• JMT

    Predem se omlouvam ze neco co sem nepatri, ale v mynulosti sem tu na tohle tema precet dost zajmavejch info. Shanim flashovej mp3 prehravac, 512mb (zkousnu i vic), musi se prihlasit jako dalsi disk bez instalace nakejch softwaru… a nahravani dat-mp3 musi jit pretahovanim z okna do okna. Zatim sem koukal na emgeton myslim E2 iriver T30 (oba 512mb) akorat mi neni jasny jak je to u nich s mass storage (coz predpokladam ze je to rozpoznani jako dalsi disk bez instalace driveru) a loadovani muziky Diky moc a sorry ze to asi moc nedava smysl-nerozumim tomu p.s. cena tak do 3 tis www.123mp3.cz/…acing-green/ www.123mp3.cz/…-lawn-green/

    Anketa: tak jakej ?

    7x
    28%
    7x
    28%
    11x
    44%
    0 0
    • JMT  

      jejda sorry, minulosti :-)

      0 0
    • Splinter  

      Iriver mám a max spokojenost…

      0 0
    • orca  

      Xtreme , ideální poměr , a jinak fše je ukrutně předražené zvláště pokud koukneš kolik stojí flešky … a hlavně ceny padaj tak drsně že cokoliv dražšího koupíš vyhodíš prachy… jediná smysluplná investica jsou sluchadla …

      0 0
      • JMT  

        no, je za dobry prachy, ale meridu bych taky nechtel…

        0 0
        • orca  

          fšak ti ji nikdo nevnucuje :-)))) a jen tak na okraj kolo je hlavne o nohách :-)

          0 0
          • JMT  

            kdyz mas kolo jeko dekoraci v pokoji… :-)

            0 0
            • JMT  

              jesli mas meridu, tak si to neber jakkoli osobne

              0 0
              • orca  

                meridu nemám …a stejně ty trubky jsou fšechny skorem stejné … jen jde o dizajd kterej v jinejch příspěvcích byl setřen… Pár firem vyrobí trubky kde kdo odkoupí a pak tvaruje lepí nátuje vaří a pak nalákne a prodá .. a jeden ze jednu a tu samou věc dá 5 000 a druhej 50 000 a rozíl je jen samolepka :-))

                0 0
      • McBlacky  

        xtreme se dá, levný jsou i teac. taky myslím že víc jak 2tkč za 512 nemá smysl dávat. Za rok už je to minulost a dva roky to bude mít jen skalní fanda.

        0 0
    • pos3k  

      jak jsem psal tudle www.bike-forum.cz/…3/forum.html#… tak mam iAudio (Emgeton) G3 1GB, spokojenost nejvetsi silne doporucuji precist si forum o E2 na https://www.emgeton.com/…B2/index.php uvidis kde ma mouchy atd. z toho fora se nezhroz, vetsinou tam jdou lidi az kdyz maji problem :-)

      0 0
      • Lister  

        byls rychlejší :o)

        0 0
      • JMT  

        nako na tom odkazu nic nevidim… a nemuzu tam nikde nic najit

        0 0
      • enjoy  

        jj,ten je fajn.pred tydnem jsem ho kupoval pro pritelkyni.jenze stoji 4600,– a to uz je nekde jinde.ale je i 512MB verze. mouhy prakticky nema,cetl jsem toho dost,jsou to prakticky jenom vycitky moulu co si vymysli kraviny.vetsinou stary reakce z doby kdy se zacinal prodavat a nebyl lepsi firmware. pro JMT.ten E2 je dost velikej,jestli jsi ho nekdy videl nazivo.me se taky libil,ze je takovej provarenej,rikal jsem si ze bude asi dobrej,jenze je fak velkej:-/

        0 0
        • Lister  

          E2 velkej???? Škoda že tu nemám foťák, ale je asi tak velkej jako když si dáš dvě minitužkové baterky vedle sebe a to mi nepřijde zrovna jako obří rozměry.

          0 0
          • enjoy  

            no,mel jsem na mysli spis E5,to se priznavam.ale E2 je kratsi jenom o 4mm a ma 70mm na dylku.to je pro me moc proste,na mptrosku.

