• DW6

    Pojedete někdo tenhle závod?

    0 0
    • Smazaný účet  

      Doufám, ale nejdřív musim zjistit kdy a jak se letos pojede. Hlavně aby mi do toho zas nevlezla nějaká svatba.

      0 0
      • Smazaný účet  

        vlastni treba :-)

        0 0
      • SELMIRA  

        ale to je nápad! Obřad by mohl být nahoře u toho kříže na Radobejlu! A já bych šla za družičku! Můžu???

        0 0
        • Smazaný účet  

          tůdle nůdle. esli já se budu ženit, tak tam nikdo jinej krom svědků nebude.

          0 0
        • Smazaný účet  

          jo a svatebni hosti by to sledovali tim dalekohledem z lovoshe :-))) 10 korun na 3 minuty, pak by se shabli s majitelem…

          i kdyz, vlastne.. napodled dyz sem byl na lovoshi tak uz tam nebyl !!! :(

          0 0
    • scret  

      NO jestli bude trasa stejne husna jako loni,tak urcite ne!Na to ze to mam kolem baraku… Navic znam hezci trasy nez to co se jelo loni. Napriklad kdyz se jezdilo pres Nemci a dal,tak to je pekna trasa…

      0 0
      • RUMcajs  

        Hezky dolu prucelskou, at se nam oddeli zrna od plev :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nahoru!

          0 0
          • Smazaný účet  

            dobre , tak nahoru i dolu ;-)))))))))))

            0 0
            • matra  

              Vcera pred spanim jsem se nad tim zamyslel: Nahoru po kondicni na Nemci, dolu Prucelskou, nahoru Rytinou pres Cereniste na Varhost a dolu okolo lavek po druhy strane Rytiny, na zaver rovinka-finis po cyklostezce zpatky na Strekov. Podle profilu by se to mohlo jmenovat M-zavod.

              0 0
              • scret  

                Tak to by mohl bejt slusnej neofic zavod!:)) Co to udelat jako takovou novou kondicni:))))To proveri jak fyzicku,tak sjezdove schopnosti:)))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  je fakt ze prucelka je jeden z mala sjezdu kde schopnej sjezdar nadeli chrtovi i 5minut ;-) ofsem nevim jestli se mu to oplati pac cestou nahoru chcipne ;-)))))))))))))­)))))))))))))))))))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    myslim tim sjizdnejch sjezdu ;-)))))))))) urcite by se nasli vetsi prasarny.....

                    0 0
                    • scret  

                      Jj,jsem slysel od RUMa zes svistel pekne dolu:) Trochu mozna vyhoda v tvym biku,ale do kopce to asi moc neslape ne?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        njn, je to tezky, geometrie taky spis smerem dolu smerovaaana :-) ale me to vyhovuje, pohodli predefsim ;-)

                        0 0
                  • McBlacky  

                    kde to je?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      f Usti nad Labem, vyjedesh po cerveny od strekofskyho hradu do nemci, a tam se pustish po zeleny down :-) je to dobrej zjezd, nic co by se nedalo sjet, ale da zabrat, zvlast dyz si na HT :-))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já už totiž dlouho mám zálusk přijet si zajezdit okolo UnL, tak to zařadím na seznam :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          von je i dost dlouhej :-)) prevyseni 500m dylka 5km tak.±… dojezd asi 1km je asphalt do brneee :-)

                          0 0
                          • scret  

                            nadhernej je ten posledni skok!:)))))

                            0 0
                          • McBlacky  

                            jsem to checknul na mapě, teda jen v pc, takže nevidím TZka ale dokážu si představit kde se to nachází. dík

                            0 0
                          • RUMcajs  

                            Primo pred hospodu Srdicko prilehajici k autobusove zastavce. I po vlastni ose se lze dostat po cyklostezce do centra UL na vlak (kdyz z te stezky nespadnes do Labe).

                            0 0
              • Pilot  

                dneska po obede jsem se nad tim zamyslel: idealni trasa je z Litaku nahoru na dlouhac, na varhost, okolo lavek do sebuzina, pak na strekov (lesem, kdysi se tam tudy jel jeden RM), pak kondicni nahoru, dolu prucelskou, na sebuzin, na plesivec, okolo radobyla, pak dropik dolu do pistan a podel labe do time outu.

