• Marcinka

    Za dobu 2 let jsem na původně bráchovém bajku vyměnil-a já doufám, že k lepšímu I:-)-už hodně komponentů. Třeba místo RS Judy TT vzduchovou Marzocchi MX Comp (to byla snad nejdůležitější výměna, hodně bajk změnila – ostatně rám a vidle dělají bajk), kliky XT, nášlapy PD-M540, tretry Specialized Comp MTB 05… No, ještě tam mám řazení Acera (otočný klobouček). Je to sice jedna z nejzákladnějších sad SH, ale vydrželo fakt dost (5 let provozu). V současnosti však už přece jenom dosluhuje (řadí se s ním dost těžko – naproti třeba bratrovému XT Rapid Fire, jeden klobouček je po pádu – asi před rokem – naprasklý…). Tak bych rád obdařil moje kolo novým řazením. Dualy v žádným případě ne, otočný Sram taky nechcu, Rapid Fire bych určitě bral, ale hodlám zůstat u kazety 8. A právě Sram dělá páčkové řazení vyšší úrovně i pro „osmikolečko“ (Shimano už dávno ne, bohužel, RF 8 by bylo určitě parádní). Myslím SRAM X-7, Attack nebo Rocket. Narozdíl od RF (ukazováček+palec) se prý řadí jen palcem (ve Velu psali, že jde i ukazováčkem). Tak nevím. Kdo máte Trigger Shifter? Jak se s ním řadí? Předem díky za poučení, popř. doporučení. Bajku zdar!

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.