            0 0
            • Lister  

              můžu říct jen to, že když ho nesu v kapse tak o něm ani nevím, imho ta G3 je ve dvou rozměrech větší (je teda kratší to je pravda)

              0 0
              • enjoy  

                no jo,je to takova krychlicka.vybrala si ho holka,ja ji jenom rekl jestli tohle jo,nebo ne,nic vic:-).ten E2 asi nebude spatnej ze:-)

                0 0
                • Lister  

                  je hodně podobný te G3, jen nemá ogg, jinak v tom zásadní rozdíl nebude

                  0 0
    • Lister  

      mám emgeton E2 1GB a jsem celke spokojenej, z počátku jsem byl dost zklamaný, ale nakonec jsem se s tím co nemá smířil a teď jsem štastný, že ho mám. Za ty peníze je v pohodě. Řešil jsem naprosto stejný dilema, musíš si přebrat jak je pro tebe důležitá podpora ogg. Jinak Emgeton se v pohodě přihlásí jako další disk, jen nezvládá Win98. Iriver jsem nakonec nevzal hlavně proto, že má integrovanou baterku. Jinak tohle si určitě četl:www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

      0 0
      • JMT  

        ten iriver t30 by mel mit normalni tuzkovku

        0 0
        • Lister  

          jo jsem se spletl, já jse uvažoval o trochu jiném modelu, ten vyšší co má radio X emgeton a tam byl pak ten důvod s tou baterkou

          0 0
    • black.horse  

      já osobně bych se kouknul po něčem co bude mít slot na karty, kvůli kapacitě… nejdřív sem si říkal, že mi 256MB stačí, pak sem měl 256+128(z foťáku) a teďka 256+512 a je mi to málo… (diskovej na 40GB používám do auta a na cesty), ale záleží, kolik toho posloucháš a chceš tahat s sebou… taky podle toho, jestli ho chceš vozit na bajka a nebo jen na cesty do školy, do města atd. já ho krom jinýho mám hlavně na bajka, když jedu sám, tak sem vybíral něco levnějšího, aby mě nemrzel crash (nakonec něco od firmy Canyon a spokojenost)

      0 0
    • Lister  

      jinak podívej se sem: www.huramobil.cz/emgeton jsem tam nakupoval, ceny jsou o poznání nižší :o)

      0 0
    • pos3k  

      troska agitace : www.svethardware.cz/…0806550.html

      jednotlive verze 256,512,1,2giga se lisi jen barevnym bokem

      www.cdr.cz/a/13186

      :-) emgetony si muzes prosmejdit v rce primo v ofic. prodejne www.bell-technology.cz/ jsou tam i ceniky

      0 0
    • Luka  

      Mam digital audio player od SanDisku. Hraje paradne, podporuje tagy, adresare, ceske fonty, ma i radio a za 1400 za 256 byl dobrej, a druhej mame ten samej jen 512 a taky spokojenost.

      0 0
    • fousac  

      pouzivam www.mobilmania.cz/…y/detail.asp?… + www.digihit.cz/…-mobile.html

      mit dalsi kram jenom na mp3, dekuji nechci…

      imho giga je minimum, min pameti nema cenu.. takze jak psal black.horse, jedine neco s pametovejma kartama…

      0 0
      • architekt  

        pod tohle se podepisuju taky… a pouzivam stejnou kombinaci :-)

        0 0
      • Bulda  

        www.alzasoft.cz nejvic informaci, nejvetsi vyber, obcas tam neco daj za slusnou cenu do bazaru, jinak docela maly, pekny a levny dela Sencor, ale jinou zkusenost, nez ze sem ho videl nemam, sam mam Enoxe a spokojenost, hlavne to chce sluchatka, nej sou koss porta pro, chces-li spunty, tak koss the plug nebo spark plug, dozivotni zaruka a super zvuk, opet te odkazu na alzasoft

        0 0
        • pepino  

          Přetéká-li šrajtofle papírovými obrázky ještě bych v oblasti špuntů doporučil Shure či Etymotic.

          0 0
      • pepino  

        Tak nějak,Mpx200 + Koss Sporta nebo Koste Pluh.

        0 0
    • Tomcat  

      Hmmm a co odněj očekáš?

      Jinak abych ti v tom udělal prima guláš ve specifikaci mass storage nezmamenáj že tam můžeš foukat písničky k přehrátí. Takový GB přehrávače Apple a Creative ZEN mají mass storage , ale nepřehrávají z nich skladby.

      0 0
      • JMT  

        jj, to vim proto sem tam napsal ze to musi umet oboji (mam sony md, ma masss storage a hudba se musi loadovat pres sonic stage :-( jinak to ma bejt pro pritelkyni, hodla s tim behat

        0 0
        • Tomcat  

          jj Sony je „fakt super“ kdysi to byly MP3 přehrávače co neuměli MP3 soubory :o)

          Nevim sám bych šel do Ipodu. Protože se dá očekávat změna na úplný MSD a stejnak to nosím od compu ke compu a nějakou appz si najdu.

          Jinak bych volil nějakej Flasch vod Creativu .

          0 0
      • Lister  

        u E2 žádný problém, naházím tam co potřebuju a pokud je to formát který umí přehrát tak to přehraje, ale přenáším tím i jiný věco fotky, dema, programy, videa, prostě to co je zrovna potřeba.

