GALAXY BIKEMARATON PRACHATICE 13.5.

34 nepřečtených
  • Cykl

    Jedete letos do Prachatic? www.galaxy-bike.cz/serie

    0 0
    • Meesha  

      Asi ja, ale nevim to urcite.

      0 0
    • Orbis  

      já jedu:-)

      0 0
    • pary  

      tak prave jsem se taky prihlasil, dneska jsem si to projel, snih je konecne pryc /zbytky uz jen podel trati:-)) / a trat je dokonce docela sucha, tak snad to vydrzi…

      0 0
      • Wiktor  

        ten snih fakt slez…? Tomas z PT jeste minulej tejden hlasil neco o 40cm… tak jen doufejme, ze nam to pocasi vydrzi az do soboty…

        0 0
        • pary  

          snih uz lezi jen ve stokach podel ty asfaltky z rohanova na sedylko, stejne jako loni, nejaky zbytky jsou i na snezny, ale na trati uz nic neni

          0 0
          • Wiktor  

            tak to je super…! narozdil od lonska (bohuzel jsem vynechal…) by navic mohlo byt i podstatne vetsi teplo…

            0 0
      • Extremist  

        Kolik je tam bahna?

        0 0
    • Veeteck  

      Tak jedu taky, zlakalo mi startovny za 300 Kc az do stredy.

      0 0
    • pegal  

      jedu urcite .. a uz se tesim na ten sedmi kilometrovej stoupak hned po startu .. a pak ten sjezd po nem do cile ..

      0 0
    • pary  

      tak nam hlasi docela pekny pocasi, snad budeme rychlejsi nez ty bourky co predpovidaj..­....sakra ja uz se tesim

      0 0
    • Meesha  

      pripojim jeste dotaz…

      Je tam na neco potreba mala placka? Dik :-)

      0 0
      • Veeteck  

        Chystas se na bednu a odlehcujes? :)

        0 0
        • Meesha  

          nene, stavkuje mala placka a nejak nestiham s tim nic delat, tak se trasnformuju na silaka :-)

          0 0
          • pary  

            no je tam jeden uz docela prudkej vyjezd kolem 40km, je docela tahlej, zalezi jak mas nachrtino, ja tam asi na malou pojedu, ale na stredni je to urcite pro nadupanejsi jedince jetelny (aspon myslim:-))) ) pak ke konci pri vyjezdu na vrchol libina je to taky strmejsi, ale tam je to po asfaltu, tak to se na stredni pri dostatku sil necha v poho..

            0 0
    • enjoy  

      ne nejedu:-))

      0 0
    • Meesha  

      Tak co jste tomu rikali?!

      Nebejt tam ten prvni kopec, tak to mohla bejt super trat. Bohuzel vetsinu toho, co sem ztratil v tom prvnim kopci sem uz nedohnal. Prekvapilo me , jak to bylo rychly. Hodinu se sapat do kopce a pak hrozna palba po tech vrstevnicich a na zaver zabijackej sjezd :-) Umisteni zalostny – 42.celk. :-(

      0 0
      • pary  

        jakou si jel trat? kratkou nebo dlouhou? ja jel dlouhou, a ze by to bylo po prvnim kopci jen po vrstevnicich, tak to bych fakt nerekl :-)) bylo to tak nejak porad nahoru dolu, par rovinatejsich useku tam teda mezitim bylo. o umisteni ani mluvit nebudu, prerval sem retez a jeste k tomu dvakrat bodnul, proste kdyz se to sejde.....byl sem nekde v posledni desitce, jinak jsem jel taky nak kolem 40.

        0 0
      • pegal  

        me se to teda docela libilo .. ten prvni kopec je dobrej aspon se to trochu roztrhalo .. sem ti rikal at se chytnes ze te vyvezu, ale ty jsi uz asi nemohl, ze jo? .. :)

        .. 29. celk., 9. v kat. ..

        0 0
        • Meesha  

          udrzel sem se par desitek metru a ty si jel takovy kule, ze sem si rikal, ze si zase pockam na dalsi skupinku… a tak to slo furt dal a dal, az sem byl nahore pomalu sam :-)

          0 0
      • Wiktor  

        Bud rad, ze se ten prvni kopec nejel celej az na vrchol Libina, jako se to jezdilo v prvnich rocnicich… naslednej sjezd po cerveny znacce (hrebenovka) to vzdycky uz jen dorazil…

        Celkove mi to taky letos prislo docela rychly, prumer pres 20 jsem pri letosnich natrenovanych km necekal… Pres problemy s kolenem mezi 20 a 40km jsem nakonec s 65. mistem celkove docela spokojenej…

        Zacatek zaverecnyho sjezdu byl docela drsnej, ale potom jsme se docela pekne svezli, ne…?

        0 0
        • Milenius  

          Cekal jsem ten uvodni kopec jeste horsi, az moc jsem se v nem setril :) skoro bych rek, ze po Zruci to byla prochazka ruzovym sadem :) jinak trat byla super, takovou mam rad :)

          0 0
    • Orbis  

      Perfektní závod (teda až na to, že jsem málem blil na vrcholu posledního kopce… v pátek nás pasovali a ono se to ozvalo v tu nejhorší cvhíli:/) organizace a značení super a ten sjezd na konci byl lahůdkovej:-)

      0 0
      • pegal  

        .. no nevypadal jsi zrovna nejlip .. :)

        0 0
        • Orbis  

          kdybys viděl, čim nás v pátek nacpali, tak bys taky nevypadal dobře:-)

          0 0
          • pegal  

            cim .. ?

            .. ja mel u ohne 4 klobasy, ctyri rohliky .. k tomu 5 Zlatych Bazantu a spat jsem sel v 1 hodinu a vstaval v 5 a potom 200 km v aute .. to byl taky porod s moji vejskou .. takze to dopadlo celkem dobre ..

            0 0
            • Orbis  

              jo jenže nás pasovali na mazáky oloženejma chlebíčkama s cibulí, nějakou pastou, pepřem a kdo ví s čím ještě… a zapíjeli jsme to nějakym hnusem…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.