Zvýraznění uživatelů/něco jako upozornění

34 nepřečtených
  • vlk

    Vím, že existuje blokování threadů. Nebylo by možné umožnit i něco podobného, že bych si např označil nějak uživate, který plácá hlouposti a když bych pak četl nějaký thread, že by třeba jeho reakce měl označeny jinou barvou apod, abych věděl, že tohoto nemám brát vážně? Někdy je těžké si pamatovat všechny ty Jariny a uživatele co kecají i když o tom nic nevědí, a pak když třeba něco nevím a žádám o radu bych se řídil nesmysly.Aby toto označení jednotlivých uživatelů bylo vždy vázáno k účtu?

    Už si asi moc vymýšlím.

    0 0
    • enjoy  

      hmm:-/.ale ja se fakt kolikrat snazim napsat neco chytryho a k veci.je to dost nefer..

      0 0
    • Páník  

      uz bys byl zvyraznenej:))))

      0 0
    • gobike  

      To by byli zvyrazneni vsichni:)

      0 0
    • Vladim73  

      Teda vlku co ty si všechno nevymyslíš :-)

      0 0
    • pop  

      já bych spíš mazal tready s akcema, který už jsou pasé… :).

      0 0
      • zirecek  

        Proč, když lidé chtějí pokecat jaké to bylo, jaké problémy, co pěkné… .

        0 0
        • pop  

          to jo,ale myslim tím třeba rok starý akce…ale to mě jen tak napadlo, nedomýšlel jsem to :)

          0 0
    • wroum  

      a u doktora uz si s tim byl?

      0 0
      • cabbage  

        btw: jak bylo na rybách?

        0 0
        • wroum  

          byl sem litat a ted sem se vratil z bowlingu. na ryby pujdu asi v pondeli.

          0 0
          • cabbage  

            to musi bejt celkem pruda, když je ještě zakazaná přívlač…

            0 0
            • wroum  

              moucha zakazana neni :-) ale na privlac se tesim moc

              0 0
              • Lister  

                a už byste byly oba zabarvení :o))))))))))))

                0 0
                • goofy  

                  a ty taky… Ten pravopis, ten pravopis :o)

                  0 0
                  • Lister  

                    opčas se zadařý :o))))))))))

                    0 0
    • rhuman  

      me by se libilo, kdyby se krome poctu prispevku v thradu zobrazoval i pocet neprectenych a pocet napsanych mnou, abych vedel, jestli jsem tam prispival a jestli cekam odpoved …

      0 0
    • Vrci  

      Přidám to sem. Nějak blbne anketa: stan s 21 % má delší sloupec grafu než privát s 68 %.

      Návrh k úpravě ankety (lepší využití místa): nešlo by jednotlivé možnosti (a, b, c) seřadit místo do sloupce do jedné řádky s přiřazená procenta s grafem do druhého řádku pod ním.

      0 0
    • vlk  

      já to myslel tak, že by si každý pro sebe označoval své Jariny apod.Ne že bych já někoho označil a viděli to i ostatní.Označení jen pro sebe.

      0 0
      • Komi  

        No to by ještě scházelo, aby si mi určil koho nemám rád :-D

        0 0
      • rasto  

        no, to jsou huste argumenty :-) by me zajimalo, kolik nejarinu by Ti zbylo :-))

        0 0
    • Vrci  

      Byl bych pro jiný druh zvýraznění. Zeleně uživatele, kteří jsou přihlášeni, modře ti co tu nejsou.

      0 0
      • martt  

        myslis ako ti co su prave on-line alebo ako?

        0 0
      • blue  

        a k cemu by to melo bejt dobry?

        0 0
        • Radek Broz  

          Kdyz chce nasirat bikery hlaskama „silnice/silnicar je nejlepsi“, tak uvidi, u koho nebude muset dlouho cekat na reakci:o)

          0 0
          • Vrci  

            Trefa do černého, akorát nejde o nasírání ale o osvětu

            Jde o to, že když s někým komunikuji, jestli mám čekat reakci ihned – obnovit nebo nečekat a zkontrolovat zítra

            0 0
    • poiko  

      tak vem fixu a označ toho uživatele přímo na monitoru, ne? bylo by pracný to naprogramovat:)

      0 0
      • Radek Broz  

        Pracny by to ani nebylo, ale zvlast u delsich threadu by to dost spomalovalo.

        0 0
      • tulda  

        Pracný by bylo furt šmudlat ten monitor

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce