ti treba na CP v Cesky lipe daj 2 horolezecky vlozky, ze jo…

        0 0
        • blue  

          no jo, ja si bajkovani zavodama nekazim :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Zavody se daji jezdit i s jinym pristpem – tak nejak pro zabavu jako ja.

            0 0
            • wroum  

              nechavas ostatni bavit se na tvuj ucet? :-)

              0 0
              • cabbage  

                :o))

                0 0
              • Radek Broz  

                Lepsi, nez sedet na rybach;-)

                0 0
                • wroum  

                  to mas pravdu. este ze na rybach sedim vyjimecne – ono si vetsinou v pulce reky neni kam sednout :-P

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    A, dotceny muskar;-) Pro me je fakt stejny stat v gumakach ve vode nebo sedet na brehu.

                    0 0
                    • wroum  

                      je v tom velkej rozdil :-) ale to ti je stejne jedno, vid :-P

                      0 0
                    • cabbage  

                      btw: broďáky sou děsnej adrenalin;)

                      0 0
                      • wroum  

                        vlastni zkusenost? :-D

                        0 0
                      • goofy  

                        No treba s brodakama na dne vypusteneho rybnika to je celkem prdel… Clovek jako by chodil v mesicnich botkach po zemi… :o)

                        0 0
                      • ota  

                        mohu potvrdit.v do­bách,kdy jsem jen lezl jsem měl proto jen 61 kg a půjčil si na Kružberku pod skalami broďáky od 100 kg macka,a šel „muškařit“.nikdy jsem nedržel prut.Pravda,do jedné nohy by mi vešly moje muší obě.když jsem měl vodu do půl lýtek,začal jsem cosi tušit,ale lezl jsem dál do vody.za chvíli už jsem nafouklý jak balon poskakoval v proudu a zbytek si domyslíte.ten smích z břehu slyším dodnes :-)

                        0 0
            • Manas  

              Spravne, dulezite se je bavit. Na vysledky srat :-)

              0 0
    • -b-n-x-  

      Me se jiz jednou kolo kutalelo asi dvacet metru po skale. To byl docela spatny zazitek. Mel jsem o nej fakt velky strach. Kdyz jsem zjistil, ze se mu nic nestalo, fakt se mi hodne ulevilo.

      0 0
      • Komi  

        Jak se ti to podařilo?

        0 0
        • -b-n-x-  

          myslel jsem si ze s kolem v ruce vylezu tak dvojkove lezeni. Slo to asi do do horni tretiny (10m nad zemi)

          0 0
          • McBlacky  

            hmm některý dvojky v jizerkách bych si s tim teda nestřih :) ještě napiš že to bylo v tatrách :)

            0 0
            • -b-n-x-  

              nene, to bylo u nas v Beskydech. Misto zvane peklo. Je to takovy malo znamy lesni vodopad

              0 0
              • goofy  

                Ten nazev uz jsem nekde slysel, ale nevim do ktere casti Beskyd ho zaradit… Kdepak to je?

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Pod velkym javorovym. Jak bys jel s Maleho Javoroveho do reky po jakesi znacce, tak je to v nejvyssim bode te cesty. Vlastne tam je na ceste takovy praminek a pod cestou to tam je.

                  0 0
    • petebike  

      jezdim poradne na kole od roku 1999 – najeto skoro 140 000 km, prace,silnice,bi­ke,ergac,valce atd. a zatim sem s tim chtel seknout jen jednou a vratit se k lukostrelbe, preci jen bezpecnejsi sport :-), hlavu vzhuru ! bikechalenge je za rohem „74 dnu do startu“

      0 0
      • lubos  

        To neni imho to spravne povzbuzeni :) Pac ja jsem treba tedka v pohode, ale kdyz vidim to silene cislo .. asi jdu bika vyhodit :)

        0 0
        • petebike  

          no ja s tim chtel seknout pred dvema lety, ale pak prisel novej sponzor, nova motivace, novy kolo, tak jedu dal a jeste nejakou dobu jezdit budu :-))

          0 0
      • kurýr na bajku  

        ale zapomenuls napsat, že máš třikrát přetočenej tachometr ;-)

        0 0
    • Vrci  

      Kdybys jezdila v silničních tretrách s karbonovou podrážkou a přišroubavanýma look kuframa, tak by tě myšlenka na jediný krok směrem domu bez kola ani nenapadla :-)

      To je moje noční můra, pěší přesun v cyklistickém obutí.

      0 0
      • petebike  

        plne souhlasim :-DDD

        0 0
      • SavaH  

        Mam silnicni karbonovy shimana s lookama ;o) a muzu te ujistit, ze uz jsem si vyzkousela v nich jit, nez jsem je po par metrech sundala a tapkala v ponozkach. Kdyz se mi to pak v hlave rozlezelo, tak jsem se pro boty i kolo vratila ;o)

        0 0
        • Vrci  

          Jseš asi větší drsoň než já. Kolo bych neodložil kvůli strahu o něj a v ponožkách bych nešel kvůli představě co by mě čekalo při praní.

          0 0
    • Darkson  

      takovýhle záchvaty mívám, když mne zlobí technika. už jsem se párkrát přesvědčoval, když se zase všechno ku…ilo, že to hned prodám a budu mít klid. ale fakt nevim, co bych bez kola dělal…asi bych pomalu, ale jistě zešílel:-).

      jo a proč máš ty tyhle chutě?!

      0 0
      • SavaH  

        Protoze ta plecka commencal nechce radit a jezdi moc pomalu. Kdyz jedu sama, tak si se mnou nepovida :o( a kdyz jedu s nekym, tak jede schvalne pomalu, aby mi vsichni ujeli ;o(

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Mám o tebe strach :-o

          0 0
        • enjoy  

          hele me tohle dela taky!chvili jede krasne rychle,pak najednou zpomali a necha me si to vyzrat.nekdy z toho fakt nemuzu..! ale mnohem horsi je to ve sjezdech,kdyz mi dava falesnou nadeji jak jsem dobry a neznicitelny,to je pak parada:-D

          0 0
        • SavaH  

          Opravdu je to kolem. Vcera jsem byla na silnici a vsichni mi ujeli v 1. kopci. A dneska na horaku – s novym prestravcem :o))) – a to jsem pro zmenu ujizdela ja do kopce. Jeste vypilovat sjezd a bude to fajn. :o))) Takze kolo ne, ale mtb ano!

          0 0
      • Medunka  

        Presne. Naposled minuly tyden v patek vecer pred zavodem. To jsem to kolo chtela hodit do lesa a zahrabat. Pak jsem si rekla, ze kdyz tak zadni kolo vymenim a dala mu podminku, ze pokud do rana ujde, tak nic nejedu. No a neuslo ;-)

        0 0
    • gobike  

      Nejvic me na kole stve, ze mi tam cosi pri hrbolech mlati(asi bowden, nebo co) a ja za boha nemuzu zjistit co to je. Dokaze mi to docela zneprijemnit vyjizdku, tak proto vozim sluchatka, abych to neslysel:D Potom ale ani neslysim auta a ani nadavky od duchodcu, ze jezdim po cyklostezkach jako prase:D

      0 0
      • enjoy  

        hele a co reknes na to,kdyz drnci pri jizde ukazatel prevodu na XTcku?:-).to takhle jedes a najednou zjistis ze na tebe lidi blbe cumej protoze na cyklostezce mlatis hlava nehlava do riditek:-))

        0 0
      • kurýr na bajku  

        dyš sem tam zlomíš ňákýmu důchodci žebro, tak to hned zvedne náladu, ne ? :-P

        0 0
        • kankrlicek  

          Člověče, ty mi ničíš ideály! Já se tak těšil do důchodu :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Netes sa. Zistis, ze nemas na nic cas.

            0 0
            • McBlacky  

              no nevim minulý víkend jsem potkat v hospě na obídku tři pány 70+ a měli najeto okolo 2000km letos a jezdili jen za hezkýho počasí… jeden mi dokonce řekl že byl letos 67krát na běžkách, takže já bych to s tím časem viděl docela ok :)

              0 0
    • pegal  

      .. mam .. kdyz mi zacne cinkat kotouc .. a proto pristi rok „od kotoucu zpatky k Veckum“ .. Vecka rulez ..

      .. ja bez kola vydrzim maximalne pul dne ..

