• JMT

    Tak kdo jedete ? Po zkusenostech z lonska jedeme zase v patek a v predvecer zavodu oslavime pripadny dobry vysledek (abychom v pripade spatneho neprisli o oslavu) a po zavode znova (v podstate je kazdy vysledek dobry) :-)

    0 0
    • McBlacky  

      už se těším jak zachlastáme :) samo že jedem s Fousem už v pátek :))) víc jak deset ale před závodem nedáme, stanovil jsem nám přísný režim, abychom zajeli nějaký výsledek :)

      0 0
      • JMT  

        obavam se, ze deset je pro trenovaneho moc malo… :-D

        0 0
    • JMT  

      to jede akorat blacky s fousem ?

      0 0
    • Martin  

      Bohužel mi akce koliduje s RakOuzkem a zvolil jsem RakOuzko. Zapijte to i za mě:-)

      0 0
    • dafe  

      Jo my jedem, Dafinky. Ale prijedem az v sobotu rano, me to strasne vadi jet s opici, je hrozne tezka :-)

      0 0
    • McBlacky  

      JMT, jedeš teda s někým jiným než kibicem, nebo na to kašleš?

      0 0
      • Jogador  

        Co já vim, tak se sestrou…

        0 0
      • cabbage  

        se mnou ani jet nemel…

        0 0
        • McBlacky  

          jasný, já si to spletl :( jinak akce dobrá, dvě krutý kalby až do rána a mezitím 7hodinovej závod. Dojeli jsme 5. a ani jednou nekufrovali, což se mi zatím nikdy nepovedlo :)

          0 0
          • 7LK  

            Kolik jste toho najeli?

            0 0
            • McBlacky  

              106km, 589 bodů.

              0 0
              • 7LK  

                Dobrý výkon – gratuluji!

                0 0
                • fousac  

                  dik..

                  mozna kdyby to blacky nesabotoval, dopadli sme lip.. :)))

                  0 0
                  • 7LK  

                    :-) Kdybych se to byl bejval dozvěděl dřív, tak jsem se tam možná vydal, aspoň by vyniklo kolik lidí jstě předjeli :-) Domovské stránky akce jsou dost skoupé – bylo připuštěno používat GPS navigace?

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no zakázaný to nebylo, ale podle mě by to pomohlo jen v případě zaměření vrcholu hory Baba kde byla kontrola. Na jedné kontrole my podle mapy dohledali kleštičky hned a lidi s gpskama tam lítali 20minut a nic :) Podle mě když umíš mapovat tak ji nepotřebuješ a když neumíš tak tě stejně nezachrání.

                      0 0
                      • 7LK  

                        To máš pravdu, v práci s mapou mám dost rezervy i když se utěšuji, že je to hlavně v těch úsecích, které jsou velmi neznámé a silně se liší zkutečnost od mapy. Tam mi však GPS silně pomůže se najít v mapě a je to aspoň půl úspěchu k cíli. Bez papírové mapy to rozhodně nezkouším, ta je pořád k nezaplacení. Jaké bylo tempo? Jaký jste měli čas?

                        0 0
                        • McBlacky  

                          my jeli dost velkou pohodu, taky hlavně proto že večer před závodem jsme dali každej 11 piv, takže začátek byl hooodně volnej (naštestí start v 10,30), průměr jsme neměli ani 20. Čas jízdy bych řekl někde okolo 5,20, limit byl 7 hodin a my přijeli asi 15 minut před. Ale byli borci co přijeli i víc jak 45minut po limitu :) prostor závodu už jsme trochu znali z minula, takže jsme věděli co a jak a znali trochu i kopce. Kontroly byly teda úplně jinde to je jasný

                          0 0
                    • JMT  

                      na to jesli je mozno pouzit gps pri orientaku se muze zeptat jenom naprosty.....­......... …pochopitelne ze ne !

