• Hany

    čest práci, teda pokud nemá někdo prázdniny. Přátelé šlapek, rád bych vyrazil na víkend 21–23.dubna na Šumavu, slovy do Klatov – chci si projet nanečisto Krále, tak vznáším dotaz na to, jak nejlépe zjistit v jakém stavu je trať :-))))) – pokud někdo třebas bydlíte poblíž, byl bych vděčný za info.....chci si to projet s pár čékama z práce v sobotu a pokud se někdo chce připojit – kein problem, kein stress. Díky a bajkům zdar :o))).

    0 0
    • Ruda  

      Ahoj, těžko říct jak bude vypadat trať za týden, ale teď v Klatovech leje jak z konve, takže je to dost mokrý :-(

      0 0
      • Sparky  

        Tak tak.Chcije a nevypada to,ze by chcat v nejblizsi dobe prestalo..

        0 0
        • pacobull  

          Kousek nad Klatovama je pořád hafo sněhu, takže tu trať asi těžko projedete :-(

          0 0
          • Ruda  

            Neviděl bych to tak bíle, sice tu na začátku týdne nějaký sníh napadl, ale ten už dávno roztál. A navíc po tom dnešním propršeném dnu si myslím, že na trase už moc starého sněhu zbít ani nemohlo. Ale za to tam určitě bude dobrá bahenní koupel.

            0 0
    • rasto  

      a neni Ti to trapny ziskat takovou vyhodu nad ostatnima bajkerama?? :-))

      0 0
      • Jenda  

        dle pacobulla zatim spis bezkarema :-)

        0 0
      • Hany  

        nejni, páč jsem děsnej sobec :o))))

        0 0
        • Hany  

          teoreticky je ještě 5 dní na to aby ten sníh roztál :o)))))

          0 0
          • Sparky  

            Snih roztal a uz je tady i celkem sucho,takze o vikendu si trat projedete bez problemu.

            0 0
            • Hany  

              hmmmmm to zní zajímavě :-)))) a to bylo 18tého…zda bude mít někdo brou náladu, může mi prosím ještě stav napsat, než se vypařím v pátek v 14:00 z rachoty.

              0 0
            • Hany  

              ještě maličkost,kdysi jsem někde četl,že je trať celoročně značená, doufám že to stále platí.

              0 0
              • Eila  

                jj neztratite se.. maji to celkem dobre udelany

                0 0
              • Sparky  

                Pocasi je porad pekny a kazit se nema (ted je tady 18°C ve stinu)..O tom znaceni nevim,Krale jsem nikdy nejel,ale kdyby bylo treba,tak tady mas mapku

                0 0
              • Sparky  

                Pocasi je porad pekny a kazit se nema (ted je tady 18°C ve stinu)..O tom znaceni nevim,Krale jsem nikdy nejel,ale kdyby bylo treba,tak tady mas mapku

                0 0
              • Sparky  

                Pocasi je porad pekny a kazit se nema (ted je tady 18°C ve stinu)..O tom znaceni nevim,Krale jsem nikdy nejel,ale kdyby bylo treba,tak tady mas mapku

                0 0
    • Hany  

      Když už jsem si tak ňák očíhul krále, začal jsem řešit ubytování, již někdy před měsícem. Jsem pako, měl jsem počítat s velkým návalem. Nevíte někdo PROSÍÍÍÍÍÍÍÍM o nějakém „zastrčeném“ ubytování v okolí Klatov, kde by nebyl problém s kolem ?? Na start se vždy nechá nějak dojet – buď na kolese nebo autem, popř. vlakem. Hlavně musí bejt odkaď. Díky za jakékoliv info či zprávu, odkaz.....baj­kům zdar.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.