• Lowrider

    Jaké jsou vaše zkušenosti a které z nich byste doporučili? Nebo zvolit něco jiného?

    0 0
    • vlk  

      no co mám zkušenosti, lx jsou citlivější méně se zahřívají, ty mé zajeté lx brzdili lépe než kamošovy zajeté hfx9. Zase hayes mají tvrdý konec chodu na páce-což mě osobně ovšem moc nevyhovuje.

      0 0
    • Orbis  

      já osobně bych bral lx:-) za prvé se mi líbí víc, pak bych řekl, že jsou jak už psal vlk citlivější, originální destičky nic moc, ale když se tam dají lepší, tak bvrzdí dobře:-)

      0 0
      • JJ  

        Kdyz ony jsou takovy gumovy:(

        0 0
        • vlk  

          jo, jo to se tu řešilo, ono gumový pocit je i u jiných značkových a všemi chválených brzd.Mám takový pocit zda pocit gumovosti nezapřičiňuje také větší citlivost-delší dráha.Já mám nastaveno, že páka zabírá už docela brzny na začátku(mám dlouhé prsty no) a tam ta „gumovost“ tolik poznat není.

          Ono, když si třeba nastavím, u měchanik kratší dráhu na páce-u avidových pák, tak je to náhle pocitově taky gumovější a přitom to jsou stále ty samé páky a stále ty samé čelisti.-

          0 0
          • JJ  

            Bohuzel gumovost u moji Hone je doprovazena pomerne slabou ucinnosti.. Teda , alespon se mi to tak zda, lepsi nez V, ale predni do smyku rozhodne nejde. Asi budu po 10 odvzdusnovat:(

            0 0
            • vlk  

              Hone-kamošovi to dělalo to samý, odvzdušnil, seřídil destičky a poštěloval trochu páku-aby mu nezabírala tak moc u řidítek. Přesto to má trošičku gumovější než já lx-asi bude také záležet na destičkách.Ale do smyku už mu to jde bez problémů.

              0 0
              • JJ  

                No ja se jeste pokusim:) Mel sme tam original sintr i Faststopy

                0 0
            • blaska.vita  

              Byt tebou tak vymenim desky.Urcite to dost pomuze.

              0 0
        • Orbis  

          sice na XT nemaj, ale neni to zas tak hrozná:-)

          0 0
      • VencaV1  

        No moje hfx9 06 brzdej dobre i originalnima sintrovanejma destickama. Ale delaj se jeste polosintrovany a ty jsou prej horsi.

        0 0
        • CZiko  

          co to znamená, když jsou destičky „sintrované“ ???

          0 0
          • VencaV1  

            Plnokovové – též „sintrované“ směsi ( Podstata sintrování: Mikrovlnami se materiál, na rozdíl od klasických způsobů, spéká za stejné teploty rychleji nebo se spékání dosáhne už při nižších teplotách). Vlastnosti téhle směsi vycházejí jednak z použitého materiálu a také ze způsobu výroby, čímž je dosahováno vyššího třecího koeficientu. Finální vlastnosti destiček jsou pak lepší nástup za studena, lepší a vyrovnanější rozložení sil při brždění a lepší odolnost proti přehřátí a následnému zesklovatění a tím snížení třecího koeficientu.

            0 0
    • lendl  

      Mam HFX 9 '04 a XT '05 (paky deore). Jednoznacne Shimano! Konecne brzda, ktora mi vyhovuje. Ucinok, prehriavanie, vaha, proste vestko OK. Tie Hayesy som hodil na cestak, tam to staci.

