• H1J4CK3R

    Potřeboval bych poradit s prodáváním kola – nevím jakou mám dát cenu, nikdy jsem kolo neprodával. Tenhle „bike“ je (byl) mladšího bráchy, jezdil na něm jeden rok a potom dva roky stál v garáži. Má to tříčtvrteční rám, pevnou vidli, přehazovačku Shimano (typ nevim) a řazení grip shift. Vše je na kole v pořádku, vše jsem namazal, vyčistil, seřídil. Tak kolik si za něj mám říct (vim, je to nic moc, ale mám to vyhodit?)?

    0 0
    • bajkr  

      500,– :-)

      0 0
    • tjuren  

      Takový kolo je nejlepší darovat, nebo nabídnout za symbolickou cenu někomu známýmu. V bazaru jsou zločinci co ti za to nabídnou tři stovky nebo to nevezmou.

      0 0
      • enrico  

        Ja ti dam zločincov, ja by som mu v bazare možno ponukol aj 350,– :-) ale fakt je pravda, radšej darovať niekomu z rodiny alebo venovať deťom do detskeho domova, aspoň by si spravil dobrý skutok a detičky by sa isto potešili :-)

        0 0
    • Belial  

      Za 1000,– budeš mít problém sehnat kupce. Dneska takové kolo koupíš v Hypermarketu v akci za 2500,– nové.

      0 0
      • CZiko  

        …a v hypermarketu ho mají ještě ke všemu celoodpružené:-)

        0 0
    • Komi  

      Já myslím, že přes inzerát by si to mohl tak za 1500 prodat …

      0 0
    • ydaho  

      za odvoz ?? :)

      0 0
    • Ruda  

      Dej to do nějakýho většího bazaru do komisního prodeje. Cenu nastav podle kol, co tam budou mít. Myslim si, že bys za to klidně mohl dostat přes litr.

      0 0
    • mechanik  

      Vše si namazal , vyčistil tak už si mohl zkrátit ty bowdeny od řazení :-)) No těch tisíc by někdo mohl dát.

      0 0
    • martt  

      ja som taky podobny bike co na nom jazdili moje deti predal pred par rokmi za 1500,–SKK. Ten Tvoj sa mi zda podla fotky dokonca menej opotrebovany a urcite je cistejsi.

      0 0
    • fatty  

      Raději darovat než s tím mít ještě další práci a telefonování.

      0 0
    • McBlacky  

      prodával jsem podobný a nakonec ho daroval… ikdyž teda bylo v horším stavu – rám byl poškrábanej

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.