      0 0
    • Luka  

      mam…teda mela… kdyz jsem jezdila na tepy. Protoze to nefungovalo… ted uz to funguje, uz se da i jet vic nez 10km/h po rovine aniz by to na me rvalo ze mam prekroceny limit :)

      A kdyz mi nebrzdi brzda zadni…skrta atd, tak to taky silim (naposledy se dostal kaminek mezi kotou a desku a rozervalo to to perko co rozpira desticky, ouiiiii, to bylo utrpeni skrtajici nebrzdici…

      A nekdy mam proste den blbec.. ale to se mi stava spis na prkne. Ze se mi nedari, tak to radsi zabalim protoze pak se v tom rejpu PROC to nejde, ze jsem strevo, atd, a pak sem na presdrzku..takze lepsi se zabalit a nekam si zalizt, nebo to naopak premoct a pak se z toho vyklube ten nejlepsi den, akorat s blbym zacatkem.

      Vydrz… a s razenim…no, to ti neporadim…ses­telovat, vymenit lanka, bowdiky, dat rollamajig prinejhorsim..to vetsinou pomuze..

      0 0
    • Daf  

      Obcas nemam chut na kole jezdit. Ale to vetsinou souvisi s pretrenovanim a unavou. Kdyz kolo nefunguje jak ma vzdycky se to da opravit. Me opravovat kola bavi, takze s tim nemam problem :)

      0 0
    • Splinter  

      Jsme divní, co? My cyklisti.. Když je zima, tak si člověk řekne, že zas taková aby se nedalo jet není. Pak nadává v –18ti ve sjezdu neschopnej zmáčknout brzdovou páčku. Když to vypadá na průtrž mračen, tak se jede taky, šak vony ty mraky pudou jinam.. Následuje sprint v lijáku k něčemu, co aspoň trochu kryje před deštěm.. Čekání v zimě až to přejde a vono nic.. Takže určitě nejmíň 30km dom v dešti.. Poslední 3km už svítí slunko a lidi čumí odkud že to jedu jak prase, když tady vůbec nepršelo… No a vo tom to je…:) Ale nikdy sem ho eště nechtěl zahodit.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pche, to máte z toho, že trénujete. Dyž se mi na kolo nechce, nejedu, ne? Po středohoří si dávám už skoro 14 denní pauzu a nějak mě to netrápí… i dyž pomalu se blížej transprdy tak ho zas budu muset projet a seštelovat.

      0 0
    • MartinXC  

      A jak zvládáš „demoliční choutky“ když jsi au-pair ? :-)

      0 0
    • RUMcajs  

      Mno, tak si sedni na sedlo. Zvlaste ve vyssich rychlostech to tvoje pozadi oceni :-)

      0 0
      • Luka  

        a odpoved klasika:

        Jó když to jde tak to jde ale správný trénink není ještě vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

        celý text: www.nohavica.cz/…klistika.htm

        0 0
    • MARIN  

      Naposledy jsem to zazil v utery. V planu svih po silnici pres 100 km s par kopcema. Na 20km ve sjezdu za nakladakem odlitl kamen od kola nakladaku – prednim kolem jsem se stacil vyhnout zadni melo smulu, rana jako krava od roztrzeneho plaste (co taky muzu chtit od 26×1). Diru jsem podlozil kusem roztrzeny duse, nasadil rezervu, nafoukal a vyjel domu. Asi po 15 min zacalo poprchavat po minute prset a najednou padaj pulcentimentrovy kroupy. Nastesti se dalo schovat pod mostem. Po 10min uz zase jenom leje tak vyjedu. Po 3km je silnice uplne sucha bez kaluzi u krajnice – no jo bylo to na druhy strane kopce. Po dalsich 3km zjistuju ze mam prazdne zase zadni kolo do toho zacina poprchavat a domu zbyva asi 15km. Dofukuju a jedu dalsi 3km to se opakuje jeste 2×. Pak prichazi slejvak a zjisteni ze kolo uz nejde dofoukat. Plast je prorizli tak lepim dusi a podlepuju prorizly plast sice obtizne protoze porad leje. Po nafoukani vyjizdim prestava prset, prejedu kopec a je zase sucho a sviti slunicko. Poslednich par km uz dojizdim poradne nasra..j s tim ze kolo nechci aspon tyden videt. Po prijezdu domu menim sundavam kola s 1" plasti a nasazuju kola s balonama 2,1" a druhy den uz saze jezdim :)

      0 0
    • rock  

      Na kolo uz nikdy nesednu! A věříš, že bych se klidně vsadil, že sedneš ? A ani to nebude dlouho trvat …

      0 0
      • SavaH  

        Sednu, zitra na silnici a po zitri na horaka, pokud teda po dnesnim treninku plavani budu moct chodit :(

