• Luk02

    Dá se sehnat rozumnej bike za tuhle cenu?? Jezdím XC, ale nikam se neženu..

    0 0
      • architekt  

        teda ten nerve xc3 vypada dost dobre za ty prachy…

        0 0
      • Luk02  

        Canyon-Nerve XC 3 ten vypadá fakt dobře a ani moc nestojí..Má nějakou závažou slabinu, kterou poznám při rekreačním ježděním? Co ten 4 čep pruží to i při brždění? Je ta stavba na průmyslovejch ložiskách??

        0 0
        • cabbage  

          jednu slabinu obzvlaste pro rekreacni jezdeni citlivou to ma- dovozce;) jj, je na „prumyslech“

          0 0
    • Phoebe  

      A je to tu zas… Podívej se na link:

      www.mtbs.cz/…_hledej.html?…

      www.mtbs.cz/…_hledej.html?…

      Čekal bych trochu větší rozepsání, tj. zdvihy, brzdy, řazení SH nebo Sram… Jinak 30tis je málo na fulla, střední cesta je tak kolem 40tis, ale to je samozřejmě věc názoru.

      0 0
      • Phoebe  

        Ještě doplnění – až neuvěřitelně jsme se sešli s Pavlosem, jinak Canyon je na objednání na Karláku v Praze v Bikeexpertu. Ja osobně bych ho měl mít kolem 15. dubna (XC4), tak jsem na to zvědavý.

        0 0
        • Pavlos  

          tak to sem teda zvedavy protoze mi uz tohle slibujou 2 mesice

          0 0
          • Phoebe  

            Fakt na to čekáš dva měsíce. Byl jsem to objednat 20. března a slíbili do 15. dubna. Do května se na to můžu… Nerad bych strávil léto na zimákovi.

            0 0
            • Pavlos  

              no 2 mesice slibujou ze uz prijedou zavolejte si za tyden:)

              ja nemam nic obednane protoze nejsem sebevrah dat za kolo 50k a ani si ho netestnout navic kdyz to bude muj prvni full. Proste cekam az prijdou

              0 0
              • Phoebe  

                Dopisoval jsem si tady s klukama s B-F co mají XC6 z minulých let, tuším 2004 a 2005 model. Myslím si, že jsme to docela rozebrali do detailů, hlavně geometrii rámu a fkc. odpružení. Také jsem volal známému, co on na to – jednoznačně kladná odpověď a také jsem založil zde na B-F thread ohledně výběru XC biku. V Bikeexpertu jsem minulý rok viděl nějaké XC-čko ve velikosti 18, takže jsem si nemohl vyzkoušet, jelikož měřím ke dvou metrům. Z toho všeho vyplývá, že doufám, že nejsem sebevrah, protože na kole jsem neseděl (na velikosti 22) a přitom objednat. Nevratná záloha je naštěstí „jen“ 1000,– Kč…

                0 0
                • TheIF  

                  :-) Taky si dělám zalusk na Nerve XC 5, ale asi jsi jej objednám přímo z www.canyon.com/ (mají tam hustej dotazník na určení velikosti) přece jen tam stojí 42000 kč a pošotvný + převod nebude stát více jak 3000 a stejně nejsem z Prahy

                  0 0
        • cabbage  

          jo to mi tvrdili taky, kdyz sem opacil jestli v kvetnu, tak se jen usmal a prikyvnul hlavou..;o(

          0 0
          • Pavlos  

            no asi takhle venku se dela cim dal lip a ja budu chtit vyrazit do lesa a nemam na cem takze se asi vybodnu na canyona a koupim neco od giantu nebo ze bych fakt vzal toho intense?

            0 0
      • Luk02  

        Ten zdvih okolo tak 100mm, jestli SH nebo sram to je mi asi jedno. Brzdy mužou být véčka. Jde mi spíš o to abych na ten bike chvíli vydržel. Nadruhou stranu moc toho ročně nenajezdim tak okolo 1500–2000km

        0 0
    • Jenda  

      sice lehce pres limit ale zkus se pozeptat na www.bikestore.cz/ jestli se jeste nekde nevali Ravo Marathon 1 (ja si ho koupil na podzim). Kdyz vymenis slehace za SPD tak jeste cca 1000 usetris.

      0 0
    • Luk02  

      To mě taky mohlo napadnout..A příjde vůbec někdy??Jak je to s tou funckí pružení zadní stavby pruží to i při brždění??

      0 0
    • pepino  

      www.cykloservis.cz/…2/karta.php3?… za 23.000? Mongoose teocali comp třeba na bikestoru.Jen návrhy,aby zbylo:-)

      0 0
      • Luk02  

        Vypadá to docela v poho, ale co ty náboje a klik, nebudu muset po roce vyhodit? A co tlumič??

        0 0
    • pepino  

      www.x-bikes.cz/index.php?… Zbyde peněz na brzdy:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.