• Darjan

    Caute nevite jestlise da koupit zvlast Poplock Adjust na Toru a jaky je rozdil mezi Poplock a Poplock Adjust a zda se oba daji dat na Toru.

    0 0
    • Darjan  

      Sakra jak se mi tam dostaly ty ponožky :))

      0 0
    • Honzajs  

      POPLOCK je jenom páčka a umožňuje dva stavy ON a OFF. Čili "zamkne " vidli natrdo POPLOCKADJUST umožňuje plynulé uzamčení

      0 0
      • Bully  

        A ta packa je pochopitelne na riditkach. Adjust je kolecko, ktery je jinak normalne na vidli, ale jako PopLock Adjust je na riditkach spolecne s tou packou. Nezamyka to vidli natvrdo, ale zustava jeste par mm az 1 cm pohybu vidle. Neni to klasicky LockOut, spis platforma- pri jizde bez prekazek se chova jako (temer) zamcena, pri narazu se otevira. Adjustem nastavis, kdy se utrhne a jde do normalniho zdvihu.

        0 0
        • gobike  

          Ja sem si koupil Toru a je tam poploc adjust, viz foto…

          0 0
          • Jogador  

            Pěkný řídítka:) Jinak jak tu někdo píše, měl jsem jak Toru s poplock adjust, tak ted Recona jen s poplock, a jdu o to, jakou máš verzi, já s toho pochopil, že na pružinu jde dát adjust, což na soloair jen poplock, a nebo prostě, pružina nejde regulovat jinak, což vzduch jde regulovat změnou tlaku, a adjust neni potřeba… Každopádně jak tu někdo psal, adjust slouží k plynulému nastavení chodu…

            0 0
            • hanz  

              uff, tak abych řekl pravdu vůbec nevím cos chtěl říct, nějak jsem to nepochopil ale vím že je vidli jedno jestli je vzduch nebo pero protože vše okolo poplocku je záležitost tlumiče. Adjust nedělá nic jinýho než že přitahuje kompresi stlačení a jak někdo psal vejš že se tím reguluje bod odtržení je taky blbost protože ten se regzluje nastavením „float gate“ pokud jí má vidle nastavitelnou.

              takže poplock je něco jako zámek poplock adjust je zámek s možností nastavení komprese efekt zámku se nastavuje pomocí floatgate

              0 0
              • lubos  

                No ne tak docela, ponevaz lock je vlastne do maxima otocene kolecko stelovani komprese. Ale jinak souhlas.

                0 0
            • aortacek  

              No a jak šlape Recon v porovnání s Torou. Máš pružinu nebo vzduch. Díky.

              0 0
              • Jogador  

                TORA byla pružina, Recon je vzduch, Tora chodila senzačně, ale byla měkká, Recon foukám na 95 kilo, ikdyž mám 70 a chodí tak jak si od vidle představuji:)

                0 0
    • Smazaný účet  

      Nevíte někdo jakym způsobem se zbavit toho nastavovátka ext.floodgate?? Mám to na Pikovi a díky tomu mi vidle neprojde pod rámem. Díky moc

      0 0
      • TinkTink  

        Odsroubovat.

        Mne Pike projde akorat na XC bajku…na pevnym Apache Tate ji neprotocim ani na jedne strane… :-/

        0 0
        • Smazaný účet  

          Prosimtě myslíš ten malej imbusek co tam je? Já už sem na něm vožmoulal asi 3 klíče :-) tak jestli se mám snažit dál..

          0 0
          • TinkTink  

            :o) bud mas kvalitni klice nebo hodne stesti :o)))

            Zkusim u sebe :o)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.