• Kol.ista

    Budu zitra objednavat el. kytaru, ale nejak porad nevim no. Vybiram do 4000 a zatim mam ve vyberu shop.muziker.cz/De­fault.aspx?con­tent=detail&nid=3&npa­rams=kod_id:105­180 a este ms-music.vltava2000­.cz/store/good­sdetail.asp?strGo­odsID=fok07 Kdo se vyzna tak pls help. Dik

    0 0
    • JMT  

      kdyz uz kytaru, tak bych do vyberu zahrnul este tyhle dve www.fahrradboerse.ch/…af8d3763.jpg www.supermotors.org/…rek%20009%20

      0 0
    • Toams  

      keby si mal zaujem, tak mam na predaj tuto: shop.muziker.cz/De­fault.aspx?con­tent=detail&nid=3&npa­rams=kod_id:3395 a aj toto: shop.muziker.cz/De­fault.aspx?con­tent=detail&nid=3&npa­rams=kod_id:1317 .. ale podla vyberu fandis skoro Gibson tvarom, co?

      0 0
      • Kol.ista  

        No chci Les Paul. Ta Ibanez je teda neco mezi LP a SG. Hraju punk, takze spis shanim tu LP. Akorat teda ta Ibanez me vrta hlavou. Uz doma jednu mam a spokojenej, ale nevim jak na tom bude ten Fokus.

        0 0
    • gobike  

      :D :D

      0 0
    • Marry  

      je…tady taky nekdo hraje na kytaru ? … jinak ja mam radsi kytary typu Ibanez RG … jinak neco na poslech ? moje.libimseti­.cz/Marry_GO/ca­nonrockmarry.mp3 :-))) ale punk to neni

      0 0
      • Toams  

        parada … to poznaaam:-) len si za anciasa nespomeniem, od ktorej kapelky som to uz pocul …

        0 0
        • Marry  

          no original je vazna hudba Canon in D od Pachelbel , tohle je uprava od JeryC … ale kytaru hraju ja :-)

          0 0
          • Toams  

            jj, JerryC … inac kukam, ze mas aj video media.putfile­.com/Christmas-Rocker

            0 0
          • Pekáček  

            Hmmm typická ukázka toho že v hudbě už nejde vymyslet nic co by jí posunulo dopředu a proto poslouchám originály :o) Ale pěkné, zajímavé, co nějakého upraveného Bacha? ;o)

            0 0
            • Marry  

              bach je dobrej…ale to umim jenom original…nic upravenyho nemam…

              0 0
              • Pekáček  

                Máš nějaký cédéčka? Já už ani nic jinýho než Bacha nesháním, pár let. Můžu taky něco poskytnout :o)

                0 0
            • rock  

              V polovině 19. století prohlásil ředitel britského patentového úřadu: „Všechny zásadní objevy už byly učiněny, proto můžeme patentový úřad zrušit.“

              Zajímavé, kolik lidí má sklony ztotožnit se s tímto postojem …

              0 0
              • Pekáček  

                Ale já napsal „nic co by jí posunulo dopředu“, tím jsem nemyslel že by se už na nic nemohlo přijít, chtěl jsem jaksi upozornit na to kolik toho v sobě má třebas Bachova hudba a tak, prostě to že je stará neznamená že je zastaralá. Používá se i dneska a myslím že někteří lidi se dost diví když se dozví že jde o upravenou klasiku.

                0 0
    • Maynard  

      ono nejlepší je si obě vyzkoušet…a pak vzít tu na kterou se ti hraje líp.....no osobně bych bral toho LP asi-máš více zvukových možností přepínáním snímačů+2krát vo­lume

      0 0
    • mike!1  

      No já bych se zkusil mrknout po nějakém komisním prodeji. Tam se dá občas narazit na nějaký slušný kousek do 4000

      0 0
      • mike!1  

        Jinač bacha na to. Já bych to přes net neobjednával. Sice to do 4000 nebude žádná sláva, ale ať to aspoň není nějaký špatně ohoblovaný špalek co udrží ladění max. 5 minut:) Jinakm na mail jsem ti poslal odkaz na jeden diskuzní web zabývající se kytarama, tak se tam mrkni, to by ti taky mělo pomoct.

        0 0
      • Volf  

        Naprosto přesný. Já bych to řešil taky tak. U starších kousků máš už jistotu, že se ti nebude ohýbat krk, že ti nepřestane ladit atd. Já bych moc nový kytaře za čtyřku nevěřil. Bude tam ojebaná mechanika, dřevo z aušusu a co se elektriky tak nevím nevím.

        0 0
    • Želwmaister  

      z low-endu bych sel do Fokusu, je asi nejlepsi(oproti stagu, dimavery…) nebo v komisu neco. rozhodne ale jdi do zamku a Folyd Rosu, protoze do toho budes urcite triskat a nejaky sh*t s sh*tackou mechanikou se ti bude porad rozladovat… nicmene bys musel zainvetstovat min. dvakrat tolik:o) takze: nejlepsi je zajet s nekym kdo tomu rozumi do obchodu s kytarama(ikdyz to bude drazsi, ale budes k tomu mit servis) a vybirat a vybirat…:) este poradim poridit co nejlepsi kombo/hlavu nebo jde si i od nekoho neco nechat postavit… i kdyz punk je stejne akord a hromada skresleni, takze to neni zas tak aktualni

      0 0
      • mike!1  

        No do 4000 asi (určitě) na nové kytaře Floyd rose mít nebudeš:-)

        0 0
      • Kol.ista  

        No mam stesti ze ten prodavac v tom kramku co to tam kupuju je fakt v pohode. Sem se s nim bavil o tom, ze vlastne tydy ty kytary se kvalitou lisej kus od kusu a on rikal, ze to prozkousi, pak si to vemu a kdyz se mi to nebude zdat tak to mam vratit. Pohoda typek. Ne ze bych kytaram nerozumel, ale me slo hlavne jestli nejsou nejaky osobni zkusenosti. Ono to neni pres net kupovany.

        0 0
    • Kol.ista  

      JEntak mimochodem, neprodavate nekdo nejaky kombo na doma a do skusebny? Cenou do 2000,–

      0 0
      • mike!1  

        Náš druhý kytarista si chce kupovat nové, tak se ho můžu zeptat, jestli to staré bude prodávat.

        0 0
        • mike!1  

          Jo a pokud neznáš adresu fender.cz, tak na ní mrkni. Tam toho bývá hodně.

          0 0
          • Kol.ista  

            Dik moc, jestli by ho prodaval, tak to sem hod a kdyztak se nejak domluvime treba prez icq. Ted mam v merku jedno Torque 15W za 1700, ale uvital bych neco vykonejsiho…

            0 0
        • Kol.ista  

          Jak to teda vypada s tim kombem? Prodava ho?

          0 0
          • mike!1  

            Zrovna jsem s ním mluvil. Vypadá to ale, že dřív než o prázdninách ne.

            0 0
            • Kol.ista  

              Skoda no. Ale dik

              0 0
              • Toams  

                jak som pisal navrchu, predavam aj kombo, ale za dvojku to, mam obavu, nebude:-/

                0 0
                • Kol.ista  

                  Jake ma to kobmo parametry? Uz sem zvysil teda rozpocet na 4k, zatim mam v merku jednoho jetyho 30W Marshalla.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.