8.5. vyjížďka Říp, Kokořínsko - repríza 2

23 nepřečtených
  • Medunka

    Hola, pac se to blizi a nejak se mluvi, ze se pojede vlakem v 7:40 z Masarycky, pak tu byl navrh jet na biku do Kralup. Co takhle aby sem nekdo presne hodil kdo kdy jak aby to bylo nejak ujednocene kdo jak jede, odkud, na koho cekat, necekat?

    S tim vlakem je to jasne… je asi nejlepsi v 7:20 na Masarycce u pokladen aby se mohl koupit spolecny listek

    Co se tyka toho biku… kdy a kde?

    Anketa: Kdo jak jedete?

    0 0
    • cabbage  

      s Manasem plánujeme metrem do Holešovic a odtud po vlastní ose, průjezd centrem by bylo moc adrenalinu takhle po ránu…

      takže bych rád věděl kdy se tak objevíte ve Stromovce.

      0 0
      • Darkson  

        myslim, že průjezd centrem o svátku v 7 ráno adrenalin nebude…jen moc nevim trasu. asi po silnici, počítám, že provoz fakt nebude

        0 0
      • goood  

        Ja se pridam taky. Kde ve Stromovce se sejdem ? Teda prijedu, pokud dam dohromady prehazku :-)

        0 0
    • goood  

      Kluci z Kralup asi vedi jak dlouho nam to muze trvat ze Stromovky do Kralup abysme tam byli v 8:16, tak prosim o odhad :-)

      0 0
      • Marry  

        no je to asi 25km …myslim ze tak za hodinku to date v pohode. Kdyztak tady je muj mobil kdyby neco 724 974 307

        0 0
        • goood  

          OK, tak navrhuju sraz v 7:10 pred Vystavistem (hlavni brana)

          0 0
          • cabbage  

            ok.

            0 0
          • Darkson  

            budu tam

            0 0
          • bajkr  

            je to na mě sice brzo, ale přišourám se kaky :-) doufám že už budou mít otevřeno abych si dal páreček v rohlíčku ;-) jinak kdo pojede kolem barandáku tak se tam mužeme spojit :-)

            0 0
            • Darkson  

              tak v 6:30 u serpentinek…to je větší peklo než do práce!

              0 0
              • bajkr  

                to je teda mazec :o/

                0 0
              • Gung-Ho  

                no to mi povídej, budu vstávat o 4 hodiny dřív než do práce :-((, ale budu tam, počítej se mnou…snad abych už šel spát :-))

                0 0
              • cabbage  

                40 minut přes Prahu nepojedem, naposled mi to trvalo 23min, tak bych posunul sraz na 7:45 -každá minuta ráno dobrá;)

                0 0
          • Manas  

            Takhle brzo ?! To vedet, tak jedu vlakem :-)

            0 0
    • Medunka  

      BTW: sama jeste nevim jak pofrcim, nekde se tedy necekane zjevim

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak na nádraží na mě nečekejte, ale v Kralupech kdyžtak jooo, jedu s Darksonem a spol. na biku

      0 0
    • wewerka  

      Omylem jsem klikla na anketu a zrovna na jinou moznost :( Jestli pojedu, tak jedine vlakem.

      0 0
    • fousac  

      cvoci blazni anarchisti

      0 0
    • Meesha  

      Tak super akcicka! Nebo aspon ta cast, kterou sem s vama jel. Diky organizatorum :-) Moc se mi to libilo! Nakonec mi to hodilo 118km.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.