Konstruktivní kritika GT Zaskar Expert 2006 !!!

16 nepřečtených
  • JRKO

Kritizujte, hodnoťte !?!

pro ženu 165 cm, 50 kg, jezdí často v terénu i silnice.

Rám hydroforming , materiál Kinesis Superlight Vidlice Rock Shox Recon 327 Air fork 80 mm Kliky Shimano new Deore LX – Hollowtech II Střed Shimano new LX Hollowtech II Pedály Crank Bros Candy C Přesmykač New Shimano LX Přehazovačka New Shimano LX Řazení New Shimano LX Kazeta Sram 9 rychlostí 11–32 Ráfky WTB Dual Duty XC dvoustěnové Pláště Tioga Yellow Kirin 26 × 2.1 Přední náboj Shimano LX Zadní náboj Shimano LX Přední brzda Avid Single Digit 5 Zadní brzda Avid Single Digit 5 Brzdové páky Avid FR Řídítka Syntace 6061, 7° Představec Syntace F-139 Hlavové složení FSA integrované Sedlo SDG Bel Air Sedlovka SL Alloy Micro adjust Velikosti S Hmotnost 11,5 kg /

Anketa: Koupit či nekoupit ?

Ano
    27x
    100%
    Ne
    0x
    0%
    • Daf  

Ve vybave neni vyrazne slabsich kompoonentu z kterych bych mel obavy. A ram Zaskar je super uz mam druhej :) Jen bych mel obavy jestli pomerne dost dlouha geometrie nebude holce vadit.

• JRKO  

snad ne :-))

• Daf  

On je ale fakt hodne dlouhej. Zkus si to pomerit se stavajicim ramem.

• JRKO  

to je nesrovnatelné s 12 let starým Amuletem ve velikosti 19". Včera na něm seděla a řekl bych že v pohodě.

• Lowrider  

Mě se se Zaskarem moc dobře v terénu nejede, hlavně přes kořeny. Ale na silnici je to fakt rychlý.

• Rolei  

Koupit či nekoupit – ano, ne… tos nějak nevychytal a taky by neškodilo napsat za kolik, ale jinak bych se toho kola nebál :-)

• Lowrider  

33 990 Kč. A taky bych se ho nebál :-)

• JRKO  

Jde jen o názor – jinak cena po drobné úpravě na kole (místo řazení Shimano Deore nové řazení Shimano new LX) je za cca 31. Také se nebudu bát (resp. manželka bude mít radost a to jde, ne?) :-))

• Tomcat_1  

Je to asi tak, ze bych ho koupil i sobe. Tak.

• vladah  

Mám GT ZE 2005 a jsem moc spokojenej, souhlasím s Dafem, rám je dlouhej (mám 175 cm a velikost „M“) a chce to vyzkoušet. Výměna řazení za LX je taky dobrá. Jestli tam jsou špalky AVID, hned bych je vyměnil. Pláště Tioga jsou do terénu dobré, podrží (špatně čistí), jinak jsou dost těžké a odvalování nic moc. Takže já GT ZE doporučuji.

• JRKO  

Jo ty pláště asi vyměním, protože často jezdí s prckem v Croozeru malé silničky, takže lepší odvalování je nutné, ale terénu se taky nebojí. Kdyby si měl nějaký nápad na náhradu, hoď mi tip do placu prosím:-))

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse