• kurýr na bajku

    Vidlice chodí bez problémů, ale nejde zavřít, tak jestli někdo nemá představu jak nákladná to může bejt záležitost… Jo a jedná se o vzduchovou verzi.

    0 0
    • petebike  

      ja ti nevim, ja si koupil Black Box na Sida – ne novej za 700…

      0 0
    • Martyss  

      Možná bys taky mohl popsat, jak k tomu došlo.

      0 0
    • Jogador  

      Mám teda měl, jsem tak TORU, ale todle se mi nikdy nestalo, oleje tam je hodně, je slyšet jak to celý čvachtá:) a jak prochází skr motion kontrol:)

      0 0
      • Martyss  

        Ty už jsi jí dal pryč?

        0 0
        • cabbage  

          si predstav chrta kterej si koupi toru…;)

          0 0
        • Jogador  

          Jo, jak řekl pá-dlista, ta vidle pruží:) Byla těžká a pružila, tak mám poslanýho RECONA solo air, je lehčí a pujdu hodně přitvrdit, tak zdvih 3 cm mi budou vyhovovat:)

          0 0
          • McBlacky  

            čus takže přestup k chrtům jo? měl bych tu zánovní véčka :) fakt lehčí než ty tvoje kotvy :-D

            0 0
          • Martyss  

            A nebylo by levnější koupit nějakou starou elastomerku. Vyjde to finančně daleko lépe a funkce bude stejná:-)

            0 0
    • kurýr na bajku  

      A co na to Milan ? BTW: Předpokládám, že už ji rozebral.

      0 0
      • milan1  

        To víš, že vím, co s tím je. Je to ten olej a utekl ti do vnitřku. Na horním kolečku nemáš co zkazit, nemělo by jít normálně urvat a nemá nikdy těžký chod. Jinak předpokládám, že s nastavením Gate sis nehrál. To, to dokáže taky skoro vyřadit. Až to rozeberete tak budeš čumět, jak to dole na dříku těsní jenom O kroužek. Když už ti to jednou uteklo, tak doliješ a za chvíli budeš muset zase.

        0 0
        • Jogador  

          Tora GATE nemá, aspon myslim, že myslíme oba to samé…

          0 0
          • milan1  

            Tohle řešit nebudu, jestli má, nebo nemá. Je to jedna z možností. A jestli na své vidli na ovládání Locku uprostřed páčky najdeš takovou zlatou záslepku s nápisem gate, tak jí má a kontrolu máš jednoduchou, na svém kole.

            0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak schválně dám vědět.

          0 0
          • kajulka2  

            Tak jak to vypadá s opravou Tory? Zítra mně přijde poštou, tak sbírám veškerý informace, co můžu čekat za problémy

            0 0
        • Peslezedirou  

          Jako kdyby jsi to na nějaký vidli od RS viděl :o)))

          0 0
          • milan1  

            Před tím tvým Dukem jsem to viděl už na Pilotu a na Rebě :-) Na tý tvý se ale projevoval právě ten únik oleje do vnitřku nohou. Už jsi se projel?

            0 0
            • Peslezedirou  

              Stihnul jsem akorát namontovat vidlici a dnes snad už bude čas abych se projel. Pak písnu na mejla........

              0 0
            • kurýr na bajku  

              No taxte měli s Petem pravdu. Dokonce sem i zjistil, že množstvím oleje se dá nastavit tvrdost lockoutu. Na to kam se olej poděl sme nepřišli. Možná ho tam bylo málo z výroby, ostatně to uvidim do budoucna.

              0 0
              • Jogador  

                A když ho tam dáš hodně, dokážeš poplockem zamknout vidli uplně?

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  No jaxe to veme, těch 2cm chodu se nezbavíš, ale můžeš přitvrdit nebo úplně zavřít ten zbytek, což by ale mohlo bejt nebezpečný, dyš někam zahučíš :-o protože už tě nepustí.

                  0 0
              • milan1  

                Jaképak nastavení tvrdosti locku hladinou oleje, to je blbost. Hladinou oleje můžeš akorát přehnat a potom si z toho uděláš takový náhradní doraz.Na zamykání to nemá vliv. Z výroby jsi tam měl oleje dostatečně, jinak by ti lock nefungoval.Olej ti utekl dovnitř nohou, psal jsem ti to a když tě na to někdo upozorní, tak by sis měl hlídat při rozebírání, kolik ze které nohy vyliješ oleje. Ostatně kontrolu budeš mít tím, že ti to za chvíli zase uteče a pak poznáš, že tam byla hladina správně a už zase není.

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Ty tomu nerozumíš :-P Jinak s tim únikem oleje si myslim to stejný. Uvidíme za tři měsíce, nebo nedejbože i dřív.

                  0 0
                  • milan1  

                    Poznal bys to už teď, kdybyste udělali trochu víc, než to, že jsete vyšroubovali horní zátku a nalili tam v jednu chvíli víc oleje než bylo třeba.

                    0 0
    • hermes  

      Netuší někdo kde se u nás dá kouit Tora na 29" bike a kolik stojí?

      to kurýr: viděl jsem nějaký univerzální (Bike Ranch) kit s dálkovým ovládáním pro RS, stál ale 2000,–(co si pamatuju)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Žitnej má originál RLO, takže s tim by neměl bejt problém a na tu 29" Toru se ho taky zeptej.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.