                      0 0
                      • dafe  

                        Fakt? Ja myslel ze to zakazane neni, protoze presne jak psal blacky ti to ani moc nepomuze. Na Podebradce jsem lidi s GPSkama potkal uz pred 2 rokama… Kdyztak sem hod link kde je napsane ze se to nesmi, at se vzdelam.

                        0 0
                      • 7LK  

                        Tak ja jako „naprosty....­..........“ se přidávám k prostému dotazu kolegy. A aniž bych to myslel příliš nasraně, fakt si myslíš, že jsi sežral všechnu moudrost světa a v neznámém oboru nepoložíš „stupidní“ otázku? Pokud je sem začátečníkům vstup zakázán tak to někam napiš a ušetříš si rozčilování s analfabety. Jinak platí heslo „I Ty jsi jednou začínal“ – zkus si vzpoměnout na nějaký svůj „trapas“ ze začátků.

                        0 0
                        • cabbage  

                          www.mtbo.cz nekde tam sou pravidla.....

                          0 0
                          • 7LK  

                            Díky, tomu říkám konstruktivní připomínka – dle pravidel v odkazu to vypadá, že GPS je nepovolená pomůcka – jsem idiot, který by tam sice přišel i s ní, ale nejdřív by se zeptal, protože podvědomě cítím, že je to ještě ne zcela standardní záležitost a pak bych ji tedy zahodil. Jen lze-li polemizovat – www.mtbo.cz/showpage.php?… je definován pojem „horské kolo“, ale parametry odpovídají i na „cross“ – znáte kdo rozhodně zda bych byl připuštěn na start?

                            0 0
                            • cabbage  

                              na bike adventure sem potkal i neco s beranama(asi caklokros) tak si vyber:) narozdil od GPS je typ kola spis detailni…

                              0 0
                              • 7LK  

                                Jo jo, tiše jsem doufal. Když něco tak se odvolám na názor autority :-), díky za trpělivost.

                                0 0
                                • JMT  

                                  sem to nemyslel nijak zle…to z textu nepoznas…tak sorry a nekdy prijed na mtbo :-)

                                  0 0
                                  • 7LK  

                                    Omluva se přijímá :-) za pozvání díky a GPS nechám doma – hodně úspěchů a pohodovou jízdu!

                                    0 0
                            • J.A.V.  

                              S crossem by tě na start asi pustili, vzhledem k tomu že technická kontrola se provádí pouze u závodních juniorských kategorií. Nicméně to vřele nedoporučuju. MTBO se jezdí opravdu v terénu – při závodě kolikrát musíš na cesty po kterých by tě při normální vyjížďce ani nenapadlo jezdit – i XC okruhy sou proti tratím MTBO výrazně jezdivější. Takže crossový kolo rozhodně ne v zájmu vlastního zdraví. Ty 29" kola sou tam teprve chvilku a jsou tím míněny například bajky od GF – nevím ale o nikom kdo by to v českém poháru používal.

                              Samozřejmě že pro závodu typu BikeAdventure nebo Dýmák to není crossové kolo žádný problém, někdy je to naopak spíš výhoda když je tra? plná silnic a silniček jako třeba BA vloni v Lužických horách.

                              0 0
                              • 7LK  

                                Díky za rady, na juniory už rozhodně nemám :-) a tak jsem se zajímal právě u téhle akce na možnost zkusit se projet v rekreační pohodě. Na víc zatím nepomýšlím.

                                0 0
                                • J.A.V.  

                                  Na každých závodech ČP je kategorie příchozích kam můžeš prostě přijít a jet. Bejvá to obvykle orientačně jednoduchý a ten terén nebejvá to úplně nejbrutálnější, takže zkusít to určitě můžeš i s crossem, ale na závodění to rozhodně není :)

                                  0 0
                                  • 7LK  

                                    Znáš tu historku o Abebe Bikilovi? Vyhrál bos :-) (2. pokus na správné místo)

                                    0 0
                                    • J.A.V.  

                                      Jo vyhrál – maraton na OH v Řimě mimo jiné. Jenže to je trochu o něčem jiném. Netvrdím že na MTBO potřebuješ kolo za sto tisíc, spíš naopak, pokud nemáš sponzora co ti dává nové díly vyplatí se kolo co snese trochu drsnější zacházení a když se něco posere tak to nestojí majlant. Ale pro mě za mě, klidně si jeď na koloběžce a vodstrkuj se ušima…

                                      0 0
                                      • 7LK  

                                        Neboj, dobře zvážím než se do něčeho pustím, snad už mám rozum na odhad vlastních možností. Ale díky za každou připomínku – nejdřív si seženu nějaké mapky „rekreačních“ akcí a vyzkouším v ústraní jak to jde a pak se uvidí zda zkusím oficiální účast.

                                        0 0
    • fousac  

      fjuuu… letos to bylo jeste lepsi nez loni.. ;o)

      teda skoda, ze nam utekla bedna.. tak aspon slusna kalba (hlavne nocni happy hour – pivko za 10,– a tak ;) takovou kocovinu sem nemel ani nepamatuju..

      poradatele maj 1* naprosto super pripraveny a zajisteny..

      btw: vsechny tri B-F tymy sou v top10..

      0 0
      • dafe  

        Souhlas, poradatele supr, moc pekna akce. heppi aur me malem zabilo, aspon ze si mel kocovinu taky, ja v nedeli fungoval jen tak napul ;-) Jednu kanku na akci jsem vsak stejne nasel, je to smutne ale JMT mi nekde zalozil muj krasny modry fix! :-))

        0 0
        • JMT  

          doted sem ho nenasel :-) p.s. segra porad tvrdi ze vam ji vratila… p.s.2 platil sem ti panaka (lih jako lih :-D)

          0 0
          • JMT  

            akorat sem ti ten lih vratil trocha kapalnej :-D

            0 0
            • dafe  

              jezisi diky, uz si matne vzpominam, proto me bylo rano tak blbe :-)) segre verim, buhvi kam jsem ho zalozil, vsak sem tam taky dal smajly

              0 0
              • JMT  

                :-D

                0 0
              • TNT  

                nebral sis ho ty, ale nakej ten tvuj kamos.......ale jestli tam budes pristi rok tak ti ho koupime:-) modrej?? nebo jinou barvu?? :-)))))

                0 0
    • 7LK  

      Znáš tu historku o Abebe Bikilovi? Vyhrál bos :-)

      0 0
      • 7LK  

        Omluva, neuřídil jsem správné místo příspěvku.

        0 0
    • cabbage  

      hmm, sem se právě dozveděl, že jede Lempl s Blackym, kdo se umístí na 2. a 3. místě se můžeme jenom dohadovat…:-)

      0 0
      • McBlacky  

        no uvidíme kdo dorazí… stačí kufr 30mín a jsme v hajzlu… navíc jsem skoro měsic nejezdil leda že by mě vzal Lempl na gumick :)

        0 0
        • Thidney  

          neboj romário taky moc netrénoval a ještě navíc má novýho parťáka

          0 0
          • Manas  

            Cet si moji SMSku ?

            0 0
            • Thidney  

              nectu sms od lidi co pijou vodku s tabascem, by mi mohla rozežrat telefon .-) co je v servisu .-// cos psal?

              0 0
              • Manas  

                Psal sem ti ze je zamluvena chatka pro 6 lidi. Sama nobl smetanka – Fousac, Klerik, Kibic … :-)

                0 0
                • Thidney  

                  v patek slavi mi bratri moje narozky takze dojedu, budu dojet, v nocnich hodinach…ale to je jen teorie zrovna tobě nemusím vysvětlovat jak to taky může dopadnout .-)

                  0 0
          • McBlacky  

            jenže oni umí mapovat… Já tak jako aby se neřeklo a Lempl no :/ proti teamu s Tomášem máme maping skill –2 top speed +1

            což není výhra podle mě

            0 0
            • Manas  

              No ale zase mate: Alcohol resist +5

              Pravda ze Lempl: Bad Karma –9

              Ale kdo vi jak to hodite …

              0 0
            • Manas  

              Ale to mi pripomina … nechodite nekdo jeste hrat AD&D ?

              0 0
            • Thidney  

              záleží na počasí pokud bude hnusně máte +3 vzpomeň si na Lost Romario ani nedorazil na start .-)) a ten kluk z spkola co jel s darksonem taky podlehl

              0 0
              • Darkson  

                nj, zavane větřík, spadne pár kapek a ty hubený to hned ofoukne:-)

                0 0
            • Thidney  

              jeste me napadlo ze letos pohnojili jak drsone tak podebradku a to totalne – ztratili se a nasli se az v cili /drson/

              0 0
        • cabbage  

          30min. kufr považuju za minimum, bez něj by se ani nedalo hovořit o MTBO ;o) jestli ty si nejezdil poslední měsíc, tak já sem nejezdil posledních 20 let:-/

          0 0
      • McBlacky  

        tak na bedně bude pěknej nával, páč jede výtězná dvojice MD z BA2006 :/

        0 0
        • Manas  

          My si pucime ovci a budeme vse zpovzdali sledovat. A v pravou chvili se do veci vlozime a vsechno vypijeme :-)

          0 0
          • Thidney  

            správně žádný násilí na sobě páchat nebudem . z povzdálí pozorovat nejlépe přes zářivě žlutooranžový filtr a ta vzdálenost nemůže bejt moc velká, páč jsme krátkozrací .-)

            0 0
        • Elwing  

          JO! A taky jedu JÁ a KIBIC !

          0 0
        • jecnak  

          Ocividna mas nabrouseny lokty ;-D

          0 0
    • Thidney  

      kdo letos jedete? jsem línej vás hledat ve startovce .-) Manas snad jede, kdyz jsem ho prihlasil.

      0 0
    • McBlacky  

      luxusní akce jako vždy, akorát mohlo zůstat víc lidí. I tak ale pozávodní složka byla víc než výživná.

      Lemplovo kolo opět nezklamalo :) v téměř beznadějné situaci nás polní zásah a la McGyver vrátil do hry a nakonec z toho byla pěkná bedna pro Rock Café.

      gratulace JMT s Adélou na bednu na „krátký“

      0 0
      • Thidney  

        kdo jiný by mohl píchnout přehazovačku .-) já děkuji Manasovi za luxusní servis v průběhu závodu /defekt, řetěz, přední i zadní brzda/ přesto že jsme oba trpěli motejlicí po předzávodní přípravě

        0 0
        • McBlacky  

          to je ta Bad Karma, jeho šaltr, můj urvanej mapník a první nenalezená kontrola za tři roky MTBO …

          0 0
      • jecnak  

        Gratuluju. Ted uz jen ta zpropadena Klika :-D

        0 0
        • McBlacky  

          Ideální by bylo kdyby bylo strašně hnusně, kosa a brutálně chcalo :)

          jestli ji nezískáme tak to tam vymlátíme a zapálíme! :)

          0 0
          • cabbage  

            to je tušim někdy v listopadu ne? takovej déšť se sněhem by moh bejt záživnej…

            0 0
            • McBlacky  

              jo listopad, před dvěma lety bylo tak 5–8stupnů a celý 4hodiny chcalo. Ideální na MTBO :) zase vloni bylo krásně a sucho, tak uvidíme

              0 0
          • jecnak  

            Moje rec, tohle pocasi mam rad, rocnik 2004 byl ideal, mozna ke konci mohlo chcat vic.

