• jecnak

    Tak kdo jedete? Docela se na tu chrtarnu tesim, tak by me zajimalo s kym se tam potkam. Je to sice chrtarna nejvetsi, ale dost se mi ten zavod libi (proc asi :-) www.mtb.cenytisku.cz/rocnik2006/

    Pocasi nevypada nakonec tak hruzne jak se puvodne zdalo. www.windguru.cz/int/index.php?sc=9

    Anketa: Jedete?

    9x
    43%
    3x
    14%
    5x
    24%
    4x
    19%
    0 0
    • fil  

      Ty chrte jeden, tys to minule zajel do 5ti minut po vitezi!!! Pri patku jsi me privedl do deprese. :O(

      0 0
    • bajkr  

      možna se tam zajedu mrknout :-)

      0 0
    • Daf  

      Jsem na to zvedavej. Na zavod se tesim, doufam ze neco vyhraju v tombole :)

      0 0
    • McBlacky  

      mi to loni moc nejelo, hlavně jsem nějak seknul začátek a letos to nemám šanci napravit protože jsem v jiných částech republiky :( ale palba je to hrozná, skoro padesát lidí dojelo do 10m za vítězem, klíčová je strategie v druhý půlce závodu – rovinky v bučinách, tam se dá projet 5 minut jako nic pokud se jede pomalá skupinka nebo nedej bože jako já v 2004 jede člověk sám :(

      0 0
    • Meesha  

      Mam luxusni rymu a zejtra jedu este Zruc, ale tesim se. Libi se mi to tam :-) No a pak honem do auta a frrrr na Frrrrkyho! :-)

      0 0
      • Meesha  

        no a hlavne sem to posral, pze sem to zapomnel zaplatit, takze asi papa prvni vlno :-( Zas tam budu stat hodinu jak trotl…

        0 0
        • Daf  

          To se jede na vlny? Ja chci startovat taky v prvni :)

          0 0
          • Medunka  

            To by chtelo vic lidi ;-) Ja ci taky… jinak dojedu jako posledni, pac neumim predjizdet ;-(

            0 0
          • Meesha  

            mas vyhrazenej prostor pro 150lidi, ale nikde nepisou podle ceho to vybiraj. Ja byl loni myslim 78., tak bych rek, ze jsem se tam mohl dostat.

            0 0
            • Beeda  

              ja si vsude stoupam dopredu. d

              0 0
              • JancA  

                ja už teď taky…drž mi místo:)

                0 0
              • Meesha  

                loni tam ale dost striktne vyhazovali :-/ Uvidime, ale radsi pribalim spetku drzosti :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Byt tebou, tak si cpat se mezi VIP rozmyslim – proste tam nekolik lidi co neposlouchali diskvalifikovali.

                  0 0
                  • Beeda  

                    tak letos vyhodime VIP i poradatele:-))

                    0 0
                    • JancA  

                      no jasně, takže v pondělí vedle Rybaříka, jooo???těšim se:)

                      0 0
              • Gorgov  

                rozhodne se serem dopredu, nic me nezajima, startujem nejhur ze druhy rady.

                0 0
          • jecnak  

            Jsou jen dve vlny – VIP (maj jakoby minutu naskok) a pak ten zbytek. Aspon takhle to bylo minule.

            0 0
        • goood  

          Kdyz bude hezky tak jedu, ale chci jet taky z prvni vlny :)

          0 0
        • McBlacky  

          startovat z druhý znamená bejt úplně v prdeli, hned po startu je kopec kde se to seká a jak ztratíš tak už to nedáš, jak psal Beeda hákování. tady se dá snad nejvíc co jsem jel. Ikdyž ja placatý padesátky (hradec apod) nejezdím

          0 0
    • Hurikan_Tom  

      Myslim si, ze bysme meli Jecnakovi jako nejvetsi nadeji BF fandit.

      Hlavne na nej nekladme velky tlak poznamkami „Bez vitezstvi se nevracej“ ;o)

      0 0
      • jecnak  

        Spis Bulda, Daf a spol. jsou horkymi favority na bednu.

