• cat

    Zdravím.:) Skládám kolečko a můj výběr se zúžil do vidlic Marzocchi Z1 sport 130mm a RS Pike. Na rám DC Pitbull (vel.14). Cenově seženu líp pika(asi o 2000) a bude obědnanej dřív, ale to nehraje až tak velkou roli. Jezdím non-HC FR (v překladu skáču v lese, ale ne extremně hluboko a daleko). Občas zavítám na bikrosku a často dirty. Co byste za těchto okolností brali? Předem dík za odpovědi, pokud nějaký bodou.:) P.S. Vyhledávání jsem použil, ale chytřejší z toho rozhodně nejsem…

    Anketa: Kterou?

    24x
    65%
    13x
    35%
    0 0
    • Misfit  

      pike

      0 0
      • cat  

        A něco víc byste k nim napsat nemohli? chod,tuhost a tak…oku ma nekdo zkusenosti.u pika mam pocit,ze je to takovy chatrnejsi…neco mezi nixonem a shermanem.ta marzocka by mela byt na litani lepsi?!

        0 0
        • Misfit  

          pike je uplna zehlicka tuha bude podla mna rovnako jak z1 obe maju pevnu os 32mm nohy… a kazdy koho poznam a ma pike si ju pochvaluje…

          0 0
          • goofy  

            No myslim, ze u Z1 taky nemhrozi problem s tim, ze by nezehlila. Dalsi vyhoda, ze pokud pujde na dirt, staci dofouknout trochu vic komory (mysleno jenom tak, at pri dopadu nechodi moc do zvihu), a mnela by bezproblemu pobrat dirty. A dalsi podstatna vec: skvely design a je to Marzocchi… :o)

            0 0
            • Dijck  

              Nj, co som jazdil Z1 2004 a 2005 tak zehlia horsie:) S tym vzduchom mas ale pravdu. Na druhej strane sa pike jazdi bezne na dirt a street…Z1 menej.

              0 0
              • goofy  

                Ze se jezdi PIKE na street a dirt? No dejou se i divnejsi veci… :o) Stejne je muj favorit Z1. Kdyz sem si ji tezkal v ruce, tak uz se mi ji nechtelo vracet. Tedkom uz jenom nasetrit ty nehorazne penize, a je to… :o)

                0 0
    • VencaV1  

      Tak ted jsem se chtel podivat jak kdo hlasoval a misto toho jsem dal hlas pro Pike, tak si ho muzes odecist. :)

      0 0
    • goofy  

      Davam hlas Z1 Sport

      0 0
    • cat  

      No hlasovani vypada celkem jednoznacne…ale je fakt ze zehlicku nepotrebuju…ale aby mi vidla hlavne netlumila odrazy a nechodila na dorazy pri dopadech..este uvidim co zvolim…zatim me to furt takhne k tem m-kum:)

      0 0
    • NSbiker  

      Bral by som Pike. Zmena zdvyhu je paradna vecicka a myslim ze pri Pike funguje stopercentne. Do lesa das 140mm, na bikros a dirt 800–100, uplne vyhovujuca na tvoje poziadavky.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.