• Myska

    Chtěl bych si pořídit bike Apache Tomahawk x.7 Zajímaly by mě vaše připomínky ke komponentům, vidlice půjde vyměnit za MX comp, možná s etou. Jinak by se mi to vcelku líbilo, na testovací jízdě v shopu jsem ale ještě nebyl. Jo, nevíte někdo, jakej zdvih má ta vidla SR XCR LO? Na netu je 80, 100 i 120, ale výrobce kola zdvih neuvádí.
    Díky všem www.cykloprodejna.com/details.php?…

    0 0
    • Phoebe  

      Pokud se ti líbí, tak proč ne. Osazení – cena/výkon celkem dobré, ale ta vidle – vypadaj ti zuby!

      0 0
    • Siddha  

      design je fakt hnus. to je jen muj osobni nazor…

      0 0
      • Myska  

        A co konkrétně se ti nelíbí? Celek nebo jenom některá část?

        0 0
    • Myska  

      To vážně nikdo neví, jakej má ta vidlice zdvih???

      0 0
      • Twister  

        To bude 80. Rozhodně určitě ne 120. Těm 80 nahrává i to, že je zařazenej v Apache racing program.

        0 0
    • ehmud  

      ja mam apache tomahawka s osazenim shimano model roku 2006 ale mam skusenosti i s modelem 2005. U te 2006 je vidle se zdvihem 100 mm a u 2005 je se zdvihem 80 mm , toto jsou udavany udaje vyrobcem, ve skutecnosti jsou to v podstate stejne vidlce Jinak kolo je to skvely me ten ram naprosto sedi a vubec zatim s toho kola celkove vyborny dojem

      0 0
      • Myska  

        No sqělí, konečně někdo z té hromady lidí, kterej něco ví a napíše to! Díky moc

        0 0
    • skytr  

      Mam Tomahawka x7 2005 a jsem po cca 2000 km naprosto spokojen. Velice mi vyhovuje geometrie tohoto ramu, ale to je dosti individualni. Jedine co se chystam vymenit, je vidlice. Soucasne tam je SR XCP75 80mm. Pri vymene bych si dal pozor na zmenu geometrie. Pokud je geometrie ramu 2005 a 2006 stejna, tak zvyseni zdvihu s ni celkem zhybe. Pokud si to dobre pamatuji, tak napriklad MX comp ma pri stejnem zdvihu vetsi vysku nez konkurence.

      0 0
      • Vilém  

        Zmeny geometrie bych se vubec nebal.Kdyz tam das vidlici,u ktere bude SAG 15–20 mm,tak se dostanes na stejnou vysku hlavy jak s necitlivym XCP.I pokud by XCP mela nejakej SAg,tak ty 2 cm rozdilu Ti urco geometrii nerozhodi.

        0 0
    • Fenous  

      Mam rok model 2005. Mam na nem 5 kkm, zatim spokojenost, ted aktualne budu menit vidlici za nejakou odpruzenou (o tom, ze tam mam odpruzenou ted vim akorat kdyz zabrzdim a prosedne se mi predek kola)

      0 0
      • Myska  

        No právě z toho důvodu půjde hned pryč, Mx comp je pro mě vítěz výběru. I když s Etou by bylo líp…

        0 0
    • Darkson  

      nemůžu na netu najít web Apache. můžete mi někdo hodit odkaz(pokud vůbec existuje)? díky

      0 0
    • lizar  

      Hm sice nejsem vyznavačem carbonu ale ten Apache Manitou 2007 za 70 000 v XT není špatný. Když jsem ho vyděl v Brně tak jsem od něho nemohl odlepit oči. Je to bomba ale ten carbon no já nevím

      0 0
    • Doktor  

      Ahoj Michale, Pokud mas o toto kolo zajem, tak vlastnim kvalitne vybaveny cykloservis a prodavam ,většinou na obednavku,kola Apache Superior, Galaxy a Merida. Pokud mas o toho Apache zajem, udělám Ti ještě lepsi cenu, nez naleznes kdekoliv na netu a i tu vidli Ti tam prohodim.Vse je vcetne uctu a zarucaku. V pripade zajmu se ozvi,ahoj Honza

      0 0
      • dancing dog  

        za ještě lepší cenu by za tento bajk mohl být spokojený i s tou ST vidlí…na tu cenu je to myslim dobry kolo, zaleží , co chce jezdit.. takže Mysko, neváhej a ozvi se mu .-)

        0 0
    • Gorgov  

      tak to je fakt hrůza, ukaž mi horší rám. Kamarád to měl, je to měkký tak že to pozdá i bába s nůší.

      0 0
    • zum zum  

      Zdravím, plánuji si koupit kolo kolem 30tis kč. A tenhle typ kola se mi jeví jako nejlepší volba vzhledem ke komponentům co tam jsou a ceně. Najedu ročně tak 5000km z toho 1/3 asfalt, 1/3 polní cesty, a 1/3 extremnější terém (kamnité cesty apod.). Taky jsou v mých oblíbených trasách nějaké náročné sjezdy plne kamení a kořenu stromů. Takže potřebuju, aby kolo něco vydrželo… hlavně rám.

      Prosím o Váš názor co se týče výbava/cena a zda je kolo vhodné pro trasy, které jsem výše popsal. A zda se Vám líbi vzhledově ;-). Což je pro mě taky dost důležité…

      Nebo Víte o lepší volbě?

      Díky

      Apache Totem 06 www.kupkolo.cz/…uct_info.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.