XC plaste - stredne hruby vzorek

52 nepřečtených
  • Manas

    Ahoj,
    Opet rubrika poradte dementovi. Premejslim nad tim co hodit na bika ted na jaro. Koukam na Z-Max … co si o tom myslite, popripade co jezdite zhruba za zrovnatelny plast jak hmotnosti/cenou­/vzorkem ?

    Diky moc.

    0 0
    • Pekáček  

      Z-Max raději kevlar po tom co jsem se tady dočetl o produkci Ritchey plášťů. Jinak za ty peníze je dobrý Bontrager Jones (cca 390kč).

      0 0
    • gobike  

      Ja jezdim Ignitory 2.1 od Maxxisu a zatim spokojenost… Sice by mohli byt sirsi, ale vzorek zabira dobre a brzdeni taky ujde.

      0 0
    • Siddha  

      ja sem ho chtel poridit, ale RR Sport mi staci a ja su sikovnej, ten drapak nepotrebuju… (posledni slova bikerova :)

      0 0
    • Lister  

      stejně se nic nedovíš, každý ti poradí něco jiného :o)

      Můj tip je IRC Notos 2,1 pokud možno kevlar.

      0 0
    • Manas  

      Zaujal me vzorek Maxxis Ranchera, nevozi to nekdo ? BTW: idealne bych bral sirku max 2.0

      0 0
      • zac  

        pekacek je vozi! :)

        0 0
        • Pekáček  

          Včera došly objednaný brátový bez proužku (nechápu proč ho tam dávají, to má většina lidí červený kolo či co).

          0 0
          • gobike  

            No me to taky dost vadi, ze tam davaj ty prouzky, ale mel jsem stesti a zrovna unas meli 2 ks Ignitoru bez prouzku…

            0 0
            • Pekáček  

              V obchodě mi říkali, že standartní série je s proužkem a dodělávky na objednávku bez.

              0 0
              • Radek Broz  

                U maxxis DH plastu to funguje tak, ze obycejny jsou s prouzkem, s butylovou vyztuhou boku od maxxisu jediny pouzitelny) bez.

                0 0
              • RomanH  

                Ja kupuji kevralovy Maxxisy a uz lonskeho leta mam vzdy bez prouzku. Podle me ten prouzek uz prestavaji delat.

                0 0
      • Lister  

        max 2,0??? Já myslel, že to chceš na bajka a ne na silničku :o)

        O těch Maxisech tady byla už diskuse, zkus si to vyhledat

        0 0
        • Manas  

          Ok, zkusim, ja tedka prochazim kramy a divam se co nazuju na sobotu abych aspon snizil deficit vykonu :)

          PS: pritom povezu na zadech laptop :-))

          0 0
      • Pekáček  

        Jsou v pohodě, jen do velkého bláta se nehodí. Kdo si myslí že Larsen TT míň klouže se šeredně plete :o) Životnost je o dost lepší jak u TT.

        0 0
      • UCHI  

        Já mám Maxxis Ranchero na biku asi 2500 – 3000km a naprostá spokojenost, vzorek dobře zabírá v terénu a na tvrdém podkladu má poměrně malý valivý odpor díky středovému průběžnému vzorku.Mohu jen doporučit.

        0 0
    • goofy  

      A co takhle Maxxis Mobster? Na takove sracky myslim celkem dobry…

      0 0
      • Radek Broz  

        jj, manas, hod tam mobster s vyztuhama v mekky smesi ve 2,5" ;-)

        0 0
        • goofy  

          Jo jo. Idealni naxc… :o) Ja mel na mysli 2.1. Vozil jsem je na xc a v takovych srackach jako jsou ted se mi celkem osvedcily…

          0 0
    • RomanH  

      Vcera jsem nasadil 2,1 Maxxis Ignitor. Dal jsem s nima 50 km po silnici a cca 5 km po zeleznicnim naspu s prazci. Docela solidni plast, jsem zvedavej, jak se bude chovat v terenu. Jedine, co mi na nem vadi, je to, ze chyta a strili kaminky na ram. U toho Ranchera bych se bal toho souvisleho pruhu – mam strach, ze to bude v mokru podkluzovat(ale nezkousel jsem jej). Radeji nez Ranchero bych zkusil Larsen TT (a nebo jeste lepe CrossMark, ale ten pry letos u nas nebude).

      0 0
      • MartinXC  

        Dlas jej dozadu nebo dopředu ? (já bych sázel na předek)

        0 0
        • RomanH  

          Ignitora mam na obou.Uvidim, jak se bude chovat v terenu. Na Medusu mit asi nebude, ale zaje je pohodlnejsi a rychlejsi. Larsena ci CrossMark (az bude) na zadni.

          0 0
          • Splinter  

            Já sem to nakombioval Ignitor dopředu, Ranchero dozadu… A zatím max spokojenost.. Ani se na ně v tym bordelu nic nelepí. Ranchero vzadu při vyšší rychlosti na asfaltu plave a Ignitor zas bere kamínky… Ale jinak krása:)

            0 0
            • Pekáček  

              Jestli ti plave tak ho nafoukni :o) Mám ho aj vepředu a žádného plavání jsem si nevšiml.

              0 0
              • Splinter  

                Foukal sem co mi pumpa stačila… Myslím tím tak 60km/h a víc:) Ale jede to suprově.. A to sem celej loňskej rok odjel na wormdrivech…

                0 0
      • Pida  

        Ignitor je dobrej plášť, akorát mi mrzela malá životnost, zvlášť v zadu mi Dynomite (ten samej vzorek, akorát trochu víc doširoka) mizel před očima

        0 0
    • fousac  

      co je pro tebe velmi hruby vzorek na XC, kdyz Z-max je stredni??

      ja bych zaradil do vyberu schwalbe: albert, ralph, noby (noblhoch?:)

      btw: nemas nahodou tiogy?? nebo je setris na leto.. ;)

      0 0
      • Manas  

        Mam Tiogy, ale i kdyz je prefouknu tak jsou strasny na asfaltu. Cabbage mi sice rikal ze Lempl na nich loni lital jak blazen ale to byl Lempl, ze ? :-)

        0 0
    • jecnak  

      Rubena Scylla – takova rozumna kombinace vseho. Bral bych ale jen ty se 127TPI.

      0 0
    • Tomcat  

      požadavavek XC plaste- stredne hruby vzorek + podmínka Maňas = ojetá DH Tioga? ;-)

      0 0
      • mdk  

        mam tez zajem o maxxis ignitory , ale je tu financny problem co pozeram tak 1.95 stoji 990 a maji vahu 500gramu..nepro­vozuje dakto ti levnejsi 390,–…prave preto ze kolik vazi

        0 0
        • RomanH  

          Maji i verzi 60TPI za 590 Kc (neni sice uvedena v katalogu, ale presto je k sehnani)

          0 0
    • Peslezedirou  

      Jako univerzál doporučuju Specialized Roll X Dual, jezdím je v kevlaru od podzimu a je to hodně dobrý plášť.

      0 0
    • Manas  

      Co rikate tomuchle ? www.schwalbe.com/index.pl?…

      0 0
    • Jenda  

      a co nejaky continentaly? treba explorer mi prijde takovej pohodovej univerzal, jinak Tiogy XC v 1.95 podle me litaji solidne, ta 2.1 ale uz bude az zbytecne siroka

      0 0
    • Splinter  

      No teď se chystám nasadit Ignitora 2.1 dopředu a Ranchero 2.0 dozadu… Akorát je škoda, že je to Ranchero s tim hnusným voranžovým pruhem… :(

      0 0
      • Santus  

        ten pruh je strasnej, kdo tohle vymyslel…uspesne jsem ho zatrel cernou fixou-lihovkou, drzi dobre.

        0 0
    • Honzas  

      Zrovna mám nasazenou Rubenu Charybdis 127 něco.

      • drží téměř na všem, zatím 0 defektů
      • moc nejede jako třeby po silnici a cena by taky mohla bejt nižší
      0 0
    • Stax  

      dopredu little albert dozadu albert. velmo dobra kombinacia…

      0 0
    • Manas  

      Diky za vsechny napady a pripominky. Pujdu zkusit Schwalbe Smart Sam v 2.1, drat www.schwalbe.com/index.pl?…

      0 0
    • james11  

      mě se líbí tyto :-)))

      www.pneuplus.cz/…ort/AC65.gif

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.