        0 0
    • rasto  

      bracha pracuje v PC shopu, moc schvali Creative Muvo V200 – zadne reklamace. sam ho vlastnim. obsahuje:

      • klasicke (velke) USB (nemusis mit dalsi kabel);
      • stavu bere z mikrotuzkove baterky (lepsi nez z USB);
      • bez SW;
      • muzes prenaset cokoliv;
      • radio ma snad 20 pameti;

      doporucuji!

      0 0
    • Charlie_R  

      No nevim,jezdit na kole se sluchadlama je celkem sebevrazda…

      0 0
      • blue  

        :-)))))))))))

        0 0
      • JMT  

        je to pro pritelkyni, na behani a chozeni po meste…

        0 0
      • black.horse  

        mám na silničce umřít se sluchátkama pod náklaďákem nebo bez nich nudou? To první není aspoň tak zdlouhavý a bolestivý:-)

        0 0
    • luboa  

      Ja bych sel klidne do Emgetona.Sam osobne mam Emgeton Enox 830 a jsem s nim max spokojen. technet.idnes­.cz/tec_audio­.asp?r=tec_au­dio&c=A041116_­5286635_digital MA uzasnou vydrz.Ale chce to poradny sluchatka.Na to bych kladl nejvetsi duraz u vsech prehravacu.

      0 0
    • Elwing  

      já si dneska přinesla domů tohle www.mp3store.cz/…o-hd300-40gb

      0 0
    • wroum  

      me se doma uz od pulky prosince vali Ipod Nano 2 GB. obcas ho pouziju jako flashku, MP3 sem na tom poslouchal vsehovsudy asi 2×.

      jinak par lidi kolem me ma ruzny emgetony a nestezuje si nikdo.

      0 0
    • micro  

      Sice sem trochu „out“ ale music nosim v mobilu – SonyEricsson D750i., kartu tam mam zatim 64ku , kazdej den to menim, uz me to taky se*e ale veskery prachy cpu do kola !! Predtim sem mel Iriver IFP-340 – max.spokojenost. Ale uz je starej asi 3 roky…heh Ale myslim ze kombinace mobil + radio + mp3 + video je to nejlepsi, nemusi se tahat x zarizeni.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Aku to ma spotrebu? Necha ti to nieco na telefonovanie?

        0 0
      • JMT  

        souhlas, sam mam sonyericsson W550i, ale pro ni chci proste flash player, mobil je moc velkej (nechtelo by se mi behat s nim na krku)

        0 0
    • lOlA  

      no predevcirem sem si koupil na cybex.cz od sencora coz jak uznate je znacka za 2100 z tak 3500 s dph.maj tam vyprodej je to 512MB a jsem s nim max spokojenej.jediny co je blby ze je plastovej ale mam ho v obalu takze se to da prekousnout…dyztak je to Sencor FSP 3530

      0 0
    • james11  

      Bral bych jedině tento Emgeton E5CULT 1GB 50h AA USB2.0 FM – České Menu a CZ/SK

      recenze zde: www.mpx.cz/…vskou-vydrzi-

      a dá se už koupit za 3.867,–Kč třeba zde: shop.computer­shop.cz/eshop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=18972

      :-)

      0 0
      • Fuzzy666  

        Jo E5 muzu doporucit. Mam ho asi pul roku zatim naprosta pohoda. Ma fakt kvalitni zpracovani – hlinikovej plášť. spadl mi uz hodnekrat. Vydrz perfektni udava se az 50 hodin na tuzkovku – to se mi zatim nepodarilo ale to zalezi na baterce a na rezimu prehravani. zvuk super. Je o trosku vetsi nez E2 o kerym sem premyslel predtim ale nakonec z duvodu ze mam nekolik nabijecich tuzkovek sem si tech nekolik stovek priplatil.

        0 0
    • Jogador  

      Mě tak napadlo jezdim s bedýnkama, prodávali se asi za 150 Kč, jsou bez napájení, takže výkon nic moc, ale když bych je měl v kole v batohu, tzak bych to snad slyšel, ale nevim, kde je sehnat, nevíte někdo? V CVarerefouru je maj za 300 ale velkej, nevite o ničem?

      0 0
    • Manas  

      Zdarek,
      Nema z vas nekdo tuhle vec: www.audioplaneta.cz/…e-a9-wo-2gb/ ? Ja do ni pujdu, docela me laka 4GB flash player s moznosti tam flaknout filmky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Paneboze! Ty chces na biku za jazdy pozerat filmy? :-)))

        0 0
      • svacko  

        no tento model je len 2gb-4gb dosiahnes len z rozsirujucou 2gb kartou,ktora ta vyjde dalsie nemale $$ :) rozhodne vsak vyzera celkom dobre, hlavne to,ze to je vyrobok z juznej korey,co je dalsie plus,bo co som mal moznost vidiet zo par kuskov,spracovanie je fakt skvele.odradzala by ma len: Copyright Protection WMA Portable Device DRM (WMA PD DRM), MarkAny DRM (XSync). s.