        0 0
    • Pavlos  

      Kup si fula a treba to prejde:)

      0 0
    • senožrout  

      Kolo je zpravidla prostředek k těm zážitkum na který se těším (vždycky když někam vyrážíme, tak se těšíme co zažijem a co nás potká a nejen když se jede na kolo) a na který často s úsměvem a rádi i po letech vzpomínáme. Takže NIKDY NIC TAKOVÉHO! Až budeme dědci a budeme prdět do plen, budeme s rádi vzpomínat na to dobré i ty strasti a budeme za to všechno vděčni, že jsme to zažili…

      0 0
    • orca  

      tak asi největší deprese mě potkala na cestě domů (cca 100km) z Chodova (KV) – Letkova (Pl) cesta tam super po větru ale zpět celou cestu silnej protivítr 7.5. zleva . takže to i řádně házelo s kolem Ani z jednoho kopce jsem si nemohl zalehnout a odpočinout strašné .. tak jsem přemejšlel jestli to mám opravdu zapotřebí ani jsem nikoho nepotkal abychom se zahákli . Kdo zažil dlouho jízdu proti větru ví o čem mluvím . Jo a kolo – bike se slickama 26×1,5 Doma mě čekal můj usměvavej miláček a fšechno ze mě spadlo a je to fajn .. už zase drtím protivítr a bojuji sám ze sebou …

      takže deprese občas přicházejí ale pak ten pocit když to člověk dokáže ždímne se a překoná to … endorfiny se vyplavují .. tak tak jsme fšichni silní narkomani …

      0 0
    • Volf  

      Jedinej moment kterej si vybavím, že jsem si myslel, že akolo už nesednu byl, když mě asi před pětadvaceti lety někdo ukradnul v Moravským krasu silničku. Byla to doba, kdy se nic nedalo sehnat, byl jsem pěknej švorcák a to byl ten okamžik, kdy jsem na kolo ,, zanevřel ,, :-)

      0 0
    • petebike  

      dneska kdyz mi presmyk nechtel radit :-( ach jo…

      0 0
    • klerik  

      Jo, zrovna vcera. Seklej plast, na zadku 8ma a urvanej drat. Ze vubec na tom jeste jezdim.

      0 0
    • Radys  

      Savo ty mas slusne vyhrabano…

      0 0
    • bikemanx  

      jednou v zimě jsme hodil kolo tak dva metry ode mně do sněhu… prostě byl hluboký a už mě to sralo:-))

      0 0
      • fousac  

        jednou v lete sem hodil kolo z radotinsky lavky do berounky.. proste me stvalo, tak letelo.. ;)

        0 0
        • prodi  

          jednou na podzim jsem hodil kolo do sklepa…prostě už bylo hnusně a to mně štvalo :)

          0 0
          • blue  

            jednou v lete jsem kolo nikam nehodil… proste bylo hezky a me to nestvalo

            0 0
        • Luka  

          jsi zly a osklivy biker. To by clovek svemu nejlepsimu priteli nemel delat, hazet ho z lavky… FUJ! Styd se!

          0 0
        • libi  

          kolo me nestve, tak ho taky nikam nehazu a kdyz nekam pada, tak ja vetsinou s nim÷)

          0 0
      • McBlacky  

        naposledy jsem pohodil suveréna když mě sralo všechno, hlavně cesta která se díky polomům fakt nedala a pak SPD který díky volnýmu kufru nešly vypínat a končil jsem dost často na zemi

        0 0
    • Martin  

      zrovna včera jsem si takhle funěl spokojeně do kopce a najednou mě předjel borec na bahňáku co vypadal, že mu ten kopec nedělá problémy. v tu chvíli jsem měl tendence hodit silničku do škarpy a jít na autobus :-)

      0 0
    • Bee  

      Jo jo, to se mi někdy stávalo těsně po zimě, když jsem neměla žádnou kondici, a tak mě to ani moc nebavilo.I když teď to není o moc lepší, protože se musim učit na maturu a není moc času bajkovat. Ale zase když je venku krásně, tak mně to na bajk hrozně táhne a nejradši bych s učením práskla a vyjela někam na výlet a vyčistila si hlavu.

