Tak mi odešla kazeta na věčnej odpočinek...

21 nepřečtených
  • P@vel

    Po výměně asi šestýho řetězu a najetejch asi 12 kkm střílí řetěz na kazetě XT.Už to má chudinka za sebou,ale nevím,jestli toho najela dost.Kolik najíždíte na kazetách km?Podělte se bikeři se svýma zkušenostma.Dík­.Zkusil jsem vyhledávání a nic jsem nenašel.

    0 0
    • pop  

      Pokud ti nevadí,že bude trochu hůř řadit,tak na ní můžeš ještě jezdit.Po 200km se ti zajede řetěz a přestane střílet.Ale jinak doporučuju vyměnit,na kazetu je to akorát.

      0 0
    • Gorgov  

      he tak to si šťastnej člověk, já tu svojí tipuju tak na 6kkm. teda už je tam prave nova

      0 0
    • Pinocio  

      Hmm, tak to je solidní, ta moje vydrží tak 6–7 kkm, ale je teda fakt, že dost zapomínám na protahování řetězu…

      0 0
    • RomanH  

      okolo 12–13 kkm. Je to slusny, vice od ni neocekavam.

      0 0
    • vili  

      urcites zkousel vyhledavani?? Resilo se to tu uz nekolikrat

      0 0
    • Petr 1  

      Já točím dva řetězy,najedu v průměru 8000 km a na začátku nové sezony s novými řetězy automaticky dávám novou kazetu. Mršit nové řetězy starou kazetou na to nemám nervy a to řazení v této konbinaci je taky na hlavu.

      0 0
      • Twister  

        Asi 10 000, z toho poslední 4 na starejch řetězech, protože novej už střílel. Teď jsem to měnil, ale kvůli střílení na převodníku. Kazeta šlapala a řadila furt parádně.

        0 0
    • Blade  

      Ja menil retez po 2500Km, kazeta mela 4500Km. ze zacatku strilela uplne silene i pri strednim zaberu, ale po 150ti kilakach pohoda :)

      0 0
    • Tomcat  

      Nevím nepočítám to. Jednak teď mám siglespeed a pak vždycky sem měnil ne kazetu ,ale cca první čtyři pastorky. Jo spíš než opotřeboval, tak jsem přetrhnul nějakajakej pastorek trojku nebo dvojku. Startuju na těžkej převod, takže to nevydrží.

      0 0
    • rb  

      Mám kazetu Xt 6tý rok tzn.nějakých 18–21 000km,ale řetězy měním poctivě po 1000–1200km.

      0 0
    • kafac  

      Me kazeta vydrzi asi 6000km… retezy menim po 1500–2000km

      0 0
    • Daf  

      XTcko mi vydrzi 15–20kkm, stejne jako LX.

      0 0
    • Mofo  

      já mám jiný problém, při jízdě na prostředním převodníku cítím při šlapání takové jemné lupání, slyšet to asi nejde, spíš to cítím, velká ani malá to nedělá, myslíte, že je to opotřebeným převodníkem nebo kazetou? Je pravda, že na prostředním jezdím 80% času, ale na druhou stranu to při jízdě vůbec nestřílí, tak nevím…

      0 0
    • kycis  

      Ted menim taky kazetu, stara mela tak 10 tisic..

      0 0
    • Loner  

      13 kkm/ 4 až 5 cyklovaných řetězů, terén. Ještě ale poslouží pro sjeté řetězy a převodníky na zimu, kdy obdrží razítko nesmrtelnosti.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.