• rb

    Poraďte prosím funkčí full do zmíněné ceny.Přední zdvih 80 mm.Použití xc,sem tam nějaký maraton.Vynechte prosím doporučení rámů Merida a Spyder.Dík.

    0 0
    • hanz  

      třeba Giant NRS-koupit celý kolo a rozprodat, pak se dostaneš aj pod 20 tisíc za rám.

      0 0
      • antoniuss  

        Minulorocna NRS sa da zohnat za 26000Sk, teda 20000Kč a osobne som jej zastanca(nova, aby som sa spravne vyjadril), lebo je super, chvilu som na nej jazdil a kebyze som neni gramar, tak ju jazdim stale.

        0 0
        • Bohus  

          Nevieš prosím ?a, kde sa dá zohna? minuloročný NRS za 26.000,– Sk (príp. 20.000,– Kč)? A je to skutočne rovnaký rám, ako sa predáva samostatne, keď cena samotného rámu je cca o 1000 Sk drahšia ako cena najnižšieho modelu?

          0 0
          • Palo TT  

            Nie je. Minulorocna NRS4 je z ineho materialu. Tento rok su uz tusim vsetky rovnake.

            0 0
    • Meesha  

      Mozna bys nekde sehnal Sugara.

      0 0
    • miťo  

      No a co KHS softík? Do toho se nebudou vrážet prachy za tlumič a jeho repas :)

      0 0
    • Jogador  

      A co koupir Meridu?:) Já osobně bych viděl koupit Sfinx tu jejich nejvyšší řadu za 18, pruží jak soft a je mršnější. Jinak se divim,že ti tu ještě nikdo nedoporučil Mrázka,ten svařuje na zakázku. Jinak asi to NRS,ale nevim,proč se bráníš Meridě: http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
      • Romík  

        Já jsem se bál Meridy kvůli tlumiči, takže jsem koupil raději Spydera s RockShoxem a ještě jsem ušetřil 6000Kč. Kupovat nové kolo a rozprodávat je pěkná pruda!! Pokud bys chtěl jít tímto směrem, tak kolem 35000Kč pořídíš i základní GT nebo Jamis (viz. poslední Velo).

        0 0
      • fousac  

        co sem tak u franty mrazka v garazi koukal na jeho vytvory, tak sou to pekny ramy.. ale co do vhodnosti na xc/maraton bude mozna nevyhoda ve vyssi hmotnosti.. nevim.. a zatim dela jenom „obycejny“ jednocepy…

        ponevadz taky uvazuju o novym ramu, mrazek je mezi horkymi kandidaty, za ty prachy mit zakazkovej ram na miru.. no uvidime… ;)

        P.S. na XC bych za 20t koupil 5ks leaderfoxe.. :D

        P.P.S taky franta povidal, ze zacina varit i z hliniku…

        0 0
    • Palo TT  

      Aj ten novy twister nevyzera zle http://www.twister-bike.com/kola.php?… Dokonca pisu, ze je komplet na priemysloch, aj ked mi nie je jasne, ako sa tam zmestia.

      0 0
      • hanz  

        seděl jsem na tom a pohupoval se, ale tahalo to dost za kliky…otázkou ale zůstává kdybych měl tlumič nastavenej na sebe a jel v terenu jestli bych tím šlapáním nezamikal tlumič, pak by to mohl být solidní švihovej full. jinak tam je cena cca 12 be tlumiče myslím(netuším jestli je to na těch stránkách ale todle info je tak 4 měsíce starý)

        0 0
        • hanz  

          ha je to tam…stačilo si posunout okno :-)

          0 0
        • speedy gonzales  

          to tahani tam fakt je a je to docela problem…ve firme se snazi resit, myslim, zmenou delky toho dolniho clenu

          0 0
        • kovar  

          by mě zajímalo, zda nebude tahat za kliky taky Maestro od Giantu?

          0 0
    • rb  

      Zatím děkuju.Nrs by byl fajn,nebyl bych proti,ale nechce se mi pak rozprodávat součastky.K Meridě mám takovou nechu?,není to podpořeno špatnýma zkušenostma,ale prostě nechcu.Twister je podle mě poněkud neověřená firma a nechcu kupovat něco,o čem nemám alespoň nějaké solidní reference.Ještě jsem uvažoval o Ravu,ale vyjde to víceméně jako ten Giant…

      0 0
      • K2  

        Rock MAchine má stejný rám jako Ravo, nevím jak jsou na tom cenově – kamarád je s tím spokojený

        0 0
        • Palo TT  

          A obidva sa napadne podobaju NRSku, ktore tu je uz nejaky ten rok.