      0 0
      • Paja  

        Jo to neni nekdy od veci, odpoledne pred statnicema jsem byl taky chvilku na biku:o)

        0 0
        • vladkyxxx  

          tiez ma cakaju statnice tento rok, a dufam, ze tu polhodku si najdem denne, na bajku si clovek tak krasne zresetuje hlavu

          0 0
          • Fak  

            tak tak, statnice mam za necele 2 tydny a misto uceni jsem dnes byl taky na biku, holt nebylo tezke se rozhodnout mezi ucenim a bikem :D

            0 0
    • jecnak  

      Trocha archeologie nikoho nezabije.

      0 0
    • Blabas  

      Mívám to pravidelně. Návrat z práce na kole před bouřkou v protivětru. To si připadám jak křeček v bubnu, taky šlapu jako blb a nikam se nehnu. Občas vybírám, kde je nejhlubší škarpa. Pak začne cedit, mě je jasný, že mě mokrýho a špinavýho nikdo do auta neveme a tak to útrpně dojedu.

      0 0
    • vladkyxxx  

      na bajku som tento pocit nejako nezazil, snad par krat, viem ze po 240 km na horáku s 2.1 gumami btw za 12 h, som myslel ze umriem, a uz nebudem nikdy jazdit ale zostala z toho iba tyzden bolava rit, teraz som na bajku nebol od septembra jelikoz som v dubline a nemam ho tu, to vam poviem, ze dojdem domov zvitam sa s dcerou a manzelkou a hybaj na bajk!!!

      0 0
    • jirkacv  

      jednou sem ho chtel zahodit a misto nej si koupit treba novej pocitac :D To kdyz sem mel za sebou 70km (porpve v zivote, zdaleka nejvic co sem kdy jel), prede mnou jeste slusna davka km a ja musel slapat pesky podel vody a lesikama kolem nechranic v desnym vedru.. ja blbec si rikal, proc je ta turisticka znacka zamalovana, ale jel sem tamtudy no :D samozrejme cesty pod vodou, to sme to kolo chtel vazne rozlozit :)

      0 0
    • Dumbo  

      si sa zbláznila nie ? :-),…

      0 0
      • petebike  

        musis kouknout kdy to bylo zalozeny :-DDD

        muhehe nezblaznila, zije spokojene dal hehe ale tenkrat ji obcas takhle siblo to jo :-)))

        0 0
    • frof  

      Bamboccio :-)))))

      0 0
    • Jaroslávek  

      Jakým osudem může někdo vytáhnout z propadliště fóra téměř 2 roky starý thread ?

      0 0
    • Nikolka  

      Mi se to stává pravidelně na každém závodě v kopci :D

      0 0
      • cabbage  

        znám něco podobnáho, ale obvykle chci zahodit číslo a ne kolo;)

        0 0
    • krhac1  

      Jednou jo,našel jsem si v mapě pěknou cestičku okolo vody z Podmitrova do Dol.Louček údolím Barona Trenka(po červené,já k..ot neznal význam barev)cca.8km trvalo cca 4h!!!horolezení s kolem na zádech. ps.po červené :o((

      0 0
      • pajasimi  

        pozor, barvy nemají význam co se týče obtížnosti..přímo jsem to četl na stránkách kčt

        0 0
        • pajasimi  

          vím že červená je nějaká regionální (dlouhá) a že žlutá je jakoby spojovací (krátká) ty dvě další to bych kecal ale prostě něco mezi:)

          0 0
          • Krys  

            Úryvok z www.tomspojka001.host.sk/znacenie.htm //a) červená farba – je hlavná, značkujú sa ňou chodníky na hrebeňoch, alebo diaľkové chodníky

            1. modrá farba – značí súbežnú cestu s hrebeňom alebo významné (dlhé) turistické chodníky
            2. zelená farba – označuje významnejšie spojky a odbočky
            3. žltá farba – označuje krátke spojky a odbočky//

            Na wikipedii píšu o značení v ČR a SR toto: červená – dálkové nebo hřebenové trasy modrá – významnější trasy zelená – místní trasy žlutá – krátké trasy, spojovací cesty, zkratky

            0 0
            • pajasimi  

              ano mě se jen plete ta modrá a zelená, ale nějak nemám potřebu si to pamatovat pro mě je důležitý jen to, že barva nemá vliv na obtížnost.) lidi si často myslí že červená znamená těžká

              0 0
              • cabbage  

                ostatně i někde psali, že to rozdělení podle délky a důležitosti padá při vyšší koncentraci tras;)