            Nase heslo bude: „Zbal kliku a vypadni“

            0 0
    • Manas  

      Takze shrnuti. Kvalitni akce, aspon castecne vydarena party. Diky partakovi za mapovani a nalezeni hezkych trailiku, a hezkou fotecku. Vodku sem prezil, rum malem ne. Jeste ze jsem nepil pivo moc :-) Pristi rok samozrejme zase, tohle je hlina i kdyz kalilo malo lidi vecer :-)

      PS: Dekuji kolenu ze me podrzelo a El ze nam rozmluvila drop-session u baru. Teda esli si na to Blacky pamatuje :-)

      0 0
      • McBlacky  

        nebylo na čem …naštěstí :)

        0 0
      • fousac  

        a tos chtel dat od baru az do sprchy nebo jak??

        p.s. na pristi rok poladim formu a zachlastame… :DD

        0 0
        • McBlacky  

          no na tý mokrý trávě by to asi tak dopadlo :)

          0 0
        • Manas  

          NO jak jsem byl v nalade tak sem si rikal ze skocit od baru, pak pres ty schody :-) Tyy jo, to by bylo mrtvejch :-)

          0 0
          • McBlacky  

            no ve stavu v jakým jsme byli by opravdu bylo hodně mrtvejch :) by měli v práci ze mne radost – myslím že druhej úraz už by mi ve zkušebce neprošel

            0 0
    • fousac  

      hej bude se nejak xeftovat s fotkama?? kdo da k dispozici dostatecne velky FTP?? ;) (zdar admine)

      0 0
    • Thidney  

      Tak to vylovim, kdo jede letos? Downhill s mapnikem vola .-) www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?… se mnou je to nahnuty o me ucasti se bude rozhodovat v patek vecer .-) Ale treba se vynorim neco malo popiju a zmizim .-)

      0 0
      • Manas  

        Se cihni do senzamu prihlasenych. Doporucuju zamerit pozornost na teamy: Gumoví nafukovací panenky Xstream – Tequila & Tabasco Kola s rumem

        Nazvy hovori za vse :-)

        0 0
        • Thidney  

          jestli brachovi prijde do patku kolo /uvidime jak se soudruzi v ndr budou snazit/, tak by mohla pujcovna ovci vyrazit v nejostrejsi a nejpomalejsi sestavce .-)
          btw bratr uz je tak daleko, ze ma i platebni kartu s oveckou .-)))

          0 0
      • fousac  

        tam prece nemuzu chybet… ;-)

        p.s. doufam, ze i vy ostatni tam jedete uz v patek…

        vyhrava ten, kdo se jeste v sobotu v poledne neudrzi na kole…

        0 0
        • Thidney  

          to nas loni vyhralo celkem dost ..) jeste ted je mi zle pri vzpomince na servisovani brzd s Manasem, kdyz jsme se kvuli vopici ani jeden nemohli predklonit .-))

          0 0
          • Manas  

            To mi ani nepripominej. To mi nebylo nejlip :-)

            0 0
          • Manas  

            Loni treba takhle, povsimnete si figuranta Blackyho (vyhral dymaka spolu s Lemplem) a hlavne vodky s tabascem. Ani nevim kdo tu flasky vypil, nepamatujes si Blacky? :-)

            0 0
            • McBlacky  

              aaa ty krávo co to má figurant Simona na hlavě :)

              já si to pamatuju, dokonce i to jak jsme ji pili z papírových kelímků vchůru nohama z toho rantlu, i to jak si dával Kibitch a dokonce i to že to bylo už v pátek a a a a to už si zas až tak nepamatuju no…

              0 0
              • Manas  

                Simca od nas preci dostala klobrc k narozkam :-)

                0 0
              • Thidney  

                ppockej to je z patku? toho dne co jsem dojel na kole uz v znacne povznesene nalade z oslav svych narozenin a pak pokracoval a pak si nic nepamatuju…
                ja preci vodku s tabascem urcite nepiju… to byl urcite jiny rocnik, zavod, dimenze, bublina ve vesmiru .-))

                0 0
      • fousek  

        No jak ctu ty prizpevky tak zvazuju ucast, akorat nemam nikoho do dvojice

        0 0
      • prvniodkonce  

        Hola hola, dýmák volá! Doufám, že nás letos pro změnu nezastřelí myslivci :-)

        0 0
    • fousac  

      jeste dodam:

      my s Klerikem jedeme po vlastni ose… v patek kolem poledniho nejak vlakem do Cercan a dal pak uz je to asi 30km podle vody po svejch… navrat v nedeli jak to vyjde, idelane skocit do reky a nechat se do prahy odnest proudem…

      tak kdyby se nekdo chtel pridat..

