• orca

    Ahoj , jedem s rodinkou na konec srpna na 14 dní kousek pod Znojmo do Konice a rád bych přivítal horké tipy jak na výlety jak turistické tak cyklo trasy které jsou gut. A nejen na české straně ale i do Rakouska. Prosím poraďte a napište tipy… děkuji…

    0 0
    • Krutor  

      Doporučuju, ale rakouská strana je zmýho pohledu pasé – za Dyjí je NP Podyjí (Thayatal), a tam sou všude zákazy. Neměl sem při kurzu Eura odvahu Zkoušet, jak tam jsou na tom s kontrolou :-). Rozhodně nevynechat celou tu část podél Dyje od Znojma po Vranov, nádhera a kupodivu je to členitý. A krásný je to právě taky v okolí vřesovišť Konice + Havraníky (doporučuju dojet na vyhlídku Sealsfieldův kámen)Jsou tam 2–3 místní cyklotrasy značený (tuším i v cyklomapě). Dost info je např. na www.bikeboy.cz..

      0 0
    • bishi  

      zajeď na Hardegg – A , vinici Šobes – pěkné…

      0 0
      • Gustaf 81  

        tak tak..Haardeg, Šobes, Hnanice, Šatov (tam můžeš navštívit vojenskou pevnůstku). Kolem znojma přes Kraví horu je taky hezký poježdění. Pak určitě nějaký stezky skrz vinice…

        0 0
        • KubaBajk  

          Nééé, tadýý, doléé :)…reaguješ na x let starý příspěvek!

          0 0
    • chemik  

      Určitě si zajeďte na vinici Šobes, krásné okolí, ochutnávka vín.

      0 0
    • lucia  

      doporučuji vyhlídku Králův stolec, vyjížďku na Kraví horu, Havranické vřesoviště, pěkná je zřícenina Nový hrádek, Sealsfieldův kámen a u Čížova rybník Dehťák (příjemné osvěžení)

      0 0
    • pepek  

      Hmm, soudruzi a soudružka ti zapomněli říct, že je to tam nejenom malebné, ale někdy i docela ukrutné, takový kopec Zadní hamry, nebo ten Sealsfieldův kámen nspříklad. Ale je to třeba zdolat i kdyby to rodinka měla vytlačit , stojí to za to!

      0 0
    • orca  

      DĚKUJI fšem ochotným a už zkoumám v mapě … bude tam jistě krásně teda pokud To neodnese voda :-(

      0 0
    • MF  

      Tak ako ste tam dopadli. Planujeme tam teraz vyrazit na par dni a hladam dobre typy na cesty. Radsej by som lesom ako asfatl. Dik.

      0 0
    • scoty  

      Zdarec,

      rád bych se zeptal domorodců, jakou trasu NP Podyjím doporučujete, pro středně zdatnou partu.

      Dík.

      0 0
      • česílko  

        Napiš jakou máš představu.Odkud-kam,cca kolik Km,jesli návěva panorámat nebo hospy atak,typ kola.

        0 0
    • KubaBajk  

      Znojemáci a okolňáci,

      rád bych koncem května zavítal na Znojemsko, šumavské předhůří odsouvám na červen, červenec.

      Doporučte prosím ubytování které je vhodné jako výchozí bod pro nepříliš kopcovité, okolní, nejpěknější MTB trasy tohoto regionu.

      Pokud nebude ubytování drahé, jedině dobře. Luxus netřeba.

      Tipy bych potřeboval rychle ať můžu už případně obkomunikovávat tamější kempy a penziony.

      Tipy na pěkné výlety byly v tomto vlákně už naznačeny, takže mi jde především o vyřešení výchozího bodu a s tím souvisejícího ubytování.

      Díky všem za případnou pomoc!

      0 0
      • Gustaf 81  

        já tam byl ubytovanej s manželkou v penzionu přímo ve Vranově n. Dyjí. Penzion Kormorán. Ceny přívětivé, ale žádnej luxus v ubytku nečekej. Ale za to, je od penzionu krásnej výhled na zámek a leží na kraji Vranova u řeky. Takže romantika. A na přehradu je to na kole cca 5 min ;-)

        0 0
        • KubaBajk  

          Jo, ok, ale co ostatní okolní destinace? Je to za den objetelné, tzn. do 80ti km ne nijak náročné jízdy?

          0 0
          • Gustaf 81  

            já jezdil s manželkou, takže žádný dlouhý trasy, ale je tam toho k vidění plno a podle cyklomapy si okruh určitě nastavíš, jak se ti bude líbit. Příklady jsem dal o několik postů výše (reagoval jsem na 3 roky starej dotaz :-))

            0 0
          • Gustaf 81  

            já jezdil s manželkou, takže žádný dlouhý trasy, ale je tam toho k vidění plno a podle cyklomapy si okruh určitě nastavíš, jak se ti bude líbit. Příklady jsem dal o několik postů výše (reagoval jsem na 3 roky starej dotaz :-))

            0 0
      • wilda81  

        bydlel jsem vždy v Havraníkách

        tu jsem zatím nebydlel , ale jídlo i obsluha super, takže příště jasná volba

        dobré ubytko i jídlo – nic moc obsluha

        trochu punk , ale na přespání a sprchu stačí … jako bonus to máš hned vedle hospody a občas s muzikou a slivkou od návětěvníků kempu :)

        0 0
    • robert.s  

      Děcka by mohla být na větvi z jelení farmy Ječmeniště, rodičové můžou degustovat o kousek výš na Lampelberku.

      http://www.jecmeniste.cz/jak-k-nam.php

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.