FOX GALAXY MARATON PRACHATICE 12.5.2007

29 nepřečtených
  • Cykl

    Jedete letos do Prachatic? www.galaxy-bike.cz/serie Krátkou nebo dlouhou trasu?

    0 0
    • pary  

      tak uz v sobotu se jede, ja bohuzel letos vynecham, nak se nedostavalo casu na bike a tak nemam dost najeto, abych se do toho pustil.....trat na dlouhy prosla kvuli polomum mirnou zmenou, ale myslim, ze se mate opet na co tesit :-))

      0 0
    • Orbis  

      jedu pokud seženu šaltr:-) dlouhou, chci si vyčistit pořádně hlavu před maturitou:-)

      0 0
    • Wiktor  

      jedu dlouhou… snad si trochu spravim chut, z letosnich 4 odjetejch zavodu 4× nejakej problem, naposledy vcera v Plzni na maratonu udolim Berounky defekt hned na 10. km, pul cm trn v zadnim…

      0 0
    • Meesha  

      uz loni sem ten sedmikilometrovej prvni kopec vydejchaval hodne dlouho… letos by me to zcela jiste zabilo. Ne dekuju :-)

      0 0
    • Dados  

      Já bych jel…ale nemam se do PT jak dostat :( Stejně bych si dal asi jenom krátkou :) tahat se tou mojí posilovnou 65 km…

      0 0
    • pegal  

      ja jedu .. ale jeste nevim jakou

      0 0
    • mar.lo  

      …30%asfalt.Je tam ještě něco zajímavého?

      0 0
      • pegal  

        je .. hned ten prvni kopec, pak se tesis na konec, kdy ten kopec jedes dolu ..

        0 0
        • mar.lo  

          Bomba..už se vrtím.....

          0 0
          • pary  

            jeste je urcite pěknej usek rohanovskych skal, ktery se loni nejel, dale i ta nova cast trati, ktera se musela kvuli polomum pozmenit, vas urcite zprvu pozlobi a nasledny sjezd snad i potesi :-)) no a ten Libin uz tady zminilo vice lidi, to je urcite zazitek, i kdyz uz se na jeden zatah, narozdil od prvnich rocniku, vyjizdi jen do pulky ;-)

            0 0
            • Wiktor  

              hnal bych to az na vrchol hned po startu, pekne jako driv, a pro spestreni bych to poslal primo po krizovy ceste ;-), tak jako pri prvnim rocniku, kdy to ovsem za poradatele udelal nejakej saboter… ovsem dolu potom samozrejme po hrebenovce…! :-)

              0 0
    • mar.lo  

      Takže odborná rada-jaké pláště na zítra…??

      0 0
      • Wiktor  

        pozde, ale prece… ;-)

        ja jel conti explorer, osvedcena klasika, ale dalo se to urcite zvladnout i na hladsich… ;-)

        trasa opet o neco rychlejsi nez driv…

        0 0
        • mar.lo  

          ..dík..já jel cont.twistr-už chápu kde pro něj vzali jmeno!Co Ty..chuť spravena?

          0 0
          • Wiktor  

            twistry jsem taky kdysi jezdil, ale strasne rychle jsem je sjel, jinak spokojenost…

            chut jsem si spravil, konecne to letos poprve bylo bez tech. problemu… po startu jsem to na Libin dost setril, je to prece jenom na plzensky pomery dlouhej kopec… ;-) potom jsem se dostal do baliku kolem 50. mista, asi 10 lidi, nikdo ale nechtel na vetru stridat, bylo to na palici… jel tam s nama nakej blazen na canonu, asi po 20km jizdy v haku za to vzal a rozjel takovy tempo, ze jsme zbyli jen 4… podruhy to udelal tesne po zaverecnym stoupanim zpet na Libin a to uz jsem si radsi vystoupil i ja, citil jsem naznaky kreci… hlidal jsem si ale kontakt, porad jsem je videl a ve sjezdu z Libina je dal… :-)

            0 0
            • mar.lo  

              Liblin..už chápu!V cíli jsem slyšel:..ten kopec?Musím se začít znova znova učit jezdit!/…neskutečně mne s..l ale příští rok přijedu i kvůli němu znova.Není zase špatný když závod končí na 55km…

              0 0
              • Wiktor  

                jak jsi dopad…? ja to dal 2:54h, proti lonsku slusnej posun…

                0 0
    • pegal  

      ja jel kratkou .. 24. celkove, v kat. 6., ztrata na viteze asi 10 minut a nejvetsi radost z toho, ze jsem porazil Terku Hurikovou :)

      0 0
      • Wiktor  

        tak to gratuluju… ;-) ja „koupil“ od viteze na dlouhej peknou pul hodinku…

        0 0
      • pary  

        che, sice tereza prijela do prachatic na kole, odjela zavod a pak pokracovala opet domu na kole, ale na to se historie ptat nebude, takze taky gratuluju ;-)

        0 0
    • MITY  

      Čau, zejtra jedu krátkou, pls nějaký info, zkušenosti, rady? kopce? moc? prudký? pití? víc/míň? atd…

      0 0
      • Wiktor  

        kopce docela jo… ;-) obzvlast hned ten prvni po startu primo na vrchol Libina (cca 500 m prevyseni naraz…) snad tam dneska moc nenaprselo a nebude moc bahno, kazdopadne nobby nic to jisti…

        0 0
      • Wiktor  

        tak letos opet super zavod! skvela organizace, prijemne pocasi, spickove znaceni… jenom na ty 2,25 NN bylo moc sucho… ;-)

        0 0
    • vape  

      Zdar, jedu v sobotu z Prahy do Prachatic na Galaxy Prachatice, bohužel mi odřekl kámoš , tak bych dva vzal, za příspěvek na naftu. Kdo má zájem , pište na email.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.