• TinkTink

    Priznam se, ze ve veci Sely 06 uz mam fakt neskutecnej neporadek – threadu kde je Sela, je fakt moc, ale kdo jede fakt nevim.

    Takze – kdo jede…nic vic vedet nechci.

    Ja ano :o)

    0 0
    • luke777  

      ja, dlouhou

      0 0
    • Splinter  

      Jasně, dlouhou..

      0 0
    • Martinkaa  

      Tak to je supeer :-) Ale bacha na koleno ;-) Ja jedu taky :-)

      0 0
      • TinkTink  

        Neboj, neboj…bude to bez srandicek…jedu pro to, abych si dokazal ze na to jeste mam :)

        A pak huraaaa na pohary v DH :)

        0 0
      • goood  

        Si te budu muset nekde na startu najit a pak hakovat az do cile :-) Pokud neodpadnu ;-)

        0 0
        • Martinkaa  

          Nejsi ty ten z tech Sudet? :-)

          0 0
          • Medunka  

            Si spise mela napsat: Nejsi ty ten uchyl ze Sudet co mi porad ocumoval zadek a tyden nedokazal pochopit jak muze byt takovy stvoreni tak dobry?

            0 0
            • Medunka  

              Jej, ted me nevemou do auta a Selu nepojedu ;-)

              0 0
            • zirecek  

              To by musela vydat oficiální tiskovou zprávu, bo to platí na hodně chlapů. Že by proto byla furt vepředu nebo to bude v nohách?

              0 0
            • Martinkaa  

              Chvilu jsem se divala ja, chvilu on :-))

              0 0
            • luke777  

              jo co uvidime na sela je cervena smouha zadek martinky a martinka v dali:)))

              0 0
          • zirecek  

            Cože nejedeš ven, tak kráásně?

            0 0
            • Martinkaa  

              Se ucim (utiram prach :-) ). Ven pojedu po obede ;-) Nebo na tebe klido pockam ;-)

              0 0
              • zirecek  

                Včera jsem dal 67, průměrem 28, v kopečkách. Dneska budu rád, že se doplazím. Jedu zase kolmo, můžem dát kousek spolem. Tak klíďo počki, :-). Nechceš se takhle učit i u mě v pokoji? ;-)

                0 0
                • Martinkaa  

                  Ja jsem zas vcera jela druhou pulku Sely, tak se muzem plazit spolu :-)

                  0 0
                  • Splinter  

                    To neni fer:) Vůbec nevím co mě čeká.. (Asi Peklo, to vím jistě, ale co ten zbytek?:)

                    0 0
                    • Martinkaa  

                      Taky jsem to jela jednou poprve :-) Ale mudim rict, ze kazdy rok je to uplne jine (podle pocasi, podle toho jak ti to zrovna jede, jak te posloucha kolo… :-) )

                      0 0
                      • Splinter  

                        Včera mi to krásně šlo.. Vzal jsem kolo na procházku.. (potvora střep, nebo co to bylo) :) Třeba se tam potkáme:) Takovej malej BF kemp:)

                        0 0
          • goood  

            Jooo, to jsem ja :-))

            0 0
    • Medunka  

      Jedu kratkou

      0 0
    • vlk  

      jedu na svém věrném zeleném oři tu dlouhou

      0 0
      • Vladim73  

        Jedu taky dlouhou, tak se tě budu držet zuby nehty. (jsem přeci jenom jezdec bez ambicí:-)

        0 0
        • vlk  

          já budu jistit záda startovnímu poli-jsem též jezdec bez ambicí.

          Právě čtu propozici www.selasport.cz/…erstveni.htm .Sem to ještě nikdy nejel a oni už mě tam znají " CÍL V cíli budeš mít hlad jak vlk, těš se na guláš s těstovinami od Pavla Kadaňky z Lipníka n.B."

          0 0
    • zirecek  

      Nejedu. Ale to tě asi nezajímá, :-).

      0 0
    • goood  

      Jedu dlouhou

      0 0
    • P.L.  

      Jedu poprve a krátkou, nejede jeste nekdo z okolí Velké nad Veličkou?

      0 0
    • Stancek  

      Jedu dlouhou, poprve…

      0 0
    • Vymi  

      Já dlouhou… :-) nařez!!

      0 0
    • grafik  

      dloooouhou

      0 0
    • pop  

      Asi nejedu.Když vidím co tam zas pojede lidí, tak se mi nechce mačkat a přetahovat se o pozice. Radši pojedu něco,kde jede míň lidí a míň spěchaj od počátku(Rampu­šák,Juwacyklo,Drá­sal atd.).Si to pojedu projet ten další týden(dlouhou),tak nechcete jet někdo se mnou?

