Blokování více příspěvků najednou

23 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Tušim že už to tu jednou bylo, ale nenašel jsem to a nevzpomínám si jakej byl závěr… :o) Takže – nešlo by udělat abych mohl označit (fajfkou v okýnku) více příspěvků a posléze je všecky (tlačítkem) přidat do blokovaných nebo do oblíbených? Podobně jako to bývá třeba v mailu? Jsem tu 4 dny nebyl a prokousávám se snad 200 nepřečtených/no­vých threadů, přičemž zajímá mě tak desetina… blokovat je po jednom je děsná pruda… (čekat až se vše načte, neb se to pohybuje, pak to blokování eště potvrzovat…) ale používám to, neboť chci mít rychlej přehled esli je novýho něco co mě zajímá. Teoreticky by bylo asi jednodušší si tu desetinu příspěvků dát do oblíbených… ale to je takové řešení neřešení…

    Anketa: Mělo by to smysl?

    Ano
    22x
    81%
    Ne
    5x
    19%
    0 0
    • Komi  

      Mě by se spíš líbilo, kdyby se dalo nějak zjistit, ve kterých threadech mi někdo odpověděl, abych mohl reagovat … třeba název (s odkazem) threadu a u toho v závorce počet nepřečtených odpovědí :-)

      0 0
      • wroum  

        jo to by se mi taky libilo.

        a taky by se mi libilo, kdyby se po pridani odpovedi na prispevek zobrazila ta odpoved a ne zacatek threadu. ono kdyz clovek odpovi nekde ke konci nejakyho delsiho threadu, tak je pruda to cely znova projizdet od zacatku a hledat kde sem skoncil.

        0 0
        • blue  

          a taky by se mi libilo, kdyby se po pridani odpovedi na prispevek zobrazila ta odpoved a ne zacatek threadu.

          tohle mi normalne funguje

          0 0
          • wroum  

            potom nevim kde je chyba :-( prohlizim v safari na Mac OS 10.4.6

            0 0
            • SoLaX  

              Mne to taky po napsani odpovedi a auto-aktualizovani threadu skoci na zacatek.. Mozilla 1.5.0.7

              0 0
            • sun7dots  

              Taky mi to skace na zacatek – Opera/9.02 (X11; Linux x86_64; U; en)

              0 0
      • petebike  

        tohle funguje, dej si „chci zaslat odpoved na muj prispevek“ na mail.. a je to

        0 0
    • admin  

      Zatim nic takoveho neplanuju, ale mozna casem ano :)

      0 0
      • jizby  

        Admine, nějakej čas uplynul… Tak jak? Myslím, že téma je aktuální. Spousta nových témat každý den činí B-F nepřehledným. A Midlander má pravdu, není co dodávat. Blokovat po jednom je opruz. Tohle je cesta zlepšení funkčnosti B-F, aniž by to narušilo jeho demokratické zásady. Nemá to nic společného s jinde navrhovaným kádrováním, odsuzováním, nucením, vyobcováváním a podobnými metodami, které jsou sice možná dobře myšleny, ale jejich funkce v praxi je nejistá a pro řadu lidí jsou nepřijatelné z principu. A ostatní, koukejte hlasovat :-) pls.

        0 0
        • admin  

          Vim o tom, chystam se tedka odjed na nejaky cas do zahranici tak mam trochu jine starosti omlouvam se. Budu se snazit to udelat co nejdrive

          0 0
        • chupas  

          me by se treba hodnoceni threadu libilo. neco ve stylu hvezdickoveho ratingu jako ma google video. mozna styl karma jako na forech. kdo vi. urcite by se toho dalo v navaznosti na tohle vymyslet dost a dost a filtrovani (razeni, pohledy – jak je libo) by se mi urcite hodilo.

          0 0
          • jizby  

            Což o to, mě by se to asi taky líbilo, ale kdyby to mělo fungovat jako změna to by znamenalo pro admina strašnou práci. Nebo by to znamenalo stávající formu fora zahodit a převzít něco hotového, ale zcela jiného. Obojí nepovažuju za reálné.

            0 0
            • dieegoo  

              Podle mě by to zas tolik práce nebylo. Stačilo by k threadu přidat rozbalovací seznam s čísli 1–10 a na tom by se to hodnotilo. Pak když bych hledal info o nějaké věci, tak bych si ji dal vyhledat a thready seřadit podle hodnocení. Nic těžkýho si myslim.

              0 0
              • jizby  

                domluv se s adminem, jestli mu to vysvětlíš, a on to přijme nic proti :)

                0 0
          • kovar  

            jako hodnocení by stačilo zobrazovat počet blokací

            0 0
            • jizby  

              dobrej nápad

              0 0
            • dieegoo  

              Tim se to objektivně moc posoudit nedá… myslím, že víc lidí zamyká thready nejen na základě kvality jejich obsahu, ale prostě jen proto, že je dané téma nezajímá.

              0 0
              • kovar  

                tak znova:
                jako jistou míru hodnocení by stačilo zobrazovat počet blokací. Pochopili?

                0 0
      • Verte  

        Prosím uprav osobní plán…

        0 0
    • Peslezedirou  

      Blokování používám poměrně často a tnhle návrh není špatný a dost by se blokování ulehčilo.....

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.