          0 0
          • K2  

            Novzhledem k spokojenosti uživatelů NRS by to mohlo být jedině dobře. Jinak si myslím, že NRS má jinak umístěné čepy na zadních patkách, ale možná se to už změnilo

            0 0
        • miťo  

          Pssst, nikomu to neříkej, ale RM jsou oproti Ravu dražší při horší výbavě…

          0 0
      • Twisp  

        Nevim proc bys mel rozprodavat soucastky z novyho kola, to by byla pekna hloupost, protoze si myslim ze bys na tom neuveritelne tratil. Tady maj jen ram http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… je sice lehce pres tvoji hranici, ale s tim musis pocitat. :) Jak kdyz si dam penezni hranici komponentu tak jdu vzy pres .. :(

        0 0
        • McBlacky  

          no nevim 23000 samotný rám 27000 celé kolo na stejném rámu. Existuje někdo kdo si koupí samotný rám?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            24 a 27 !!! to zase pozor! No ja nevim. Ja bych to snad i risknul, ze z toho kola nic neprodam :)

            0 0
            • McBlacky  

              nebo to naházel na nějakej rám co doma zahálí a dojezdil bych to k totální smrti :)

              0 0
          • Palo TT  

            Chytak bol minuly rok v tom, ze ram najnizsieho NRSka bol z ineho materialu (bol tazsi) aj ked na webe Progressu bolo napisane, ze vsetky su identicke (a cely to rok nezmenili). Tak je to napisane aj tento rok, ale ako je to v skutocnosti neviem. Mozno su uz naozaj rovnake.

            0 0
          • Twisp  

            Jo tak to sorrac, prehlidl sem si ty modely na tim za 50.000,–. Stejnak je to nejaky divny. A hlavne me prekvapilo ze i na samotnym ramu maj ten svuj tlumic, dokonce i na tom karbonaci. je to divny

            0 0
      • ojoj  

        me NRS nabízeli za 16990 se sedlovkou model 05 tymova modra funglovka, odstrojeny z kompletního kola s kompletní zarukou

        0 0
        • rb  

          KDE???

          0 0
          • ojoj  

            VELO PLZEN 377220457

            0 0
            • rb  

              Tak jsem tam volal,jsou ochotni to udělat.Takže prosím majitelé NRS,podělte se o zkušenosti,váhu rámu a poradte velikost.Při mých 181cm bych asi vzal vel.18,5" co vy na to?

              0 0
              • ojoj  

                18,5 mam 184 a 18,5 je akorat na me

                0 0
                • rb  

                  Můžeš přidat nějaké zkušenosti,pop­ř.váhu rámu,nějak sem marně hledal.Dík.

                  0 0
                  • ojoj  

                    vahu ramu fakt nevim , ja ten ram nemam, jenom sem se na tom projížděl a je to bomba prakticky žadny pohupovaní pri zaberu se chová jako pevny kolo ale díry bere super, s tou vahou brnkni do progresscyclu jestli ho tam nemaj samotnej at ti ho zvazi , reknou to i po telefonu

                    0 0
                  • ojoj  

                    jeste sem našel tohle http://www.giant-bicycles.com/….000.000.asp?… ta vaha by mela souhlasit

                    0 0
    • RomanH  

      No a jeste treba RB Speedster se zakladnim tlumicem

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Co treba ten, v posledni dobe diskutovany, Canyon? Prodas vidlici a brzdy a jses tam.

      0 0
      • rb  

        Dík.Téměř všichni máte v něčem pravdu.Nechám si to projít hlavou a „hiň sa hukáže“…

        0 0
        • rb  

          Tak jsem se stal majitelem Nrs za 18 600kč.Pravda,na deore a Manitou Six,ale to stejně dostane přítulkyně.Večer ho testnu,sem zvědav..

          0 0
          • jakub  

            jak muzes bejt s takovym nickem majitelem NRS to teda jako nechapu a nechci chapat… zradce…

            0 0
            • rb  

              Nezradil jsem cr 1300 zůstává doma :-)..

              0 0
            • Gumicuk  

              Jo ukladame ti povinnost do 24 hodin prejmenovat se a nebo vymenit ram znacky Giant za Race Bike- RB prave jsi byl vypovezen z elitniho klubu RB :-))

              P.S.> cislo meho bankovniho uctu ti zaslu mejlem…

              0 0
              • rb  

                Prooosííím,klu­ci,nechte mě v klubu,na Speedstra holt nebyly prachy.Až budu mít fotky,dám si sem jenom RB.....

                0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.