      0 0
      • TinkTink  

        Drasal – jo ten jedine v pohode, ale Rampusak? Dyt tam se maka od zacatku na 110%… :o) – tam vsichni hnedka spechaj :)

        0 0
        • pop  

          chtěl jsem napsat „nebo“ :).Jezdí tam podstatně míň lidí…a na Dráaslovi nespěchaj :)

          0 0
        • pop  

          jo a ještě jsou PODSTATNĚ LEVNĚJŠÍ (kromě Drásala,ale ten je podstatně delší :) a stojí za to si jej zaplatit(teda kromě loňskýho :) ). Za 500 mám zadní nábu Deore i s ořechem :))

          0 0
          • TinkTink  

            Hmm…Drasal a Sela jsou aj vo necem jinym – podivej se na to…hnedka takhle na zacatku sezony strihnout stodvacitku…to je tech 91km co to ma mit mnohem lepsich… :)

            0 0
            • pop  

              Ale ty singletracky po kořenech jsou taky náročný na fyzičku :). Jo kdyby se jelo napřed na Milenov,Slavkov,Lip­ník,Týn a potom až to technický kolo kolem Helfštýna a Hranic, tak by se to protrhalo a jelo by se líp po těch pěšinách…ale asi by bylo víc pádů,že? :)

              0 0
    • petryk  

      Jedu dlouhou a vypadá to, že pojedu dlouho:)

      0 0
      • TinkTink  

        Tak to sem tam vzaaadu potkame…jedu na limit :)

        0 0
        • petryk  

          Tak to ja bych rad do sesti hodin dojel (nemyslim ted od 18:00:)), ale letos se stavim asi uplne dozadu a budu to sjizdet

          0 0
        • Splinter  

          Ty si taky jedeš pro popelnicu?:)

          0 0
    • Stax  

      dlhu :)

      0 0
    • P.L.  

      Snad krátkou dám do 3 h 15min

      0 0
      • zirecek  

        Proč, tvoja má termín a čas?

        0 0
      • Medunka  

        Ze bych se te chytla?

        0 0
        • P.L.  

          Vetsinou tyto trate kolem 50 km tak jezdim, kazdopadne kdyz to bude pod 3 hod, budu rad.

          0 0
          • Medunka  

            No me to prijde, ze po setkani tras to bude vicemene rovina, skoro nulove prevyseni… pak nad Louckou se vjede na silnici a jede se az pod hrad taky skoro po rovine, vyslap na hrad bude psycho, vyslap z Pekla taky… za 3:30 budu rada

            0 0
            • P.L.  

              No necham se prekvapit, vůbec to tam neznám. Meridu v Jedovnici jsem jel kolem 2:45, tak si dávám tak 30 minut rezervu.

              0 0
              • Medunka  

                To ja taky, si pak reknem jaky to teda bylo..

                0 0
                • luke777  

                  prej rovinka:)) ja si cvrknu do cyklisticke vlozky poznas co je to vyslap na uhrinov a pak kolem lanovky z uhrinova a co se tyce pekla, je to makacka ale pro ty co jeou kratkou nesmis zapominat ze nudes mit v nozkach 30km takze pohodka, jeste je pak vyslap do slavkova, jinak je to pohoda trasa si povime v cili:)) kdo bude hrat sachy, jinak se dlabim ted dortikem a myslim na sobotu

                  0 0
                  • Medunka  

                    Ja vim, ze to jednoduche neni, byla jsem tam loni. Takze ty useky jak jsem psala jsem videla na vlastni oci. Takze jsem psala, ze cesta Start – Milenov a Loucka – Lipnik… O Uhrinove jsem nepsala, tak si necrkej a precti si tu moji hlasku

                    0 0
                    • luke777  

                      jo tak tojo to souhlasim:) ale to je spis tresinka na dortu lipnik milenov loucka lipnik, budes rada za tyto useky:))

                      0 0
                  • P.L.  

                    trochu me ten vaslap popiste co se tyce sklonu a délky, at mám predstavu

                    0 0
                    • P.L.  

                      pardon, výslap

                      0 0
                    • Medunka  

                      Ktery myslis? Z pohledu divaka se mi nelibil ani z Pekla ani na Hrad

                      0 0
                      • Martinkaa  

                        Jo ten na hrad je nejhorsi :-) To uz mam vzdycky halucinace :-). Kterysi rok byl strasny parak a nejaky kolemstojici me v dobre vire polil studenou vodou – uplne se mi zatmelo pred ocima a malem jsem spadla z kola :-))

                        0 0
                        • grafik  
                          • ohledne halucinaci ke konci trate, jsem rad, ze nejsem sam, zajimalo by me jestli takhle trpi jeste nekdo, jo a v mem pripade bych k tomu pridam obcasne mzitky pred ocima :) … co vy ?
                          0 0
                          • zirecek  

                            Slyším jen bučící srdce, v dáli nějaký dech, tunel přede mnou, tunel za mnou. Tunel Vision, :-).

