• Misfit

    Caute chcem sa spytat hlavne ludi co jazdili tuto kombinaciu co robi s geometriou Giantu AC vidla Nixon ked je pri plnom zdvihu 145mm mam moznost ziskat nixona za dobre peniaze lenze nema stelovanie zdvihu tj je stale na plnej vyske.. da sa s tym nejak rozumne jazdit aj do kopca?

    0 0
    • kesu  

      no asi bych se zeptal tinka,darksona nebo dijcka,vozej nixona nebo pika kterej je pri zdvihu 140mm stejne vyskoje jako xixon pri 145..

      0 0
    • Darkson  

      já měl přímo AC a Nixona s RTWD. Toho Nixona mám furt a vozim ho někdy i na 145mm. jezdit se s tím dá(podle mne) celkem bez problémů i do kopce, ale samosebou s tím nevyjedeš to co ostatní chrti na HT. jestli preferuješ pohodový ježdění a nevadí ti občas tlačit, nebál bych se toho. Myslim, že AC je na takovýhle zdvih stavěný, záleží co od toho kola budeš chtít.

      0 0
    • Smazaný účet  

      mam AC + 150mm marzochu a gut :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Vozil jsem to takhle chvilicku…vozim ted Pike…mel jsem tam Shermena na 130 a tak dal…

      Reknu to takhle – Nixona na AC bych uz v plnym zdvihu nechtel…5mm vysky vidle mi tam proste trvale prebyvalo…kdyz jsem to stahl o 5mm dolu, tak to byla parada… :).....jinak Pike je lepsi nez Nixon, to musim priznat.

      0 0
      • Smazaný účet  

        voe, tak vyhazej ty krouzky pod predstafcem ;-))))) sive…

        0 0
        • TinkTink  

          To neni tak jednoduchy…ja s tim chci proste i neco vyjet a ta geometrie – s tema peti milimetrama navic je jina…tady si nepomuzes krouzkem pod predstavcem…to je proste furt o 5mm delsi strana trojuhelniku na ktery predstavec nema vliv (osa predniho kola-osa zadniho kola-vrch korunky vidle…)…mne tam proste tech 5mm pocitove prebyvalo…v dus­ledku toho se mi to jevilo ve vyjezdech horsi, takze vidli jsem stahl na 140 a pohoda obrovska :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            ;-) sem si delal soufky…, ale me treba naopak porad pripadali riditka nizko a ten jeden krouzek navic byl prima :-) je to lepsi :-)

            no a chapu ze pri dylce tvy sedlofky ( doufam ze na to nejsi uz alergickej ;-) nemyslim to jako impertinenci ), se vetsi sklon dozadu projevi asi vic :-)

            0 0
            • TinkTink  

              Alergickej nejsem, spis nechapu proc lidi nechapou, ze to nekomu muze zcela vyhovovat…resp. proc kdyz neco, jim to neni … vis kde… :)

              Dival jsem se na Tvy AC a je tomu mymu docela podobny…ale ono je to fuk…Misfitovi staci to, ze se na tom na 100% bude dat jezdit :)…a to zcela urcite bude :)

              Jinak – Tobe ta Tva vidle vyhovuje? A kolik vazis a jakou pruzinu vozis a jakej nastavenej zdvih? :)))…

              0 0
              • Smazaný účet  

                moje takhle vypada uz rok…

                jo, je to vzduchova vidle, neni tak citliva, pruzinu bych bral, nekdy az nebudu linej a budu mit ten litr nebo kolik stoji, tak ji kaufnu a vlozim ;-)

                mam ji na 150mm a sem tedka uplne spokojenej :-) jezdi to zupa :-))

                0 0
          • lubos  

            Co chces vyjet ? Lanovka nejezdi ? :o))

            0 0
            • TinkTink  

              S AC jsem jeste lanovku nepouzil…kdyz jedu uplne sam, tak se snazim vyjizdet vsechno… :)

              0 0
      • lubos  

        V cem je lepsi .. nejak to rozvin, zajima me to.

        0 0
        • TinkTink  

          Pike – mnohem znatelnejsi uprava komprese, kvalitneji provedene ovladaci prvky, lock na riditka a vetsi rozsah nastaveni utlumu.

          No ale celkove, co se tyka chodu – Pike je vetsi zehla a kultivovaneji vyuziva chod – nemam grafy, nemam tabulky, ale pocitove zehli o fous lip a je krasne progresivni ke konci chodu…

          K tuhosti se vyjadrovat nebudu – pike mam jak jinak nez s pevnou a Nixona mam s RU a pouzivam do nej 9mm rychloupinak…

          JAk bych to rozdelil – to je asi stejny jako u tlumicu FOX DHX 5.0 vs. Manitou Swinger Coil 4-Way.

          Kdyz nechces nic resit, ber nixona – vemes a jezdis. Kdyz chces hracku a chces si hrat – ber Pike (na rozdil od tlumicu, ale pokud pika zbytecne nepretlumite, tak se snad neda v pruzinove verzi spatne nastavit…u tlumicu to je mozne velmi lehce :) )

          0 0
    • Misfit  

      no uz som ho namontoval vysku korunka-stred naboja ma rovnaku ako pike… lenze namiesto slubenych 145mm som to dal ked bola vyfucana vzduchova komora maximalne 140mm… je to model 2006. s geometriou sa mi zda oproti tomu ked som tam mal revelation o nieco stabilnejsi a to je to co som chcel zmenou vidlice dosiahnut takze spokojnost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.