                0 0
              • hribik A1  

                tak ono sa za tazku povazuje asi prave preto, ze neraz vede po vselijakych hrebenoch, casto dlhe trasy daleko od civilizacie (cize borovicku si treba zobrat do ploskacky :-)), hore a dole, niektore useky trebars v narocnejsich hrebenovych terenoch, pokial ide o vyssie pohoria

                0 0
    • pajasimi  

      mě rovnou na mojem novým biku: přišla krabice s bikem, nadšení, eshop slíbil že je seřízenej, jedu na švih..po 20km upadla klika (povolil se šroub, kliky tehdy firexy) a já bez nářadí..no tak sem se prošel

      0 0
    • destr  

      Během každyho závodu :-D ale pak dojedu a přejde mě to!

      0 0
    • destr  

      Během každyho závodu :-D ale pak dojedu a přejde mě to!

      0 0
    • Čapíno  

      Nejvíc mě nas**e, když jedu na švih a fouká proti, jedu domu a ono nefouká do zad, ale zase proti, to se mi chce jet domu krtkem :-))

      0 0
      • hribik A1  

        na toto je lepsie vyrazit proste po vetre. je tu vzdy moznost ze sa otoci a ked aj nie, aspon mas pol trasy po vetre, nie celu proti nemu. na druhej strane, ked ti uz osmykrat po sebe vyjde ze by si musel ist stejnym smerom, to tiez dost otravuje, a potom sa uz na „taktizovanie“ dla­be

        0 0
        • Krys  

          Toto ale býva častá taktická chyba rekreačných cyklistov. Castou tam šlape ako divý s vetrom v chrbte a teší sa ako mu to dobre šlape. Cestou naspäť proti vetru potom dotyčného napadnú myšlienky podobné názvu threadu,

          0 0
          • hribik A1  

            je snad lepsie pokial ho tieto myslienky napadaju uz cestou „tam“, a este potom druhakrat aj cestou naspat? :-)

            mna napriklad poslednou dobou najviac stve bocny vietor. hlavne po tom, co som trikrat po sebe na jednom a tom istom mieste chytil tak prudky bocny vietor ze sa tam nedalo udrzat na ceste a musel som ist pesi aby som neskoncil pod autom alebo camionom (nemusi ich tam byt ani moc, aj jedno za desat minut staci na to aby nebolo bezpecne ist po ceste ktoru potrebujes celu k tomu aby ta z nej vietor nezostrelil celkom do poli), fukalo tak okolo 50–60 km/h suvisle (to neni rychlost narazov). z toho ani raz nefukalo na tej strane odkial som siel, ten posledny krat sa peklo rozputalo az cestou naspat, a nebolo v nijakych predpovediach. tie prve dva to bolo tiez viacmenej na spiatocnej ceste, alebo pri polovici.

            0 0
            • Misiak  

              a furt bude jazdit po tych asfaltkach a furt…

              0 0
              • hribik A1  

                ano, v zime je to markantnejsie, hlavne vdaka blatu, ktoreho je napriklad teraz uz skoro tri tyzdne asi tak sedem prdeli. cistenie neoblubujem, takze mimo cestu len v suchom pocasi. ovsem z nejakeho uzkeho chodnicka by ma taky vietor o akom hovorim zostrelil okamzite, ak by to nebolo na dokonale chranenom mieste. v jeden z tych dni som siel aj mimo asfaltky a tam som si ani neskrtnul, na rozdiel od asfaltovej cesty kusok pred tym a potom. paradoxne v tych dnoch ktore mam na mysli by som to mozno proti vetru este nejakym zazrakom utiahol asi tak 10 km/h, ale v bocnom nie

                0 0
    • mosquito  

      pri jizde si to vetsinou uzivam – nekdy vic a nekdy min, ale kdyz se neco po… a ne a ne to spravit:

      • napr zadrhavajici pistky na hydr. brzde
      • slozit stary pastorek na favoritu kde hlidate 40 kulicek nebo kolik a k tomu 2 pruzinky a dycky neco vypadne
      • seridit presmyk se slabou pruzinou
      • nasadit nektery plaste na nektere rafky napr Ritchey co sem mel na starym bajku

      … tak to sem sprostej a obcas i s naradim mrsknu vzteky o zem :-D :(

      0 0
      • pajasimi  

        mě nejvíc vytáčí, pokud „to“ na 100% neřadí..to pak ani nejsem schopnej jet, furt zastavuju, šteluju, až to nakonec poseru ještě víc

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.