      0 0
    • kafac  

      Mam Shimnao LX 2005 a kotouce Aligator. Po namontovani jsem byl mirne rozcarovan, ale po najeti aso 100km jsou brzdy velmi ostre a maji velmi mali krok – takze spokojenost :-)

      0 0
      • mikin  

        Mam ty same LX 2005 a take spokojenost, zajeti trvalo zhruba 35km a jeden velky kopec-:)

        0 0
    • dieegoo  

      Narazil jsem na LXko s dualama, kabelazi a diskem za 2490.. neni to nejak podezrele nizka cena?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Asi ty dualy už nikdo nechce. :o)

        0 0
      • vlk  

        za tolik se prodávají bez dualů.MOžná kdyby to bylo bez dph tak snad.Jinak je to fakt nějaké divné.

        0 0
      • Lowrider  

        Myslím,že stojí pět nebo šest tisíc.

        0 0
        • Lowrider  

          5110 kč s dualama.

          0 0
          • Orbis  

            v tom případě by cena odpovídala… i když se mi to nezdá… jedine s Deore pákou:-)
            na bikestore stojí 3,5 KKč

            0 0
            • Orbis  

              teda samozřejmě jedna s DC:-)

              0 0
            • enjoy  

              bikestore neni nejlevnejsi.

              0 0
              • pos3k  

                to uz neplati dohodni cenu? :-)

                0 0
                • enjoy  

                  samozrejme ano.ale i tak sezenes levneji,nez oni jsou ti schopni nabidnout.viz napriklad bagbike.nebo myslis ze bych mel z bikestoru crossmaxy za 15000,– :-)

                  0 0
                  • pos3k  

                    tys to ani nezkusil co? :-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      koukam ze uz je ani nemaji v nabidce:-).ale napriklad jsem tam videl crossride za 5040,–.ikdybych jim rekl ze je koupim jinde za 4000,– a oni by mi nabidli o petku lepsi cenu,myslis ze bych je u bikestore vzal?ne:-). pamatuju si ze tam byly snad za 18 nebo 19 tisic,nevim jiste.uz vidim,jak mi rikaj:ale joo,jiste,my vam ty 3000,– slevime.:-))

                      0 0
                      • pos3k  

                        no odpoved bych cekal a vetsinou je sprvana: jo (ne)muzem vam to* sehnat za stejnou cenu ±

                        • to= stejny vyrobek, jiny rocnik, jina kace, jina vadna serie, oem........
                        0 0
                        • enjoy  

                          anebo sedej dovoz.a to je prave trefa do cernyho.zadnej shit:-).pouze musis spolehat na na zaruku obchodnika.a na to ja se klidne obcas spolehnu.kdyz to pri reklamaci blbe dopadne,tak asi neumru:-)

                          0 0
                    • enjoy  

                      mne to prijde jako pristup „uvidime a zkusime to..,kdyztak slevime“.spis by se meli rozhlizet co nabizi konkurence.kolikrat maj na bikestore fakt mega ceny,coz me docela zarazi.ale dohodnout si cenu samozrejme muzes:-).ale o to uz moc nestojim.

                      0 0
                      • Orbis  

                        Nevim teda jak ty:-) ale já jsem z bikestore dost spokojen:-) Všechno chodí tak jak má, včas a už několikrát jsem si dohodnul cenu:-)

                        0 0
    • lubos  

      LX neznam, jenom XTR (prase+kotouc) a to jsou docela dobry brzdy. HFX9 mam a spokojen s nimi nejak moc nejsem. Nevyhovuji mi tvar paky, nastavovani vzdalenosti od riditka a to, ze nelze desticky tak vyjezdit jako u treba mechanik. Taky jsem silne nepsokojen s brzdnim ucinkem vepredu. A tez treba to nemuzu namontovat na svou Meridu (chtelo by to silne zafrezovat uchyt). Ted jsem zkusil Avidy, a vsechno z toho, co se mi na Hayesech nelibi mam vyresene :) Uvidime, jestli predni brzda bude brzdit jak chci (mam jedno misto, na testovani, ale zatim je sneh :(

      0 0
    • dieegoo  

      Tak skutecne, na bagbike dual lx a komplet brzda za 2490 ,–

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.