        0 0
        • Manas  

          Vsak ja vim, ale disk nechci pac je tezkej a 2GB uz docela jdou na flash player. Jinak bych koupil Emgeton … ale neumi Ogg atd. …

          0 0
      • blue  

        podpora jen MPEG4 mi prijde jako dost omezujici

        0 0
      • pepino  

        Nebuď slaboch,na kolo tohle:-): www.digitalhomemag.com/…/default.asp?…

        0 0
    • Tomcat  

      No brácha si pořídít teďka Iriver T30 a není to UMS (..mass storage) . Jsou dvě verze, UMS (do evropy se nedováží) a MTP (media transfer protocol) a ta se sem dováží. Synchronizuje to přes MediaPlayer nebo Iriver aplikaci.

      0 0
    • Tomcat  

      Jinak to teďka řeším taky co mp3 přehrávač.

      Můj problém je, že nad tím moc přemejšlim a sem dost vybíravej.

      Hledám něco co funguje jako UMS, kvalitní jako Iriver a designově provedené jako Apple Ipod. No nic sem ještě nenašel a myslím že nenajdu :-( , prostě nic takového asi není . Buď to je sice zajímavě funkční, ale dle mího názoru hnusný a těch je většina. Jinak neřeším cenu, ale funkčnost a vzhled.

      0 0
      • Manas  

        Ti dam vedet co ten Stormblue. Co jsem mel v ruce tak to je stejna kvalita jako iRiver a je to UMS. A ma to mnohem hezci displaj nez co jsem videl kdekoliv jinde.

        0 0
        • Tomcat  

          No mluvil sem Radkem Brozem se řek že ho kupujes.

          Mě nějak neoslovuje, na video to nepotrebuju a modrýho zuba taky nepotřebuju. To znamená, že jeho hlavní přednosti se u mně míjej účelem.

          0 0
          • Manas  

            Jako ja nekupuju tenhle, kupuju bez zubu a 2GB. Video je bonus.

            0 0
            • Tomcat  

              A co tě k tomu motivuje, jakej na něj máš názor?

              Mě něják nenapadá kromně čtečky SDcard proč tenhle?

              To než pro mně neznámej výrobce, tak radši Apple Ipod Nano + Rockbox firmware.

              0 0
              • wroum  

                ty posledni dve slova me zajimaj :-) was ist das?

                0 0
              • Manas  

                Ja iPod nechci, protoze si na nej vsichni lidi akorat stezujou – baterky atd. Krom toho chci UMS rovnou a nemuset to flashovat. K tyhle volbe me vede zpracovani a to co to umi.

                0 0
                • Manas  

                  To co to umi nativne.

                  0 0
                • Tomcat  

                  UMS je Ipod taky, jen zní nepřehraješ to cos tam nenahrál (za indexoval) přes Itunes , YAMIPOD ,nebo jinou alternativu.

                  Zpracování no ? No tochce vidět naživo

                  0 0
                  • Manas  

                    To jsem videl a prislo mi na urovni iRiveru, Emgetonu. iPod fakt nemusim. Krom toho je drazsi.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Ble emgeton to fakt ne to je Acer světa mp3 přehrávačů. Iriver to jo, to je kvalita

                      Jinak

                      APPLE iPod nano 2GB Bílý 5 794 Kč s DPH

                      STORMBLUE A9 WO / 2GB 6590 Kč s DPH

                      Takže přidaná hodnota 700,– za radio a čtečku SD karet

                      0 0
    • Maara  

      Já jsem před tejdnem koupil E2Cult 512MB, a spokojenost, s počítačem to komunikuje rychle bez jakýkoliv instalace, umí toho docela dost, dá se to použít jako mass storage, prostě spokojenost

      0 0
    • Martin  

      já mám tenhle: www.czechcomputer.cz/product.jsp?… a paráda. za ty prachy odvede dobrou práci. žere mikrotužkové baterky, takže když dojde baterka, taxe můžeu stavit kdekoliv v krámě a koupit jinou, nejsem limitován vestavěným aku. umí plnou podporu mass storage; pro překopírování hudby není potřeba nějaký firemní software jako např. u ipodu; stačí jenom zkopírovat umí třídit podle ID3 tagů – pokud je někdo prasátko a nemá tagovanou hudbu, tak si ani neškrtne, ale já jsem s tím systémem spokojený má rádio s 20ti pamětmi (skoda že nemá RDS) umí sice pouze WMA a MP3, ale zvuk má vynikající. dodávají k němu pásek na paži, takže já ho vozím na ruce a mám rychlý přístup k ovládání hlasitosti.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.