• Frankie

    Hola,

    nemate nekdo tento fotak nebo znalosti o nem? Chci minifotak a ve srovnani napr.s Lumix FX8EG nebo Casio EX S500 mi tento prijde nejlepsi pomer cena/vykon.

    www.cybex.cz/Produkt.aspx?…

    Nevite nekdo, jestli dava Kodak do baleni nabijecku? Na jejich webu neni uvedena.

    Diky

    FV

    0 0
    • blue  

      součástí balení Kodak EasyShare software, Li-ion akumulátor a nabíječka

      tak bych rekl, ze u toho nabijecka bude

      0 0
    • fíha  

      Nabijacku tam mas priamo slubenu. A prijemna vec to vypada byt.

      0 0
      • Frankie  

        V popisu na tom eshopu sice je, ale na kodak.cz ne, tak proto se ptam. Neprekvapilo by mne, kdyby ji prodejce slibil a ani nevedel, ze v baleni neni… Samozrejmne, zeptat se tam muzu vzdycky, kdyz se to nedozvim tady :))

        FV

        0 0
        • grafik  

          brnkni jim

          0 0
          •  

            Jó, je součástí balení. Sám mám čerstvě V550 – nádhernej foťák, ale oproti Olympusu má trošku problémy s focením v šeru a se zaostřením, jinak v pohodě. Ahoj.

            0 0
    • enjoy  

      vypada celkem slusne:-).vic asi nema cenu rikat,fotit to bude. ps:minimalne u toho casia se poradne podivej na display,to je neco fakt hodne hnusnyho!

      0 0
    • Lance  

      no ja koupil asi pred tydnem Olympus a jsem spokojeny a jak rikas, chtel jsem fakt co nejmensi a jsem rad,ze ho mam. Na tu nabijecku se informuj podrobne, protoze u toho olympusu jsem zjistoval to same. Sice u jineho typu, ale kazdy rikal neco jineho. A i kdyz to tam bylo psane, TAK SKUTECNOST BYLA ZCELA JINA!!!!!!!!!

      0 0
      • Frankie  

        … jsem rad, ze ses me zastal nacelniku :)) Chvilku to mohlo vypadat, ze neumim cist:) , ale presne tusim, ze ji tam automaticky napisou, aniz by se do toho podivali…

        Co jsi koupil za Olympuse?

        FV

        0 0
        • Lance  

          Presne tak, chtel jsem SP-310 ale nakonec jsem si vzal mjucko 600, je fakt maly a vleze se i do kapsy u saka a o to mi slo. Nechci zadnou kravu. Jeste podotykam, ze musel jsem udelat kompromisy,protoze fotak jaky bych chtel jeste nikdo nevyrobil :) Byl aspon dle me v dobre cene a to jsem ho nebral na netu, nejde mi o to za kazdou cenu usetrit, takze tak. No a na kolo ideal,maly,kovovy, v cene totiz bylo i pouzdro a baterka navic, a jako psychologicky efekt to na me melo vliv, proto jsem donej sel:)

          0 0
          • Frankie  

            Taky jsi shanel 10Mpix, 10X opticky zoom, baterka vydrz pul roku a to vse ve velkosti krabicky cigaret nebo jeste lepe zapalek:))?

            Baterka navrch by me taky presvedcila, vzhledem k tomu, ze pry ty lionky vydrzi tak dva roky a nejsou zrovna nejlevnejsi…

            FV

            0 0
            • Lance  

              Aha tak vidim, ze ani pro tebe jeste nevyrobili fotak:) Jo presne tak,akorat o ty pixely mi nejde. Rikam jsem zatim spokojeny. Prolez sem hromadu recenzi,ale clovek na ne nesmi moc dat aspon ne ja, stejne si udelam po svojemu, protoze kazdy tvrdi neco jinyho, takze sem si rek: „Ne seru na vse, chci tady ten“ no a mam ho, ted jeste to nove kolo:) posledni

              0 0
              • Frankie  

                Jj, taky nehonim pixely, spis nejaky ten zoom navic by se siknul, ale vic jak 3× u tehle malych hracek neporidis… Taky jsem se snazil lecos projit. Ve finale je to vsechno na jedno brdo, ale nektery stroje muzou mit nejaky neprakticky chybky…

                FV

                0 0
    • dieegoo  

      mrkni na www.stevesdigicams.com je tam velka hromada recenzi, ukazkove fotky, snimky z menu fotoaparatu.. podle me nejlepsi web recenzujici fotoaparaty

      0 0
      • Frankie  

        Diky za link, skoda ze zrovna tenhle model tam neotestovali :), ale ten o radu vyssi jo, tak alespon tak..

        Obdobny je dpreview.com

        FV

        0 0
    • wroum  

      mel sem Kodaka a nebyl spatnej (stal cca 11000), akorat asi po trictvrte roce odesel nahon ostreni objektivu a byl konec a vzhledem k neschopnosti servisu nebylo mozne aparat opravit – pry nejsou a nebudou dily. takze mi datart vratil cely penize a ja poridil v podobne cenove kategorii sonaka a spokojenost. nevim jak to je ted, ale skusil bych se nekde zeptat, jakou maj zkusenost se servisem tyhle znacky.

      0 0
    • JJ  

      Jam mam pul roku Z740, za ty prachy super fotak, ale co me stve je Kodak software, protoze se fotak nehlasi jako Mass Storage Device a nejdou na kartu kopirovat soubory, pouze muzes fotky stahovat:(

      0 0
      • rarášek1  

        Já mám DX644O a používám ho místo klíčenky. Fotky i data tam jdou jak IN tak OUT. Software od Kodaku nepoužívám.

        0 0
        • JJ  

          Ja taky nepouzivam Kodak software, myslel sem software ve fotaku. Windowsy ho poznaj jako fotak a nenechaj me na nej nahrat data. Stejny je to u DX7590

          0 0
    • hoonza  

      No já Ti můžu jen říct, že jsem dostal od přítelkyně k vánocům Kodak Easyshare Z740 Zoom a nejsem spokojen. Nezaostří když potřebuji – což je pro mě hodně důležitý. A nabíječka k němu NENI, což mě taky překvapilo.

      0 0
      • Lance  

        vymenit pritelkyni

        0 0
      • JJ  

        K fotakum, co sou na tuzkovky nabijecku nedavaj. Me Z740 ostri dobre, ale v seru mu to trva dyl. Kdyz vemu do ruky Canon EOS 300 na kinofilm, tak to je jinej fofr:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse