• OCG

    Čau, včera jsme s kamarádem jeli z Ríšovy studánky dolů po modré směrem k Hradu Veveří. V jednom místě, ve sjezdu zhruba v polovině úseku, kde byl uprostřed cesty obstojnej rigól, sem hodil strašlivou tlamu. Ale to není to nejdůležitější… Jak jsem tak sbíral upadnutý štítek od přilby, všiml sem si, že leží na 10 cm od jiného. Vypadá to na Bell nebo Giro. Vzal jsem ho s sebou. Takže: pokud někdo včera tamtudy jel, vysekal se tam a teď postrádá štítek od přilby, dejte vědět. Mám ho u sebe :o)

    0 0
    • MartinXC  

      :-) můj není

      0 0
    • pepek  

      Já se pudu podívat na přilbu, mám sklerozu.:-)

      0 0
    • Excel  

      Loni jsem se tam rozbil, ale až za plechovým rygólem. Ztratil jsem tam hrdost, štítek mi zůstal.

      0 0
    • Stereo  

      No já tam viděl v pondělí při Starobrnu borce, který se tam přede mnou vymlel. Číslo si bohužel nepamatuju. Ale nadával pěkně.

      0 0
    • mastihuba  

      štítky nebrat :))

      0 0
      • RomanH  

        Zalezi, jak je stitek umistenej. Na svem Mangu Breeze mi stitek plne vyhovuje, ale kdyz jsem ji prasknul a cekal jsem na dodavku nove, pujcoval jsem si od zeny BELL a tam uz lezl moc do oci. Musel jsem porad zaklanet hlavu a pak me z toho bolel krk.

        0 0
    • Paja  

      To tam zustalo urcite po pondelnim Starobrnu, mozna je to dokonce kamosuv, kterej se tam taky vysekal, ale mam dojem, ze rikal, ze ten stitek zrusil uplne…

      0 0
      • OCG  

        Mno ten stitek neni zrusenej. Neni polamanej, nevim, jestli mu nechybi ty pacicky na zaklapnuti. Ale vypadal v pohode…

        0 0
        • Paja  

          Tam mozna padlo vic stitku, posledni sjezd, unava dela svoje:o)

          0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.