• pavel321

    Ještěd – Rašovka, tuhle trasu fakt miluju, ale neska sem tam jel v letošní sezoně poprví a myslel sem, že vyskočim z kůže, všude tam sou pokácený stromy přes cestu!!! To si snad dělaj prdel ne? Proč to tam proboha je? Kvůli bikerům???

    0 0
    • Duty  

      přemýšlej hlavou možná na to přijdeš sám.:-))

      0 0
      • kolombo  

        Já zažil to samé na Černostudničním hřebenu minulý týden :-( Je to hrozná nezodpovědnost, ulámat všem stromům vršky a naházet je cyklistům do cesty :-) A jak to tam vypadalo se sněhem a bahnem?

        0 0
        • Duty  

          sníh a bahno prostě paráda:-)) Válela jsem se každou chvíli.

          0 0
        • Jirik123  

          ja sem neco podobneho videl na kozakove, ze by nejaka organizovana akce? :-))

          0 0
      • pavel321  

        No tak muze to bejt treba kvuli motorkam nebo tak ze jo…

        0 0
        • HonzaV  

          To tam město ve spolupráci s LČR a Snowhillem buduje ten slavnej Bikepark :-)) o kterym pořád mluví

          0 0
        • Jirik123  

          mala napoveda, pamatujes na prosincovy zpravy? ono se sice mluvilo hlavne o sumave, ale postihlo to prakticky celou republiku.

          0 0
        • Duty  

          vezmi si s sebou příště pátracího psa, možná bude vědět víc než ty:-))

          0 0
          • kolombo  

            Vzhledem k tomů, že je skoro problém najít po téhle zimě strom s vrškem, tak bych ve spoustě stromů na cestě opravdu nehledal zlý úmysl :-)

            0 0
    • Twisp  

      a co snih ? nevali se tam jeste neco ?

      0 0
    • kolombo  

      V sobotu jsem se tam pohyboval a již je to průjezdné a částečně i uklizené. Popadalo toho tam opravdu hodně :-( Takže dávejte bacha, ať se neobtisknete lesáckýmu traktoru na radlici, určitě si tam ještě dost zapracují, než se jim to podaří celé douklidit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.