Sobotní silniční masakr Praha - Šumava - Praha 13/9

31 nepřečtených
  • Meduza

    Dny se nam krati a tak jsem si rekl, ze by bylo dobry rychle udelat nejakou peknou a dospelou silnickovou vyjizdku pro cele muže (cele ženy, co by to ujely, mne s tim rovnou poslaly do paďous:)))) )

    Takze zde je navrh trasy…

    Praha – Breznice

    Breznice – Kvilda  (tam nekde zafandime GungHovi a Lucce, co pojedou Krale Sumavy)

    Kvilda – Lipno – Breznice

    Breznice – Praha … asi stejne jako rano (popr. treba pres Jince a Neumetely do Revnic)

    Total by to melo byt tak 440km :)

    Start bych dal cca ve 3:00, at je to do pulnoci hotovy :)

    Takze, kdyby jste se mel nekdo odvahu a chut  treba jenom kus

     cesty pridat, pak budete vitani.

    Tempo, bude, jak jinak,  nez pohodove, ale VYTRVALE !!!

    0 0
    • SNAIL  

      Dám si tu tvojí „dospělou“ vyjížďku s tebou ať se trochu projedu :-) Bude to chtít ale alespoň trochu svižné tempo ať to stihneme včas nazpět. Rád bych stihl nedělní vyjížďku :-)) Ještě tu upřesni místo srazu, to jsi nenapsal

      0 0
      • Meduza  

        Ehm, no vidis…

        No kdyz se nikdo jinej neprihlasi, tak vyrazime primo z Barrandova pres Slivenec do Radotina…

        Kdyby se vsak nasel nejaky odvazlivec, pak pod Barrandovkym mostem na Smichovske strane…

        Cas je stale stejny. 3:00 AM :) (takze tam budu cca ve 3:05, jak me znam :)

        Co se tempa tyce, predpokladam prumernou rychlost kolem 25 km/h, coz je cca 17,5 hodin slapani + prestavky. Myslim, ze vyssi prumer by nas leda predcasne vykašil. Ale uvidime, jak nam to pojede. Hlavne zadny defekti a tak.

        0 0
    • petebike  

      magori, doufam ze mi podate aspon bidon na Kvilde…pokud to tam stihnete – muj ocekavany prujezd bude kolem 10–11 hodiny – pokud nezmenily trasu :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      fuj, to zavání sportem… já radši poběžím maraton v Kladně :-)

      0 0
    • St1c  

      no tak pani ak to date, zaujimaju ma podrobnosti…440km na jeden sup, to je slusny zahul ultramaratonca:D

      0 0
    • McBlacky  

      dobrá kláda :)

      sice už mám silnici v kupě, ale nechci se přizabít na zbytek měsíce. Dal bych spíš půlku tý vaší trasy s civilním startem v 8,00…

       
      0 0
      • SNAIL  

        To můžeme dát příští víkend, teď bychom to s odjezdem v 8:00 do půlnoci asi nestíhali :-))

        0 0
      • jecnak  

        Ono je ted halvne v noci hrozna kosa a lepsi uz to nebude :-/

        0 0
        • SNAIL  

          Toho se trochu obávám, abych v noci nemrznul, ale snad to přežiju :-) Ale jinak s odjezdem v 8:00 jak chtěl Blacky a nějakým solidním příjezdem je to ještě v pohodě.

          0 0
          • jecnak  

            Je, ale bez tech xx zastavek na pivo.

            0 0
            • SNAIL  

              :-)) těch už se Meduza vzdal, takže v pohodě

              0 0
              • Meduza  

                Tak to teda neee!

                Jontaky si dam aspon dva. Jeden po obede a druhej po veceri. Vzhledem k teplotam, ktery se na nas chystaji to vidim spise na rum :)

                0 0
    • SNAIL  

      Krásná vyjížďka, ale tolik smůly jsem dlouho nezažil. 4 defekty. Z toho první hned za tmy asi 30 km za Prahou a poslední opět za tmy asi 100 km před Prahou. Poslední defekt navíc Meduza lepil asi na 4× . Cestou tam jsem to chtěl na Kvildě otočit a jet nazpět. Začalo pršet a byla hrozná zima, na což jsem sebou neměl oblečení. Nakonec jsem se přemohl a jel dál. Za Kvildou jsme potkali Peteho s Marrym, kteří jeli Krále Šumavy, tak jsme se s nimi kousek svezli a jeli dál. U Lipna začalo svítit sluníčko a to vydrželo až do večera, takže nakonec paráda. Celkově nám to dalo slušných 434 km s převýšením 3900 m (Meduzovi to možná naměří víc, má to přesnější). Jelo se mi krásně, tak jsem měl chuť to protáhnout na 500 km, ale čas a zima v noci to už nedovolily :-))