        0 0
        • Daf  

          Hahaha :)))

          0 0
        • Hurikan_Tom  

          Tebou jmenovane jsem nemel tu cest poznat, ale i tak jim preju hezke … druhe a dalsi misto ;o) To je prece taky velky uspech!

          0 0
    • Beeda  

      jedu potrenovat, vypovidaci hodnota nic moc – placka a hakovani. B

      0 0
      • Daf  

        Myslím že bedna v kategorii je pro tebe reálná. V Lípě jsi taky jen trénoval a jak to dopadlo :)))

        0 0
        • Beeda  

          dyt tam nikdo na detsky nebyl…a bedna na hnojaku se nepocita:-)

          0 0
      • sfinga  

        co to zase kecáš, jaký potrénovat????

        0 0
    • prodi  

      Nezapomínejte na tunel. Soused se tam chystá s pěkně tlustou kládou :)))

      0 0
      • Meesha  

        loni sem si tam pekne osmirgloval lokty! :-) A za mnou jsem uslysel skrtnuti, krik a pak nasledovaly rany :-) Dlouno nikdo nevyjizdel :-D

        0 0
        • prodi  

          To asi ten soused s tlustou kládou bral jednoho bikera za druhým :)))

          0 0
    • Páník  

      no chtel jsem moc jet…bohuzel me kobyla skopala tak,ze jsem mesic nemoh pouzivat 1 ruku a 1 nohu…sice to na kole uz jde ale na zavodeni to neni urcite:(…mozna vam aspon prijedu fandit;)

      0 0
    • Marry  

      no ja jedu…ale vidim tocelkem blbe…ud utery mi neni nejak dobre…a od Lipy sem nesedel na kole…tak teda fakt nevim…podle to bude se mnou bída…

      0 0
      • Marry  

        a uz mi dela problemy i psat srozumitelny vety … chjo… :-(

        0 0
        • goood  

          To mame Jecnak, Bulda, Daf, Beeda…tak to na tebe zbejva 5.flek, to taky neni spatny ;-)

          0 0
          • Meesha  

            jeste jede Sfinga a holky Janca…

            Mno, myslim, ze kdyby se dal dohromady Bike-forum team, tak by bedna nebyla nerealna :-)

            0 0
          • Meesha  

            jeste jede Sfinga a holky Janca…

            Mno, myslim, ze kdyby se dal dohromady Bike-forum team, tak by bedna nebyla nerealna :-)

            0 0
          • Gorgov  

            a jeste jedu ja! :)

            0 0
            • Meesha  

              to bude na bedne docela tlacenice! :-)

              0 0
              • Gorgov  

                No nevim jestli to bude s tou bednou zas tak zhavy :) Asi tam bude min cely KHS. Takze i Rybarik aj

                0 0
          • yakub  

            taky pojedu, letos doufám bez defektu…

            0 0
    • jecnak  

      Jestli nekdo chcete vzit autem, tak mam jedno misto volny – ozvete se na ICQ.

      0 0
    • Daf  

      Co je to vlastne za teren? mam nasadit novy Pythony, nebo uplne sjety? :)

      0 0
    • jecnak  

      Tak mam zas v aute volne dve mista…

      0 0
    • wewerka  

      Muj prvni zavod v zivote a zaroven prvni prispevek na tomhle serveru :)

      0 0
    • sfinga  

      jedu tam a budu tam…

      0 0
    • lempl  

      tak jako ze na ****… byl sem, jel sem..... zas mi doslo:/ tentokrat 5–6km pred cilem, do ty doby se mi jelo super a 1. pulku sem jel sam(teda naky vocasove zamnou…:)) ale jinak na to ze semjel z 2. vlny, tak paraada:) jen me mrzi, ze mi doslo a daf mi dal v poslednim sjezdu 15s:((( 47 misto a 25 kategorii no nic moc ale konkurence velka, tejden pred tim sem nebyl na kole… takze spokojenost;) (nezapocital sem ranni trable a nenazrani se rano…:)

