• MARIN

    http://www.authorteplice.cz/?…

    Tak s kym se tam potkam?

    0 0
    • Smazaný účet  

      Lákavá akce… vzhledem k tomu že na některých sem eště nebyl… ale žádalo by si to velkou přípravu a na tu není čas. Krom toho ten víkend mám jinej program. :o(

      0 0
    • McBlacky  

      zrovna 1.5 se jede posázavský 50, což je v terénu kterej znám a loni se mi to jelo fakt dobře, takže zvažuju. ale dvojice s Ječnákem na 700kách je silný lákadlo, škoda že se tam musí jezdit jen po trasách vyznačených na mapě u startu, to se nedá předem říct, co bude povolený a co ne, třeba z Milešovky bych si klidně dal tuším modrou (vede do Velemína), ale bojím se že nebude povolená, stejně jako pár jinejch lahůdek :( kromě toho area knowledge je z mojí strany tak 10% – takže asi slušný kufrování…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Počkej… modrá do Velemína je ta co vede snad přímo dolů po spádnici, ne? Tam sem jednou omylem tlačil kolo nahoru a never more. Už jenom kvůli těm popadanejm kmenum všude.

        0 0
        • McBlacky  

          nevim já tam šel v zimě pešky a zaujalo mě to. Je to kdybys šel od věže k hospodě a za ní pak je to levá a dolů úzkou pěšinkou takovým mlázím a nízkým lesem, co do prudkosti žádná smrt, ale hezky vlnitý, mohlo by to tam být parádní, pak se to napojuje na širší cestu a tou už lážo-plážo do Velemína

          0 0
          • Jogador  

            Tak tu jsem taky šel něco před zimou, a taky jsem si řikal, že se vrátím s kolem a sjedu, nebyla to taková smrtarna, myslim, že v poho.

            0 0
    • marin.1  

      Mozna se mnou, ja tam bydlim :)

      0 0
      • MARIN  

        Treba se tam necham ukecat a nick za mensi uplatu prodam :)

        0 0
    • orca  

      Skoda ze je to daleko :-( ja ale stejne tou dobou budu na www.skodabike.cz

      0 0
    • MARIN  

      Hmmm tak koukam, ze naval tam rozhodne nebude

      0 0
    • default  

      Premyslim o tom, vypada to zajimave. Jeste jsem v C. stredohori na biku nebyl.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.