                0 0
              • scret  

                Odhadoval bych nejlepsi cas kolem min. 1 a pul hodky. Chrti se zas zbrzdej ve sjezdech:)))))))

                0 0
              • Smazaný účet  

                :-))))) sive, rytiny je skoda pouzit pro stoupani ;-)) to je hrozne krasnej rytmickej nenarocnej sjezd, uplne lahudka na zaver dne :-)))

                0 0
              • Smazaný účet  

                ty lafky dycky minu…, vyjedu dole u rytiny a nemuzu je trefit ;-) tam je tech cest hafo…

                0 0
                • scret  

                  Ja vim kde presne jsou,ale radsi je taky „minu“:)))))))Ale o vikendu jsem sel tamtudy pesky a tak jsem po nich aspon sel:)))))) Ted kdyz nas tady ma nejaky to celoopruzeny kolecko,mohli bysme v lete na nich zkusit drandit:)

                  0 0
    • BikerMarius  

      Rock Machina se pojede 30.4.2006 , kudy to bude se pokusim zjistit. ale kudy navrhujete by to asi nešlo ,zkuste na němčí odstartovat 200lidi najednou! už tech dvacet bylo moc co se jelo posledni němčí. zajimalo by mně co vše se vám na trati nezamlouvalo?

      ať to šlape…

      0 0
      • DW6  

        Trasa:SKP-Radešín-Ždár-Strážiště-Čermná-H.Jílové-Javory-Český Bukov-Maškovice-Roztoky-Povrly-Mirkov-Blansko-Ryjice-Erbenova v.-SKP.....trasa se mi nezdá tak špatná,jak všichni tvrdíte,60km,1500­m..určitě pojedu,moc se těším

        0 0
      • scret  

        to BikerMarius: A nechapu proc by to neslo,kdyz driv se tak Stredohori jezdilo!Ale nestartovalo se na Nemci,to je o nicem!Start byl letmej na Novosedlaku…

        0 0
      • Smazaný účet  

        už 30. dubna? kua to abych pomalu oprášil kolo. ble, to bude bahna. loňskou trasu sem nejel, předloňská se mi docela líbila. ta trasa mezi ústim a ltm taky nebyla zlá, ale to záleží, v 99 dyž sem jel svuj první maraton tak tam byl dlouhej úsek po asfaltu podle labe, dyž to dělal tlašek v liťáku tak se mi ta trasa dost líbila.

        0 0
        • scret  

          ta trasa kterou delal Tlasek nebyla spatna,jenom mela jednu velkou chybu,cca 3× se krizila,coz zpusobilo docela slusny bloudeni a nechteni kraceni trate a nasledne diknuti:((Coz byl i muj pripad:((Bohuzel jsem nebyl sam,bylo nas docela dost ikdyz ne vetsina:) ale zrejme chybicka se nekde vloudila:)) Ja jsem zbloudil v jednou dost kamenitym sjezdu,kterej se dost letel a najednou sup mimo cestu odbocka,kterou snad kazdej prejel,nekteri se spravne vratili,ale dost lidi jelo dal a kdyz po 200metrech ses napojil na trat,tak sis myslel,ze to byla jen kratoucka zkratka… No a vono 15km:(((

          0 0
          • Smazaný účet  

            Už si to nepamatuju, jsem si to tenkrát projel předem takže bez problémů… to bylo někde pod Plešivcem? Jinak se to křížilo akorát nahoře pod Varhoštěm a na Dlouháči… a tam to zkrátit snad nešlo.

            0 0
            • scret  

              Bylo to tam jak se potom uhybalo jakoby k Radobilu a ted nevim jestli se valilo s Varhoste nebo odkud,ale kazdopadne to bylo uplne na h… Prave ja jsem si tenkrat rikal,ze to znam,tak si to ani nebudu projizdet a … :)

              0 0
      • Smazaný účet  

        No moment, teď mi to klaplo, 29.4. Středohorský sedmistovky a 30.4. RM Středohořím? Zbláznili ste se? To se chlapi nemůžete domluvit? A co je to za blbej nápad dělat maraton v neděli???

        0 0
    • BikerMarius  

      Rock Machine Ústecký bikemarathon 30.dubna 2006 Info na www.bikebase.cz/race.php?…

      Trasa byla trochu zkrácena a zlechčena z důvodu dřívějšího termínu , ale opravdu jen trochu změněn byl ten asfaltový výjezd po startu.

      0 0
      • BikerMarius  

        Tak jsem projel větší část trati a je na co se těšit! Krutá a dlouhá zima zajistila ,že ty louky co se pojedou se nebudou muset sekat páč tráva neroste, některý useky jsou už dobře projetý, no proste trenujte trenujte trenujte at je nas tam co nejvíc. 

        0 0
        • Smazaný účet  

          Chceš říct že ty louky, přes kerý člověk musel drtit lehký převody, ač jel po rovině, jsou teďka tak rozbahněný, že tam ani nic neroste? :o)

          0 0
          • BikerMarius  

            Ne jen trochu blata , je to bez ty vysoky trávy…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Stejně to asi bude zas pruda… jak to nejni udupaný, tak to nejede…

              0 0
            • BikerMarius  

              fotky ze závodu na www.bikebase.cz/article.php?…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Eště popohnat Adámka ať zveřejní ty výsledky… :o) Jinak měl sem pravdu, byla to pruda. :o) Zvolil jsem bezpečné tempo „hlavně dojet celej“, takže sem těch 56 km co mi komp naměřil zdolával skoro pět hodin. S průměrem 154 tepů/min. Skoro sem rád, že ty sedmistovky den předtim nebyly. :o) Sem to vodstonal. Aspoň že kolo je vcelku ok. Zatim jsem diagnostikoval jenom zadřenej pedál, uvolněnej kufr a upínací mechanismus u nášlapů…

                0 0
                • scret  

                  za 5 hodin??tak to jsi zvolil hodne lehky tempo:))Ikdyz vlastne bylo asi hnusny bahno co?:((Navic je zacatek sezony.....

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já ti dám hodně lehký tempo, voe. Jedinej člověk, ten Mathias Mende, to dal pod 3 hodiny. Peťa Sentenský měl tušim 4:19. Prej si řikal že by tak do 3,5 hodin to moh dát. :o)

                    0 0
                    • scret  

                      No jak jsem rikal,za sucha ano,ale pak jsem si uvedomil ze bylo asi shit. Navic jestli byla trat stejna jako loni,tak byla urcite dost kentus,fakt vyhozeny prachy,ale tot muj nazor!Ve Stredohori je daleko hezcich cest!!! Ten Mende to je dobrej blazen!Loni jel na totalnim HT s pevnou!

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Trať byla docela supr, teda byla by za sucha, Adámek tam dal víc asfaltu, kvůli jarnímu termínu, ale jinak z velký části se jelo to co předloni (loni sem nejel). A díky tomu bahnu spousta věcí nebyla jetelnejch… Předloni sem tu trať myslim dal celou, teď se chodilo nejdřív do kopce a pak i z kopce… Když sem dojel do cíle cca 2 hodiny po Mendem, tak už byl spolu s dalšíma kámošema z dojčlandu zkalenej a z rukou mu padaly flašky Zlatopramenu… :o) BTW prachy – za 300 startovnýho docela dobrý světlo, 40 kaček na jídlo (a možnost přežrat se na občerstvovačkách) a nezapomenutelný zážitek… co víc si přát. :o)

                        0 0
                        • RUMcajs  

                          Chodit z kopce dolu? Takove podminky jsem nezazil ani na Komarce. To muselo bejt peklo :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jako ty první to asi eště jet mohli, ale pak už to bylo dost rozrytý a taková ta blbá kombinace bahno – hladký kamení – zabahněný gumy, kerá se už moc nechytá. Tušim že asi dva sjezdíky sem scházel.

                            0 0
                            • RUMcajs  

                              Ostudo!

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Jsem si na začátku stanovil cíl dne, a to bylo dojet živej a zdravej a s celym kolem. Taxem se tim řídil. Ale myslim že sem toho jel víc než jiní, aspoň z kopce… soudě podle toho že sem ve sjezdech i předjížděl, to se mi moc nestává… :o)

                                0 0
                              • PietroUL  

                                Šel jsem část sjezdu z Blanska do Ryjic a vůbec se za to nestydim. Nedal bys ho ty, nedal by ho nikdo, v tom bahně byl prostě nedatelnej, a jestli tady někdo bude tvrdit opak, tak si vymejšlí :) Trať se mi líbila ještě víc než loni, druhá polovina by za sucha neměla chybu, ale takhle v bahně jsem si jí moc neužil. Letos nemám skoro nic najeto, trápil jsem se od začátku do konce, na Erbence jsem zaseknul řetěz mezi nejmenší pastorek a rám, po silnici vedle Stříbrníků jel bez šlapání a poslední kopec běžel. První závod je pro mě vždycky zakletej. Spravim si chuť na Twispovi na Malevilu :)

                                0 0
    • Smazaný účet  

      Výsledky: /…cz//race.php?… přiznám se, že ten čas vítěze mi nejde do hlavy… ale asi je to možný, tušim že ty dva co byli za nim (kdo? hornych a zelenka?) byli diskvalifikovaný za zkrácení tratě…

      0 0
      • PietroUL  

        Mně se to taky nějak nezdá. Loni na suchu měl 2:51 a letos v bahně a na trati s většim převýšenim 2:49? A že by dal druhýmu v pořadí Prokopovi 20 minut? Minimálně divný.

        0 0
        • DW6  

          Kur.a chlapi,koukněte,co to plácáte za nesmysly.Mathias Mende,u nás nemá pomalu konkurenci(Vo­krouhlík,Spěš­ný,Horák a další,pokaždé je zatim dal).Vždyt má medaile z MS silnice,a ne jednu.Nechci snižovat výkon Michala Prokopa,ale už na v kopci na silnici nestíhal,treba na mě v Čermný měl ztrátu pomalu dvě minuty.Zde měl na mě Mathias asi 8minut!Radek Z. za Mathiasem cca 3minuty.Vená ve sjezdu do Čermné urval patku od přehazky.Kdyby si to Radek neúmyslně nezkrátil,tak by asi dojel druhý.Stalo se to z Jílové na Javory.Skutečně zde to nebylo perfektně značené,sám bych v tom místě váhal.

          0 0
          • PietroUL  

            Mathias je borec, to je jasný, jen jsem se pozastavil nad srovnánim jeho loňskýho suchýho času a letošního mokrýho. Možná nebyl minulej rok ve formě :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.