• _KOLEM_DOKOLA_

    Po dlouhé době ježdění na Olpranu jsem se rozhodl pořídi něco jiného a to buď KONA CALDERA http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…
    nebo MONGOOSE AMASA ELITE http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…
    bohužel na Olpranu jsem jezdil velice dlouho tak jsem z toho trošku zmatenej. Samý kotouče, hydraulika, odpružený věci a tak? Nechápu a tak bych rád ocenil jakýkoliv rady nebo zkušenosti s těmato bajkama a nebo i jinejma. Strop ceny kola je 30 000.- porad´te pls.....děkuji za cokoli.

    0 0
    • goofy  

      Konu… Myslim, ze to je to nejlepshi v teto cenove relaci na trhu…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jen bych doplnil o to GT Avalanche 0.5 disc. Jen designove odlisne, jinak je to asi jedno. Me se vic libi ta Kona.

        0 0
    • peeet  

      Postav si sám, s 30tis. se daj dělat zázraky:o) No ale Kona se mi zdá taky v pohodě.

      0 0
    • pegal  

      Ravo racing XC

      0 0
    • Vymi  

      hele urcite Konu Caldera!!!! :-) mam podle toho kola seskladany to moje az na ty kotouce a par malickosti… tedy i barva ramu je stejna (podobna)… je to krasavec..

      0 0
    • Martin  

      To je snadná otázka. Kona vs cokoliv jiného – and the winner is – KONA:-)

      0 0
      • Mnemonic  

        Souhlasim s tebou, design těch kol je mooc pěknej, taky to u mě jedna nedávno vyhrála :)

        0 0
        • pegal  

          To je Vas nazor :)

          0 0
          • Mnemonic  

            No však ho tady taky prosazujeme, ne ;) Mě se kony líbí

            0 0
            • pegal  

              Me ne :)

              0 0
              • Mnemonic  

                Porád se budeš hádat, já myslim že kony jsou OK, třeba Cinder Cone je za ty prachy slušnej. Ale záleží na vkusu a určení.

                0 0
                • pegal  

                  Ja se nehadam :) Ja jenom konstatuji ze se mi nelibi, nic vic, nic min :)

                  0 0
                  • Martin  

                    Taky nezapomeň, jaká Kona vyrábí pěkný dresy!!!

                    0 0
                    • pegal  

                      jaká??? Ja nevim, cesky moc neumim :) ale tohle sklonovani se mi moc nezda :)

                      0 0
                      • Mnemonic  

                        Rejpale, vedla ý je á, je docela normální překlep :) No a jinak třeba http://www.kona.cz/doplnky.php

                        0 0
                        • Martin  

                          Děkuji náčelníku, že ses mě zastal:-)

                          0 0
                          • Mnemonic  

                            No vůbec nemáš zač :) Ještě jsem napsal vedla, takže příště to schytam já. A dík za upozornění, uvažoval jsem o dresu na FR a kona mě nenapadla, ale když jsem na ně kouknul, tak bych do něj rozhodně šel, určitě mi ude k pleti, nebo alespoň ke kolu :D

                            0 0
              • Mnemonic  

                Ale samozřejmě jí Konu nikomu nevnucuju, byla tu otázka kona nebo co, tak jsem dal hlas koně, nic víc nic míň, nechci tě v pátek rozčílit:)

                0 0
          • slayer  

            A určitě je lepší než navrhovat Ravo. :)

            0 0
    • peky  

      LB bych bral já

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.