• Mofo

    Už ste někdo prali Hydrapak? Napadlo mě, že bych ten můj Overflow mohl před sezónou vyprat, vypadá docela nevábně… Říkám si jestli ho vyprat jenom v kýblu nebo ho dát normálně do pračky. Máte s tím někdo zkušenosti???

    0 0
    • Mofo  

      samozřejmě myslím batoh bez rezervoáru…

      0 0
    • grafik  

      vem heladu, kartacek, lavor, namoc vak do vody a nech ho tam cca hodku-dve odmocit a pak drhni drhni a drhni … a bude jak novej.Do pracky bych ho nedal. : )

      0 0
      • mm  

        bezproblémů do pračky. ale chce to wasser plus, aby se vyplavil všechen prášek z vnitřních záhybů

        0 0
    • blue  

      batohy peru normalne v pracce bez problemu

      0 0
    • Mofo  

      takže pračka mu neublíží? Na kolik stupňů?

      0 0
      • grizzlik  

        no radeji na 30 bych to videl a co nepude vyprat tak rucne vydrhnes ne ?

        0 0
        • Mofo  

          co jiného mi zbude… Snad to ten Hydrapak v té pračce přečká bez úhony

          0 0
      • blue  

        vsechny veci na kolo, vcetne batohu, (a barevny vubec) peru na 40 a zatim se nicemu nic nestalo

        0 0
    • enjoy  

      a co myslis ze by se mu jako melo stat?

      0 0
      • Lister  

        zamotá se mu hlava :o)))

        2 Mofo: Jinak já se chystám na to samý, dokonce i ten samý batoh, tak pak napíšu jak to dopadlo. Nebudu dávat normální prášek, ale nějaký spešl co máme doma na tyhle technický věci, neměl by ničit zátěry apod.

        0 0
        • enjoy  

          ja mam shodou okololnosti taky ten samy.ale prat ho nemusim protoze ho vubec nepouzivam.aby se mi na kole strachy nepoblinkal..

          0 0
        • Mofo  

          a to je jaký, ten spešl prášek? K těm zátěrům, normální prášek by je mohl poškodit? To by mě nenapadlo…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.