• P.L.

    Ahoj lidi, chystám se poprvé na Šelu a tak nějak se me na poslední chvíli podelalo auto. Kdybych to nahodou nestihl spravit,nejedete nekdo z Veselí nad Moravou nebo okolí, ze bych se pridal? Na benál samozrejme prispeju.

    0 0
    • Medunka  

      Znamy jede z Hluku, zeptam se ho jestli nema volno

      0 0
    • BigBoogi  

      Zdarec pořád nám tady prší takže to stojí za vyliž .. trať je zatím silně podmočená a já na to prdím a odhlašuji se ! Prvních 15 km bude těžký záděr vzhledem k tomu že pořád prší a vypadá to že bude pršet i v so . :( druhá pol. celkem v klidu až na Sjezd do pekla kde to bude bez šance sjet pokud nebudete v první stovce . Bude to hodně náročné vzhledem k podmínkám které tady u nás teď jsou .

      0 0
      • Vymi  

        neprehanej vim co jsem jel v utery… :-))) zase takova hruza to nebude… dulezite je mit slusne plaste a nervy… jinak muj nazor je takovej… i po prejeti 300 zavodniku to bude porad sjizdne ale s vetsi opatrnosti… ja jdu do toho… dneska to jedu jeste okouknout…

        0 0
        • Medunka  

          Co RR? je to sebevrazda?

          0 0
          • Vymi  

            neni… ja mam zase WTB ExiWolf 2.1 predek a zadek… jasne vyhra :-)

            0 0
        • vlk  

          no já byl na kole ve středu u nás a tady jsou místo cest často spíše potoky, zm je tak promoklá, že už se to ani nevpíjí.Osobně to nevidím ale jako problém akorát v cíli budou všichni vypadat stejně-budou hnědí. :o)

          0 0
          • P.L.  

            To je to ta trat tam fakt tak špatná?

            0 0
            • grafik  

              vlk myslel zrejme olomoucko ne trat sely, ale jeho slova potvrzuji, ve stredu sem se byl taky projet a dojel sem jak opra*e … : )

              0 0
              • P.L.  

                Jo, ja to pochopil, ptal sem se nekoho místního v okolí trate, tak kdyztak prosím napiste. Jinak u nás na jihu moravy taky bahno vsude kde je stín

                0 0
          • pop  

            Jel jsem včera, vyjel jsem večír k 17h a trošku jsem zmokl :).Jinak jsem přijel jak čuně,ale dá se to jet trošku ve sjezdech opatrnějc(já jel na sjetejch Michelin x comp,a vzadu přední! Irc Mythos) a O.K. Je pravda,že ne na místní trati,ale kolem Bělkovic,Kopečku a Pohořan (20–30km vzdušnou čarou od šely).Ale nepojedu,protože v tom množství lidí se to ve sjezdech ucpe,zvlášť na rozmoklých úsecích. Toť můj názor.Horší by bylo, kdyby pršelo v den závodu…

            0 0
    • pop  

      Hele já tě neodvezu :) Ale prosím tě jede se letos v Luhačovicích ten maraton,co se jel v r.2004, kdy tak děsně pršelo? Jel bych zas, mám tam chatu.

      0 0
      • TinkTink  

        Taky bych jel, Bikesabbath se mi strasne libil a jsem hrdej ze jsem to dojel :-))))

        Ale jet by se nemel.

        0 0
        • pop  

          to je škoda,tenkrát to bylo tradičně dobře organizovaný jak šela,akorát to počasí na prd. Tak si to dám sám nebo se můžeš přidat :)

          0 0
          • P.L.  

            Je to kousek, ale nevím jestli se to jede. Tehdy asi prodělaly když tak pršelo.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.