      0 0
      • Medunka  

        Magori :)

        0 0
      • petebike  

        jak jsem Vás viděl tak jsem si říkal, ha je to dobrý – maj to dál do cíle než já :-) díky za povzbuzení…byli jsme dobře zmrzlí :-///

        0 0
      • Dados  

        Tyjo vy jste dobrý blázni, ale všechna čest!!!

        0 0
      • Jirik123  

        Jste dobří šílenci. Respekt!

        0 0
      • St1c  

        jak to bolo v jednej jazzovej epizode simpsonovcov…

        husty…husty…:D

        0 0
    • Janes  

      Hlubokosklon, pánové.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Jak to tak čtu, tak mám chuť sešrotovat svoje kolo.. :-)

      0 0
    • Meduza  

      Ja jsem jenom chtel jeste jednou podekovat Snailovi za trpelivost s mym plouzivym tempem. Od Lipna uz mi to vubec nejelo, tepovka se mi valela kolem 120 a ani za boha mi to nechtelo naskocit :( 

      To vse bylo zavrseno dvema defekty a jednim trojdefektem :))) Uz jsem fakt ztracel nervy, ze zavolam manzelce, at pro me prijede :))) Posledni lepici pokus nastesti vysel a tech poslednich 100 km probehlo sice loudave, ale bez zavad.

      Kdyby se se mnou Snail neloudal, byl by tutove doma jeste za svetla.

      Ps. Dneska uz se zase po trech dnech muzu podivat na bicykl, aniz by ve me vzbudil odpor :) 

      0 0
      • SNAIL  

        Jak už jsem říkal, nešlo o žádný závod, takže v pohodě. Jedině z čeho jsem měl strach, byla noční zima, protože na to jsem nebyl dost dobře oblečený. Ale i tu zimu jsem přežil, tak bylo vše OK :-)) Zase jsem byl rád, že jsem byl naprosto v pohodě a v druhý den si mohl dát další, tentokrát už podstatně kratší vyjížďku :-)

        0 0
        • ydaho  

          no a kdy začneš shánět lidi do doprovodnýho týmu na RAAM ? :-)

          0 0
          • SNAIL  

            :-) kdepak, pro mě je limitních 24 hodin, abych se ten den vrátil domů. vykoupal se a lehl do své postele :-)  Těch 500 km určitě chci dát (ale až budou zase delší dny), ale lámat nějaké dálkové rekordy určitě nehodlám :-)

            0 0
            • Medvjedok  

              Nemohli by ste napisat nejake podrobnosti, napriklad aky bol rychlostny priemer? A ako (kolko, co) ste jedli? Pri cyklistike mi na dlhsich trasach trochu to jedenie robi problemy – za jazdy to nejak nie je ono…

              0 0
              • SNAIL  

                Průměr jsme měli hodně malý, necelých 25 km/h. No a jídlo úplně normální. V Horažďovicích jsme byli na snídani v pekárně – mají tam výborný výběr a skvělé pečivo (koláčky, šátečky, koblihy). Pak jsme si dali normální oběd v restauraci v Lenoře (knedlo vepřo a gulášek). Další jídlo bylo u benzinky (bageta) no a na večeři byl Meduza v restauraci na gulášku (co to bylo za město už si nepamatuji) a já se nacpal v cukrárně dorty. Toť vše :-) Ještě jsem cestou snědl malou čokoládu. myslím že jednu musli tyčinku a jinak nic. Žádnou speciální stravu nevedu. Na jídlo normálně stavíme, takže žádné stravování za jízdy. Byla to pohodová vyjížďka, žádné honění.

                0 0
                • Medvjedok  

                  Dik, a ten priemer sa mi vzhladom na tu vzdialenost zda celkom slusny. Skvely vykon! :) (ked ste to tu oznamili vopred, myslel som si ze to nemozete prezit, a ze je to dobre len ked chce clovek predat kolo – aby ho nacisto znenavidel a uz mu za nim nebolo luto :)) Klobuk dole.

                  0 0
    • daymaker  

      Už bych nemohl mít děti… =) Ale klobouk dolů pánové… .-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.