      0 0
    • duskooo  

      Hledam ambiciozni bikera do dvojice. Partak onemocnel. Jsem orientak, mapu umim. Kategorie Vsudybilek.

      0 0
      • fousek  

        Ja bych se teoreticky jel, ale jen kdyz nebude hnusne, jinak moc ambiciozni nejsem, ale par kilometru mam najeto, jinak s orientaci mam problemy:-)

        0 0
      • fousek  

        Ha tak se mnou na Dymakovy nepocitejte, jelikoz mam jeste 5–6 jizd na Spicaku a pristi vikend nemuzu tak to mam posledni sanci projezdit. Takze je mi lito a snad pristiho rocniku se zucastnim

        0 0
        • Darkson  

          že jste ozvali zrovna ty a fousáč, oba hodně ambiciózní:-)))

          0 0
          • McBlacky  

            máš vlčí mlhu ne? Fous jede/pije s Klerikem

            tak pojed ty? ale to byste nás zapilovali :( to se mi nelíbí.

            0 0
    • JMT  

      Tak to bylo uuuuuplne nejvic, obcas se zamotam este ted.Fakt strasna chlastacka, este ze sem musel jet domu a nemoh zustat este do nedele, podruhy bych to asi uz nerozdejchal p.s. zavod ? z toho si nak nic nepamatuju…mu­hehehehe

      0 0
      • McBlacky  

        :) jsi byl rano dobře offline, já bych v takovým stavu na kolo nevlez. V sobotu byla kultura jen do dvou, ale i tak jsem ráno koukal na ten les rumů co mi vyrostl na lístku :)

        0 0
        • Manas  

          Jo a kdo je vypil? Po patecni seanci mi moc nejel a to sem pil jeste ty za El :-)

          0 0
    • Elwing  

      Tak pátek se velmi vydařil! To bych od ovara nečekala takovou akci ;) Ráno mi nebylo tak hrozně jako manasovi, takže náš neúspěch v závodu můžu svést na něj :) v sobotu již zábava dost poklesla, a někteří se ani nezúčastnili!

      0 0
      • McBlacky  

        hip hap hop hopiti hap :)

        prej poklesla, tak to počkej. Uznávám vypilo se mín, ale vzhledem k unave materialu z patku a zavodu si myslim porad slusny…

        0 0
        • Elwing  

          nejde jen o množství vypitého alkoholu, to už bys mohl ve svých letech vědět ;) nebo naopak? :)

          0 0
    • fousac  

      no vzpominat budu tradicne jeste dlouho…

      omlouvam se za sobotni absenci, ale patek sem se fakt slusne uzemnil… :(

      bleeeee… ja vedel ze to sedumnacty pivo uz nemam zapijet rumem…

      0 0
    • Manas  

      Ehm … ;-) www.manasovo.cz/?p=90

      0 0
      • Martin  

        ještě že jsme nikam nejeli. Žena mi doma umřela a probrala se až v neděli ráno:-) Ačkoli je na vodě výrazně lepší než já, lodička jí umrtvila.

        0 0
    • Manas  

      Tak jeste fotky od Klerika. www.manasovo.cz/?p=92

      0 0
    • Elwing  

      tak letos bohužel ":( ":http://posazavskydymak.info/…cles/12.aspx

      0 0
    • Manas  

      Kua kua kua kua, letos hovno :-(

      http://posazavskydymak.info/

      0 0
    • McBlacky  

      neeeeeeeeeeee­eeeeeeeeee do pizzy do pizzy. Co teď kam se pojedem ožrat?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.