• tomPY

    Neviete či je ten 06 lepší? Na živo som ho nevidel,ale z obrázku je vidno,že má inak uchytený spodok tlmiču a nejaké vylepšenia.Dik.

    0 0
    • vipera  

      Mám objednanej rám REIGN a tuhle otázku jsem řešil s dovozcem a prý rámy budou stejné akorát v barvách 2006

      0 0
      • blue  

        to je divnej dovozce, kdyz ti tvrdi, ze je jina jen barva

        0 0
        • tutite  

          Tak tak, Bavil jsem se s dovozcem, uchycení má být stejné jako u m. 05, rozdíl pouze v barvách. Nový úchyt mají mít pouze modely pro USA.

          0 0
          • blue  

            takze vyprodej prelakovanejch 05?

            0 0
            • Smazaný účet  

              jestli sem se dobre koukal, jedinou zmenu kterou lze videt zvenci byla na spodni strane spodni ramove trubky u hlavy..... minulej rok nemela takovej ten spevnujici prolis dole… :-) co se deje uvnit ( jestli neco.. )… kde sou trubky tlusci/tenci.. to takhle samo videt neni.. :-)

              0 0
          • vratan  

            to trochu nedava zmysel. kdesi som cital, ze ten uchyt tlmicu upravili kvoli zlacneniu a zjednoduseniu vyroby. takze by bolo divne keby to zjednodusenie robili len pre modely USA. skor si myslim, ze naozaj dopredavaju stare ramy s novym lakom…

            0 0
      • tomPY  

        Mne dovozca tvrdil,že ten novší typ je len pre americký trh.Ale nechápem prečo to dali do katalogu pre Europu.

        0 0
    • vipera  

      Takhle vypadá rám ´06, stejnej jako loni. RP 3 jsou údajně jen na kolech. Rámy s novým uchycením tlumiče jsou jenom pro USA.

      0 0
    • muffin  

      Kamos inspirovany mnou sa rozhodol pre trance 06 a od predajcu dostal odpoved, ze upravene ramy su ozaj lem pre americky trh a v katalogu pre europu su zobrazene omylom. Otazka je, ci budu mat dizajn minulorocny, alebo novy…

      0 0
      • djano  

        Uchytenie tlmica je rovnake, design je novy. A tesim sa z neho.

        0 0
        • muffin  

          Mne ani stary nevadi…:o)

          0 0
          • djano  

            Mne ta modra farba nesedela, radsej som pockal na bielu.

            0 0
            • muffin  

              Moj je cierny, kedze som kupoval kompet dvojku(s drobnou vymenou brzd:o)) a myslim, ze mu to pristane, vid profil.

              0 0
              • djano  

                Videl som, pekny je. Ale ja som chcel iba ram a ten biely sa mi zapacil. Len ho bude treba castejsie cistit… Hlavne ze je doma a mozem pomaly skladat.

                0 0
                • muffin  

                  Aha, takze uz ho mas doma…tak vitaj v klube a uzi si ho:o)

                  0 0
                  • tomPY  

                    A čo teda chlapi,jak to jazdí?Do týždna by som ho mal mať. Trocha ma jeduje ten nevypinatelný propedal.

                    0 0
                    • Palo TT  

                      Dufam, ze 20" velkost. Aby som si ho mohol prist vyskusat :)

                      0 0
                    • djano  

                      Ja tam mam vypinatelny…

                      0 0
                      • tomPY  

                        2PaloTT: 18,5 mi doporučili na 184cm ,ved uvidíme.Ked tak mi ho vymenia. 2djano:Aj tak ho vypnem, ak ma bude iritovať/srať/.

                        0 0
                        • Palo TT  

                          Hmm. Ja mam NRS 20.5 a pri mojich 189cm mam 400mm sedlovku vytiahnutu takmer na maximum. Kludne by som zniesol aj 22".

                          0 0
                          • tomPY  

                            Ja mám Transmission 20" a Morati 18" Tak fakt neviem lebo obidva mi vyhovujú na 100%

                            0 0
                        • lubos  

                          Mam Reign 18" na vysku cca 177cm. Je skor kratsi ako dlhsi. Na Trance ako XC by som asi bral skor 20" (ja). Ale neviem, ci Trance nie je default dlhsi ram ako Reign.

                          0 0
                    • muffin  

                      Kedze som doteraz jazdil ht, tak mi ten propedal nejako nevadi, pohodlie je omnoho lepsie, nehovoriac o tom, ze si mozem dovolit sediet v usekoch, kde som predtym nemohol. Stratu energie v podstate necitit, do strmych kamenistych vyslapov je to hadam este lepsie ako pevnak. Ale ako vravim, s inym fullom porovnavat nemozem.

                      0 0
    • Pavlos  

      www.cykloshop.cz/…ie/ukaz.php3?…

      ta barva je husta;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.