                            0 0
                          • vlk  

                            jak to tak čtu, tak už začínám litovat, že jsem se vůbec an to přihlásil.

                            0 0
                          • pop  

                            No já, tuším v r.2003,kdy byl ten děsnej pařák,jsem usnul za volantem a probudil jsem se na silnici pod Slavkovem řádně podřenej :)). V posledním kopci na Helf jsem mel takový křeče,že jsem myslel,že zkamením :)).Byl jsem dehydratovanej jak prase, v cíli jsem vypil celou hanáckou a šel jsem na malou až za 2 hodiny.Od té doby vozím Camelbag

                            0 0
                    • luke777  

                      z lipnika vypalite jak draci mam pocit ze po polnacce do milenova tam se to bude zvedat a stoupat az nad uhrinov sjededes do uhrinova jidlo sjedes k k vleku tajkovej stoupacek ani ne kilometr pak sjezd do pekla vyjezd z pekla asi 4 az 5km prevyseni 300m to je jedine co vim:)) na slavkove jidlo za slavkovem mirne dokopecka a pak sjezd jede se tam cast v takovem potucku chutovka, vyjede se par kilometru pred bohuslavkami po vrstevnici do lomu bohuslavky a pak po vrstevnici se dostanes na dloucku a pak po asfaltu az do lipnika a pak stoupak na helfstyn

                      0 0
                    • goood  

                      A je tady PEKLO! Přejedete lávku přes potok Jezernice, od myslivny vede nejtěžší stoupání závodu ke Skokově boudě ( zelená TZ ). Kopec je dlouhý 2,8 km , ke konci se zajídá úplně všem. Následuje nevinný 400 metrový sjezd po opačně klopené pěšince do Rozsoší – pozor na opačné klopení, nejlepší pády z videozáznamů jsou právě odtud ! Odtud ještě kilometr po 12% asfaltovém stoupání do Slavkova, kde je 4. (2.) občerstvovačka.

                      Je to sice dlouhej kopec, ale neni to tak strasny, je to po rovny ceste, zadnej teren (aspon pokud si vzpominam). A hlavne nahore ceka obcerstvovacka se skvelyma kolackama, jejichz vune te zene nahoru :-)

                      0 0
                      • Martinkaa  

                        Peklo uz neni co byvalo. Driv tam bylo kameni a ted je to zpevnena sotolinova cesta. Nejhorsi na tom kopci je, ze clovek furt ceka, ze zatackou bude konec, ale vzdycky se objevi dalsi zatacka :-P

                        0 0
                        • Medunka  

                          Sem tam loni sla z vrchu dolu a kazdy druhy se me ptal, kolik je to do vrcholu, kdyz uz to bylo pul km, tak jsem nemela silu jim to rici ;-(

                          0 0
                          • Martinkaa  

                            Vloni, kdyz jsem najizdela do Pekla mi nejaky vtipalek rekl, ze ted uz to bude jenom z kopce :-). Nenachytala jsem se :-) Takovi jsou nejlepsi. Vloni na Sudetech meli borci u jednoho brodu becku. Nechapala jsem proc – vypadal tak nevinne. Povzbuzovali a rvali at to vezmu zleva, ze je tam nejmin vody. No a zahucela jsem tam az po nabu. Neradi tam jeste postavili hraz, at je to hlubsi… :-)

                            0 0
                            • Medunka  

                              Asi nikdy nezazil ten pocit, ze uz nemuzes a ten kopec pred tebou porad je ;-( a ze ho musis vyjet. S tou beckou je to huste. To nepochopim, co z toho maji. Ja to loni vyresila tak, ze jsem odpovidala: Jeste kousek a za 3 km je obcerstvovacka… Mozna nic moc odpoved… ale ja treba na jidlo slysim ;-)

                              0 0
                              • zirecek  

                                Mají z toho srandu, alco v hlavě a brodící se unavení bikeři. Dyť na Šelovi nejsou žádné kopce, :-).

