• kurýr na bajku

    Ty kliky vypadaj dobře www.sunrace.cz/katalog.php?…

    0 0
    • prodi  

      Někde jsem čet, že Juju je nějaký levný shit

      0 0
    • Volf  

      Kdysi jsem nějaký měl a šlo to.

      0 0
    • pepek  

      Jezdil jste někdo ty řetězy a pastorky? Ceny vypadají dost dobrý.

      0 0
    • jecnak  

      Alivka se zlatejma prevodnikama?

      0 0
    • gobike  

      joo, znam… Sem jezdil od nich kazetu a na sport lifu jsem se docela s nema zakecal u stanku… Ty jejich kazety vypadaj dobre a navic sem dotal nalepku:)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Ty si ale holka prodejná, daj ti samolepku a si jejich ;-)

        0 0
        • Jogador  

          Já myslel, že je to kluk:)

          0 0
          • kurýr na bajku  

            NESMYSL !!!

            0 0
            • gobike  

              Ale od nich kazetu v planu koupit teda nemam, jedna mi stacila.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                No tak povídej. Já třeba žádný zkušenosti nemám.

                0 0
                • gobike  

                  Mno tak mel sem kazetu na osmikolo(cena cca. 500kc) a proste nic zazracnyho, takovej standard ala Alivio, mozna dam plus za cervenej napis Sunrace a logo:) Je docela mozny ze byla lehci nez Alivio, ktery nastoupilo po Sunrace. Najel jsen na ni tak neco malo pod 3tis. km. Proste normal, no.

                  0 0
    • jihra  

      Co jsem kdy měl od Sunrace v ruce, tak to byl vždycky šmejd. Je ale pravdou, že to byly vždy komponenty na levných kolech. Možná, že ty dražší věci budou kvalitní, ale zas tak moc bych tomu nevěřil.

      0 0
    • juli  

      Všechny ty věci s logem juju vypadají celkem sympaticky, včetně otočného a páčkového řazení. Akorát tady bude asi minimum zkušeností vzhledem k tomu, že je to letošní novinka. Čas snad ukáže, jak se SunRace dokaže zařadit mezi ostatní kvalitnější a dražší masovky :)

      0 0
    • rock  

      Třeba přehazky by mohly být tipem pro méně majetné gramhoniče :-) …

      0 0
    • Smazaný účet  

      hm, dybych věděl kde, tak bych si pokusně jeden přesmyk koupil. potřebuju nějakou nouzovku…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No já mám za to že dobrej obchodník ti to objedná. Např. Kvasnička mi dycky sežene i to co normálně neprodává.

        0 0
        • Smazaný účet  

          No, dyž já potřebuju přesmyk takovej aby mi dokázal obsloužit nejmenší placku i při standartní řetězový lince… což je u sedlový trubky 34,8 mm docela problém. Prostě bych ho potřeboval vošmatat, aspoň dle oka poměřit.

          0 0
    • Hnoj  

      Jak jsem na to koukal, takže třeba to páčkový řazení je laciný a připadá mi jak hybrid mezi Triggerem a RF. Àetězy se podle obrázku zdají dost podobné řetězům Connex.

      Přesmykače a přehazovačky vypadaj jak nejlacinější Smimana, co se dávaj na tesco kola :-/

      kazeta potažená nitridem titanu, by asi nebyla špatná, ale vzhledem k timu že titanové XTR seženete cca o 2k levnějši si to asi nidko nekoupí, a navíc je těžší než XT, které stojí 1390kč… Ale ten pavouk vypadá fakt zajímavě, viz foto..

      Náboje JUJU s titanovou osou asi taky nebudou marné a cena za pár taky neni nijak katastrfická, ale jejich kvalita je zatím záhadou a o váze na stránkách nepíšou nic. Na ofikostránkách píšou něco o 500g na zadní náboj a 296 na přední, což je jumbo :-D ale bůh ví zda jsou to ony…

      0 0
      • Hnoj  

        Ups, jsem omylem zmáčknul „přidej odpoveď“ :-(

        0 0
      • Hnoj  

        A juju kliky vypadaj dost fórově, ale barva převodníků by ladila k té titanové kazetě :)

        0 0
      • vlk  

        to páčkový řazení mi dost připomíná stré řazení od sachsu.Podobné jsem měl kdysi dávno na kole taky. A z toho sachsu jsem moc nadšený nebyl.

        Kamoš měl 2× sunrace kazetu jakousi hliníkovou. Byla extra lehká, ale nic nevydržela, jednou namotal do řezení kalcek a měl kazetu pozohýbanou no a podruhý ji sjel snad za měsíc.

        Mě to vše připadá jako takové to železo na tesco kola.

        0 0
    • motylek  

      Mám 9-kolečko,najeto 4. tisice a funguje bez problémů.Vahu nevím.Za tu cenu to jde.

      0 0
    • gummo  

      sis me zajima jestli nekdo nema zkusenost stema naboojema… na zimaka by se tedka neco levnejsiho hodilo…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.