• Fido

    Jaký máte skušenosti s kolem dík

    0 0
    • poiko  

      Noo, dobrý. Proto jsem taky na bike-foru, že

      0 0
    • croscountry  

      Mám z neho iba rám, tlmič je z jednotky. Ale to čo mám pracuje pekne.

      0 0
    • Misiak  

      nechcel som zakladat dalsi thread tak sa spytam v ramci tohto…

      1. ako je to s pevnostou tohto ramu? viete o nejakych pripadoch kedy nevydrzal a praskol (na hociakom mieste)? mam teraz na mysli pri pouzivani podla urcenia-teda xc/enduro.
      2. je citit nejaky rusivy pohyb stredu? , kedze je to vlastne system s plavajucim stredom.
      3. co pohodlie v kombinacii s tlmicom float r (rp3?)? keby mal niekto moznost porovnat s niektorymi inymi fullmi…

      thx

      0 0
      • 100kg  

        ad 2. pohyb středu nemůžeš pocítit, leda bas byl totálně ochrnutej a měl dřevěný neohebný nohy, dole zacvaklý a nahoře přišroubovaný k sedlu. Zaprvé je pohyb středu velmi malý a pak se hne jen když je v pohybu úplně všechno. Takže když přejíždíš 10 cm hrbol, tak 5 cm pobere systém a 5 dostaneš do těla a rozhodně nemůžeš pocítit 1 cm pohyb středu. Kromě GT-iDrive mám i Schwinn isoDrive, kde je pohyb středu 4 cm a nikdy jsem žádný škub středu neregistroval.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Není na Slovensku nějaká podobná akce jaká byla v ČR? Mohl sis půjčit za dva doklady testovací IDrive na celý den, bylo to fajn aspoň člověk věděl do čeho jde…Jinak v nějakém starším čísle Vela byl celoroční test.....

        0 0
        • Misiak  

          zatial som nic podobne nezaregistroval ale pojdem asi pobehat shopy. vsetci tvrdia ze je velmi pohodlny, to je vlastne hlavny dovod preco nad nim rozmyslam, len mam trocha obavu z praskania-tam pomozu skor dlhodobejsie skusenosti bajkerov ako jednorazovy test…

          0 0
        • croscountry  

          Na Slovensku je to bieda. Nič takého som nezaregistroval. Keď som ten svoj kupoval nedal sa v celej republike zohnať rám. Nakoniec ani v Čechách nie, a tak mi dali čierny rám z trojky a osadili tlmičom z jednotky ff.rp3 Zvezenie parádne, mám vidlu Marz AM a tá je tak akutát, ale sedel som na biku s Manit. splice a bola fakt moc mäkká. Kľudne do toho choď. Prajem hodne zdaru a krásnych vychádzok.

          0 0
        • Páník  

          +kauce 20.000,–

          0 0
    • vlastenec  

      Nazdárek GT-čkáři. Na podzim jsem si i-drive 5 2.0 koupil. Byl jsem s ním párkrát v přírodě a musím říct že paráda. Jen mám pocit, že je měká vidla (M Splice). Zadní stavba je torzně tuhá a kořeny ani díry jsem opravdu v pedálech necítil. Je pěkný pozorovat jak to podemnou pracuje. Jen se pořád nemůžu dočkat jara. Co vy?

      0 0
      • muffin  

        …a preco ho nedas do profilu?

        0 0
      • Duff  

        Koupil jsem v lednu model 2006, kde je také Splice a mám z ní úplně stejnej pocit jako ty.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.