                                0 0
                            • goood  

                              Jo tak tuhle skupinku vtipalku si taky moc dobre vybavuju ;-) A dopadl jsem uplne stejne, nastesti jsem to ustal, ale rybnik v tretrach dobrej a na brejlich tu spinavou brecku ;-)

                              0 0
                              • Martinkaa  

                                Jestlis nejel nahodou prede mnou a ja nejela v tvoji stope :-))

                                0 0
                              • BOBEK  

                                Když jsem se k této podivné partičce s rozvahou přibližoval, měl jsem neblahé tušení. To mě bohužel provázelo v podobě promáchaného obutí končetin až do cíle. Naštěstí to už to byl kousek ;o)

                                0 0
                        • Vymi  

                          v utery jsem nadaval jak svina v pekle…chytli me zada a tak jsem to jaksi bral chvili jedu chvili odpocinek… no kluci co jeli semnou uz nahore dlouhej kour… :-)) ale na sjezdy me vzdy pustili… prej ze mi to jde.. :-))

                          0 0
                          • Stancek  

                            Dlouhej kour jo? My, teda spis ja lapal po dechu :-D Jooo ve sjezdech ses fakt rychlej… kamikadze.

                            0 0
    • Pinocio  

      No jestli tam pojedu, tak krátkou:-)

      0 0
    • kubrt  

      jedu dlouhou

      0 0
    • davevi  

      já dlouhou

      0 0
    • Palba  

      Projizdel sem vcera cast sely a i kdyz je mokro v nekterych usekach, tak je to spis jen voda a neni to takovy to lepivy bahinko… spis jen raselina apod… koreny taky moc neklouzou. Uvazuju nad plastema ktery pojedu, jestli X-comp 1.95 nebo Hutchinson Spider 2.0

      0 0
      • luke777  

        pojedu vepredu Hutchinson buldog vepredu a vzadu Hutchinson python oba v dratove verzi

        0 0
    • Bomd  

      Co ostatni co jedete za pláčtě…dáji se jet hladký MITCHOS SLIK…nebo radějí něco hrubšího hrubší?

      0 0
    • Vymi  

      pratele krasna bourka nad Helfstynem… :-))))12:15

      0 0
      • luke777  

        krasna bourka mostenice, co delas na helfstyne????

        0 0
        • Vymi  

          jsem praci Lukes :-) jen mam okna na smer Lipnik tak to vidim… :-))) ale uz bude zase fajn..

          0 0
      • zirecek  

        No, od 15:00 snad bude schůdně na ose Olomouc-Hranice.

        0 0
        • luke777  

          ja mel radost ze to pomaloucku usycha ze bude pianko ale jak to sleduju bude to brutus zavod o preziti a neutopeni v bahne

          0 0
          • P.L.  

            Jak to tam vypadá, este prší?

            0 0
            • Vymi  

              uz ne je tu slunicko… :-) aspon to bahno trochu zase sklouzlo kde se moc nejezdi..

              0 0
    • Splinter  

      100.. Hurááá.. Pardon profesní deformace z Czechteku…

      0 0
    • Pekáček  

      Koleno mě bolelo naposled v úterý :o( Ale jedu dlouhou. Kdyžtak vzdám když to zas začne.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Já taky, poprvé, krátkou a už se nemůžu dočkat…

      0 0
    • brantec  

      jedu dlouhou, uz se moooc tesim:-P

      0 0
    • prodi  

      Počkej, kolik bude threadů, až se termínem přiblíži Král :)

      0 0
    • Rybnik  

      No mám po nemoci, tak nic. :-( Pojedu se ale mrknout. Když to tady tak čtu, tak mám brouka v hlavě aspoň na lrátkou. Dám kolo do auta a uvidím až tam. Ať to jede! Jo a aspoň se nebude prášit.

      0 0
    • Palba  

      Nevite od kolika ma otevrenej servit jarda obruca? ja ted nevim jestli od 13 nebo od 14

      0 0
    • mastihuba  

      Tož já taky. :) Doufám že v kempu bude dobrý pivo. Jedem už dnes večer.

      0 0
    • Palba  

      Davejte si bacha na kola, zejmena ti, co jedou na registraci sami!!. Kolo si vemte az dovnitr do knihovny a nenechavejte jej rozhodne na namesti. Dnes sem tam byl s kamosem asi 20 minut a 2 individua (polsky nike 2 roomsti spoluobcane) sli vylozene po kolech. Bylo to na nich videt!!! Kdyz vidi biker pekny kolo, tak se diva na soucastky a nerozhlisi se jak na kolotocu. Mimochodem za tech 20 minut tama prosli 3×, takze vazne velice opatrne. Skoda ze sem sebou nemel mobil, bych je vyblejsknul a dal sem jejich foto.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.