      0 0
    • Daf  

      No jeste ze uz to mam za sebou :) Kdyz jsem videl na startu ten dav lidi pred sebou tak mi bylo zle. Jelo se mi dobre, cestou do cile jsem jen predjizdel. Tezko rict jak by to dopadlo kdybych startoval zepredu, ale takhle to stacilo jen na 44. flek :( Ale vyhral jsem aspon v tombole. Sice batoh na prd, ale potesilo to :)

      0 0
    • jecnak  

      Jee me bylo blbe. Vyrazil jsem nekde z „prvni vlny“ a stejne prede mnou bylo nejmin 100 lidu. No a probijim se tak vpred tim davem, odfrknu si, jedu dal a zacina me bejt nejak divne. Mota se mi hlava, ale jedu. Nemuzu se strefit poradne do zatacek a siska se mi mota jeste vic. Par kilometru dal si otiram pod nosem a koukam krev a docela hodne. Hm, tak to je ten duvod, no tak to se neda nic delat, zpomaluju, chvili skoro zastavuju a nechavam vsechno vepredu odject. No nic, rikam si, tak aspon dojedu. Nejak se silou vule dostavam k druhemu brodu a odtamtud se mi uz jede lip a aspon me uz nikdo nepredjizdi, naopak par lidi si davam. Spolu s kolegou na 29" GF proletame Voderadske buciny, posledni kopecky a tesne pred cilem predjizdim Bublovou. Dojizdim a mam toho akorat tak plny zuby.

      Vecer mne bylo tak blbe, jako dlouho ne (teplota, motala se mi hlava a atd.), asi jsem se mel na to vybodout. No dneska jsem uz nastesti zas OK.

      0 0
    • Beeda  

      To byla kudla hned od zacatku, po startu jsem byl chvili na spici, takze obavy ze spuntu v pohode. Prej rovina, ty vogo, pekny chrteni:-), Prvomajovy polibek smrku taky nebyl spatnej a po KO retezu z toho byla prima projizdka, kolo zase zasrany. Pocasi krasny, hezka akce:-) B.

      PS: Dalsi svetak B-F bude Malevil pokud se neplatu:-))

      0 0
    • McBlacky  

      jak to čtu tak jsem rád že jsem tam nebyl. Lempl – tradičně Ječnák – šetři se woe nebo se odpálíš, to už není sranda, p50 není taková prestiž aby se nedalo vzdát. Lepší než se rakvit Beeda – klasicky jako vloni co, ty jsi asi bůh defektů jinak si to nedovedu vysvětlit. ps. kde jsi vzal smrk ve sjezdu k tunelu? a jinak pevná byla adekvátní ne?

      Malevil bude vražda, ještě nemám najeto ani 2500km :/ letos mi to nejde, moc práce :(

      0 0
      • Beeda  

        Nene tohle bylo v pohode, az 3. zavod s defektem je ok:-)) Navic od toho zavodu jsem moc necekal a nakonec se mi to moc libilo, ty brody jsem si uzival :-)

        No pevna obcas jsem litoval, hlavne diry v polnackach, ale dalo se, spis fakt me prekvapily ty kopce v prvni pulce…

        Smrk, okrasny, pekne zasrtihavany a huste prorostly me zacharnil, vedle stalo auto a pak uz byla zidka, bylo to asi na 25km – jely se serpentyny vesnici po siroke asfaltce a jednu tocku jsem nevybral:-)

        0 0
      • Medunka  

        Doporucuji se na Malevilu v patek vecer opit a v sobotu se na to vymluvit ;-) Taky se tesim jak to ujedu, kdyz mam teprve 1000km a vubec nezvladam a uz odmitam jezdit v tepech do 160 jak bych mela, pac je to opruz a nici to chut na jezdeni

        0 0
    • Meesha  

      No, pocasi rano me docela vydesilo. Startovni pozice hrozna (prekvapilo mne, ze se jede na druhou stranu), pak probijeni se s respektive za Lemplem po chodiku dopredu, mala placka nesla, takze vsechno silove a obcas to bylo rychlejsi pesky. U tunelu sem si odjel, takze v poho, u brodu jsem si prozil 5 vterin slavy za bourliveho aplausu a smrste blesku, a pak tak nejak v klidku… celkove 97. Libilo se mi to.

      par fotek meesha.borec.cz/web%20KH­S/MTBposazavim­.html

      0 0
    • Jogador  

      Jo, povedený závod, jen nemuselo tak svítit to sluníčko:) Přestávám mít rád hromadný start, startoval jsme někde u stánku bikeranche a celý závod byl o předjíždění, nemluvim o prvním stoupání, kde se to uplně ucpalo, a už jsme nabírali ztrátu:( Nevíte, od kolikátého místa berou příští rok do prvná linie?

      0 0
      • ¨MZ  

        Letos to mělo být prvních 150 z loňska. Loni jsem byl 100 a stejně mě šoupli do druhý vlny :-(, tak nevim. takže první dva kopce jsem šel taky pěšky.

        0 0
        • Meesha  

          a byl si prihlasenej predem nebo si to platil az na startu?

          0 0
          • ¨MZ  

            Předem. Poslal jsem elektronickou přihlášku, tam vyplnil číslo a umístění z loňska a ještě mailem kopii složenky. V tomhle závodě, když člověk ztratí 5 minut na startu a pak tlačením a předjížděním už ani nemá cenu se snažit o dobrý výsledek, to už stejně nejde dohnat.

            0 0
    • Medunka  

      takz par fotek www.medunka.net/…os/20060501/

      0 0
    • petebike  

      koukam ze BF world cup se povedl, ja na Vas myslel, puvodne jsem se chtel prijet podivat ale po paleni carodejnic a nasledny 1,5 hodine spanku nekde na dlazdickach sem nejak nebyl ve sve kuzi, no vlasne nejsem jeste ted, na Malevil se tesim – bude to proverka – mam 1/2 km co loni :-(((

      0 0
      • McBlacky  

        jo já mám největší bídu za last 3 roky 2400. dneska mi tak seklo po 2,5hod že jsem musel dát voraz :/

        0 0
        • Meesha  

          kucí, ja mam letos snad vic zavodnich nez treninkovejch :-) Celkem to vic jak 300km nebude :-D Radsi bych se nevidel…

          0 0
        • petebike  

          ja mam 4,3,dneska sem jel skoro pet hodin,docela sem si i daval a v pohode, uvidime v sobotu si dam jeste plzen, v pondeli nejaky silnicni local v terezine a na malevilu se uvidi :-D

          0 0
        • sfinga  

          přece nezáleží kolik máš najeto, hlavní je jak kvalitně :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            tak to jsem si oddechnul… no převážně to je zewling v lokalitách Točná, Závist, Cukrák :)

            0 0
            • petebike  

              treba se tam bude nekdy konat BF World Cup a ty budes sqvele pripraven :-DDD

              0 0
              • McBlacky  

                no je fakt že některý místa který xcčkaři chodí/vodí už si dávám poměn na jistotku :) ale lávky/skalky/klády mi Malevil neodjedou

                0 0
                • petebike  

                  tj fakt, na malevilu jen jeden poradnej sjezd a to hnedka po nejtezsim stoupani,takze vyjedes nahoru prositej a jedes to dolu s mlikem pred vocima…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jestli myslíš z Hvozdu tam jsem pár lidí loni zaříznul, mě teda nejtěžší -kde jsem vzal nejvíc lidí- přišel ten do první německý vesničky, jak to končilo asfaltkou s hupíkama. Tam se jelo lesem nikdo nevěděl kde je stopa a do toho pořádný balvany i víc jak metr mezi stromama, já to rval jak mi to padalo pod kolo :)

                    0 0
    • Jogador  

      Kupoval někdo ty fotky ma CD? Nebo nevíte někdo tu netovou adresu? aspon abych se na ně koukl…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.