• Jakož to čerstvý majitel Camelbaku Mule jem si objednal sadu na čištění, která obsahuje i umělohmotný ramínko , který se po vyčištění strčí do Camelbaku a rozevře kvůli lepšímu vyschnutí. No a tohle ramínko mi přišlo poštou a bylo na několika místech praský (poškozený obal). Po reklamaci mě přišlo ramínko nový a připadá mi takový vachrlatý, že by po složení k zastrčení do Camelbaku ten plast prasknul. Máte s tím někdo zkušenosti? Dík.Ahoj.

    0 0
    • kovar  

      ramínko vyhoď a pytlík vždycky obrať naruby

      0 0
    • HonzaV  

      Manzelcina mala ruka se protahne Omega otvorem a Camelbak vymeje, dovnitr pak strcim plastovou naberacku na spagety, aby se ten igelit nelepil k sobe a necham to na balkone vyschnout. Sada pro cisteni mi prijde jako vyhozeny prachy. 3 roky to takhle praktikuju a rezervoar je furt jak novej.

      0 0
      • lidumil  

        J8 to řeším podobně, ruku tam prostrčím sám :-) No a tak jednou za 2–3 měsíce to vymeju Savem.

        0 0
    • Pebe  

      Já to řešim bavlněnou dětskou plenou, vymeju, stršim plenu až na dno a nechám uschnout.

      0 0
      •  

        Pokud to ramínko při složení prdne, rád se budu držet vašich návodů na čištění/sušení Camelbaku. Vona ta sada na čištění byl jakýsi bonus od jednoho nejmejnovaného e-shopu za hodně utracených peněz..Ahoj.

        0 0
        • Pebe  

          Spíš než ramínko se ti bude hodit ten kartáč na hadičku, jestli budeš bumbat ionťák, plísni se asi nevyhneš.

          0 0
    • Darkson  

      já se snažim camel proplachovat po každý vyjížďce, ale ne vždy se zadaří. občas je nutný neštřit savem a plíseň je pryč:-)

      0 0
    • Yann  

      Ja tu sadu dostal jako darek, ten katrac je super. Raminko pouzivam cca 2 roky – neboj se toho, vydrzi to.

      0 0
    • sun7dots  

      S tímhle bazmekem zkušenost nemám, ale jak už tady zmiňují jiní, dá se použít cokoliv. Kdysi jsem u nás na webu psal o čištění camelu, takže si dovolím… ze své zahrádky… skeleti.lazyhe­ads.com/texty/jen-tak/cisteni-camelbaku

      0 0
      • bajaja  

        ja tam davam tablety a nemaj chybu jenom pak vyplachnout a raminko, neni s tim zadnej problem, drzí celej rok

        0 0
        •  

          Tak jsem se ramínko odvážil ohnout jak je v návodu a ono to funguje-drží.Dík za podporu.Ahoj

          0 0
    • samotar  

      Camel nečistím , jen propláchnu a uskladním v mražáku. Naprosto bez jakýchkoli plísní nebo chemie. Už více jak rok.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ja som ukradol vnucke par plastovych hraciek a tie nahadzem do camlu po umyti a vetreti aby doschlo.

      0 0
      • JSt  

        ja tam davam takove ty umelohmotne „dratenky“, co sou na nadobi :)

        0 0
        • samotar  

          Jak sušíte hadičku a náústek – nemáte s tím problémy

          0 0
          • blue  

            kousek vaty namotat na konec radiciho lanka a protahnout hadickou, naustek cistim vatovejma tycinkama

            0 0
    • borda  

      jak pise kolega vyse – kdysi mi tu nekdo poradil ten tu umelohmotou mrizku do drezu a za par kacek naprosto genialni!

      0 0
    • vratan  

      nechavam to schnut bez akychkolvek pomocok. vymyjem, zatvarim uzaver, nafuknem camel a niekde zavesim za hadicku. po par hodinach zvyskova voda stecie dole do zahybu pri otvore. tu potom staci len vytriet do sucha servitkom a potom nechat otvorene uplne vyschnut…

      0 0
    • robero  

      no ja to vyresil zkroucenim dratenyho raminka, nemuzu si to vynachvalit, je to v podstate neznicitelny…

      kvalita fotky hrozna, ale snad je to dostatecne videt…

      0 0
    • VICI  

      Hadičku jsem před lety „integroval“ do víčka od PET lahve. Lahve dle potřeby měním za nové, suším jen hadičku :-)

      0 0
    • cabbage  

      nic do kejmlu necpu, jen ho vytru a za uchyceni hadicky zavesim na snuru.

      0 0
    • Lister  

      Hydrapack: vymeju sprchu, zavěsím mezi ručníky, nechám odkapat, uskladním, dva roky a je naprosto v pohodě :O)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.