• Ondra Marin

    Co ste rikali na karbonovej ram Favorit na Spotr Pragu??? Je tam celkem zajimava cena…

    0 0
    • kurýr na bajku  

      mně se celkem líbil. to víš, teď je favorit high-end a velamos low-end ;-)

      0 0
      • Vojtas  

        ale ten jejich „stanek“ me docela stve, protoze na ty levny kola stejne nikdo nekouka, a este to zabere pulku haly kde by mohly bejt mnohem zajimavejsi expozice jinych vyrobcu

        0 0
        • Quake 9.0  

          Řekl bych, že v tom problém nebude.

          0 0
        • kurýr na bajku  

          Tam de spíš vo to že ostatní výrobci, potažmo dovozci nemaj zájem vystavovat na sportprague a pokud už někdo chce mimo sportlifu vystavovat i v Praze tak bude vystavovat na sporttime v holešovicích a letňany, už časem nebudou vůbec existovat. Vezmi si že před 4mi lety to byla minimálně 4× větší akce.

          0 0
    • moratii  

      A jaka je cena?

      0 0
    • Mamut  

      Obrovska plocha, jedna plecka vedla druhej a zrazu karbonovy favori za 44 komplet aj s osadenim. Ako past na oko.

      A navyse mi ten ram prisiel, ze nieco velmi podobne bolo aj v inych stankoch pod inymi nalepkami. Nepamatam sa presne, ale mozno Ravo ma nejaky velmi podobny ram.

      0 0
      • Quake 9.0  

        Tak Ravo má úplně jiný rám…

        0 0
        • cabbage  

          jj, tohle je artur…;

          0 0
          • Daf  

            Koukal jsem na to Author ma trosku jinak patku, ale jinak je to uplne stejne :) Author se mi libi vic…

            0 0
          • rock  

            Nemám možnost je porovnat na vlastní oči, ale z fotek se zdá, že Author má při pohledu z boku vzpěru zadní vidlice do šavle a Ravo ji má rovnou … a Ravo je hezčí :-) …

            0 0
        • Mamut  

          No, tak to nebolo Ravo, ale nieco ine. Uz neviem. Na SP mi teda cyklistika prisla strasne slaba. Outdoor bol lepsi.

          0 0
    • Nikdo  

      Znacka Favorit jeste existuje ? Nemaj nejaky web. stranky ? To je naprosta kultovka.

      0 0
      • orca  

        Chtělo by to lepší marketing a reklamu a Favorit by brzo byl tam kde býval .. ale obávám se že je to stále výkřik do tmy…Mnoho lidí si ho nekoupí jen proto že tam je samolepka favorit aby nebyli k smíchu a to je žel škoda… a Jiné šunty s renomovanýma značkama se prodávaj vesele dál…

        0 0
        • Nikdo  

          Ja bych rekl, ze znacka Favorit ma (nebo spis mela) jeste celkem dobry zvuk, ale ne mezi bikerama. Sam mam par let staryho Favorita klasickeho vzhledu a ze zacatku me casto lidi zastavovali a ptali se kde jsem ho koupil a divili se, ze jeste neco takovyho existuje. Jenze ke sve vlastni skode firma sveho dobreho jmena nedokazala vyuzit, nikde o nich nebylo slyset. Ted je tovarna v Rokycanech zavrena pokd se nepletu. Je otazka jestli si jeste delaj ramy sami nebo uz je to 100% asie.

          0 0
      • rock  

        Došel nám domů leták, m.j. s koly Favorit, případně jiných značek osazených komponenty Favorit. Hypermarketový šunt nejhrubšího zrna, nejdražší kousek celopéro za cca 6000. Pokud takhle vypadá kult, tak jsem rád, že mám na biku obyčejné komponenty …

        0 0
        • rarášek1  

          Ideální kolo pro nás, co máme servis. Většinou zůstane jen rám. A že jich u nás jezdí :-)))

          0 0
          • Nikdo  

            No o ram jde predevsim, komponenty nastesti nevyrabeji uz davno (pokud se k tomu ted nevratili). A ty ocelovy favoritacky ramy to je kult !

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Bojim se jestli neco z toho co vystavovali, taky nevyrabeji. No… neprodavaji pod svoji znackou (ne Favorit, teda :)

              0 0
            • rock  

              Ale vyrábějí :-( … respektive jsou ke koupi kola s komponenty s logem Favorit …

              0 0
            • rhuman  

              zel me ho nedavno ukradli, achjo …

              0 0
              • Nikdo  

                Nediv se kdyz takovej kult poradne nehlidas. Na jezdeni do hospy staci nejakej Cannondale nebo Rocky Mountain.

                0 0
          • rock  

            :-), Tobě ten leták vlastně musel přijít taky … při těch cenách, co tam mají, stačí počkat na slevu a dá se koupit kolo o několik řádů lepší. Za šestku je čas od času vidět bike na Aliviu, s aheadem atp; snad cokoliv je lepší než ty hrůznosti s TY18 …

            0 0
    • speedy gonzales  

      dnesni favorit s tim starym dobrym favoritem ma pramalo spolecneho…asi jen ty pismenka. znacku vlastni czechbike..spolu s dalsima jako je joko, velamos, atd coz mluvi za vsechno. je to bohuzel ten nejvetsi sunt co se da najit. boucha se to u nas a co sem slysel od borcu co tam delaji nebo delali tak to je strasna prasarna..jemna cizelerska prace kladivem atd (samozrejme se ted nebavime o tom vystavnim kousku, ale o produkci jako takove)

      jinak kdo se chce pokochat.. www.czbike.cz www.kolafavorit.cz

      0 0
      • Nikdo  

        Dik za odkaz, porad jsem to nemohl vygooglit. Rad slysim, ze je to handmaid a dokonce kovano kladivem !!! Je to proste rarita. V letaku akce, jsem dokonce objevil i Tempo sport (klasika s beranama), to je neco jako mam ja, akorat to moje bylo levnejsi a s blatnikama a v modry metle. Jinak ty MTB jsou dost hrozny.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.