Zrušené Středohorské sedmistovky

13 nepřečtených
  • MARIN

    Tak Středohorske sedmistovky jsou zrušene :( ttp://www.author­teplice.cz/de­fault.asp?go=ak­ce

    Pritom sjizdne je to vsechno jen po cestach az na vybeh na Ostry (tam se muselo kolo nechat pod kopcem a na vrchol Kletecne kde se muselo poslednich cca100m taky bez kola.

    0 0
    • Smazaný účet  

      a jeje…, kolo horsi traktoru…

      0 0
    • dada  

      to je docela síla.....

      0 0
    • Smazaný účet  

      Středohoří… krajina jinak liduprázdná… asi zas nějakej k…t agitoval, jak na Lovoši. No nic. Tak si to holt někdy projedem neorganizovaně bez schválení vyšších míst.

      0 0
      • dada  

        vůbec netuším co je to k…t ale jinak s tebou souhlasim…supr bude až se tam bude stavět dálnice ale tebe tam nepustěj!

        0 0
        • Smazaný účet  

          k.k.t? chybí už jen jedno písmenko. :o) jojo. dálnice je ve veřejnym zájmu, ty o ni snad zájem nemáš??? ;o)

          0 0
          • dada  

            mě je to vcelku egál jestli to postavěj anebo ne…i když až to od konce roku bude z lovosic jezdit všecko-hlavně kamiony podel labe do Trmic kde už pojede dalnice do reichu tak mi to už asi jedno nebude. ale šlo mi o ten paradox – představ si jakej tam bude bordel až ta stavba vypukne a pak si podáž žádost o povolení závodu a…

            0 0
            • Smazaný účet  

              No, mi přijde zajímavý, že sedmistovky povolení nemaj, ale Adámek na maraton povolení asi má. Jestli jim tolik vadilo že se tam pár stovek metrů musí jít terénem…

              0 0
      • Bulda  

        tak az na to projeti bez vyssich mist dojde, daj vedet

        0 0
    • Egon  

      A já se tak těšil… :o( No nic, tak budu doufat že příští rok se to povede. No a když nad tím tak přemýšlím, nevíte někdo jestli vůbec letos budou Lužické sedmistovky, na jejich webu to vypadá dost mrtvě…tak aby je třeba taky nezakázali.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse