• sikipiki

    Caute, mam dilema. Vozim suntour xcp 75 asi rok a chod je v pohode, akurat nezehli uplne setko ale mozem s tym aj hodit skok a zvlada. Zaroven mam moznost kupit asi rok a pol stareho skareba comp 80 za 4000Sk. pytam sa teda ci sa mi oplati uz teras,ked mi este funguje suntourka kupovat skareba,a ci ten skareb vydrzi az o tolko dlhsie.Ide mi hlavne o zivotnost.Diky

    0 0
    • kubajs mtb  

      no hele, jestli ti de o žehlení, tak scareb je fakt fajnovej, na druhou stranu jestli na tom nějak moc skáčeš, tak scareb zrovna nejlepší vidlice an skoky není, al ejá osobně bych si ho určitě koupil, protože podle mě nemůže bejt ni horšího než xcp75, takže jestli se ti líbí její chod, tak pro tebe bude každá jiná vydlice zlatá.

      0 0
    • sikipiki  

      no vidim,ze odpovede za tu asi nedockam a vzdy sa to zvhne na debatky dvoch ludi o uplne odveci zalezitostiach­.poprosim odpoved ak by ste mi niekto mohli poradit.Diky

      0 0
      • Gatier  

        ved uz si dostal odpoved. a neviem, co by si cakal v nedelu poobede

        0 0
      • Kaufi  

        Sem taky jezdil suntour xcp 75 a ted mám Marzochi,je to super změna

        0 0
      • Pekáček  

        Suntour: nižší třída – plastová pouzdra, levné provedení, nic moc. vyšší třída – dobré provedení, ale potřebuje doladit (výdaje navíc). Vše většinou vazelínou mazané, horší stíráky.

        Manitou: No přinejhorším si koupíš jinou pružinu když ti montovaná nesedne, vazelínovky potřebujou prý častější údržbu než olejem mazané.

        Já mám starý Suntour (kovová pouzdra) a Marzocchi.

        0 0
      • enjoy  

        Skareba,Skareba! konecne poznas odpruzenou vidlici. tuhost taky prezijes a bude dobre slouzit. tak,jeste neco?:-)

        0 0
      • Phoebe  

        Ani na moment bych nepřemýšlel, scareb je o několik tříd výše!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.