• vzduch

    Předpokládám, že velká část z nás se nevěnuje pouze bikům nebo silnici, ale má daleko širší záběr ( myslím tím oblast sportovních aktivit). Jaké jsou vaše další sporty ? Moje maličkost (řazení dle obliby) :
    1. fotbálek (celoročně)
    2. bike (jaro, léto, podzim)
    3. tenis (jaro, léto, podzim)
    4. běžky, sjezdky (zima)
    5. spinning ( zima,jaro, podzim)

    0 0
    • Medunka  

      Chudak Tvoje polovicka, to si Te moc neuzije ;-(

      0 0
    • black.horse  

      co momentálně provozuji:

      • bike (vše od XC, silnice po FR a DJ) většinu roku
      • volejbal (ve škole, občas beach s kámoši) celoročně
      • lyže (běžky i sjezdovky) 1× nebo 2× do roka, víc není čas a hlavně prachy
      • občas se rád projedu na inlinech, příležitostně
      • sem tam nějaký to posilování
      • kulečník, příležitostně:-)

      dříve sem častěji provozoval (s kámošema pro zábavu) ale již se nestíhám věnovat: fotbálek, hokej(na inlinech), pingpong, petang a kdysi sem se jeden čas paralelně s kolem věnoval atletice… uff, víc mě toho nenapadá, jsem pro každou blbost, hru a sportovní aktivitu, u který je sranda, zábava a pohoda a nikdo neprudí:-)

      0 0
    • pitelboy  

      ja se to snazim tak prokladat.. takze:

      bajk, carvy, ski-alpy, lyze, slalomak, obcas zabehat, rad tapkam po kopcich, dilna, gaucing, polezt na ledech trochu i v lete a pak co se naskytne (fotbalek atak..)

      0 0
    • gobike  

      Takze jiste, ze na prvnim miste je bike, potom treba posilovna, nebo bowling, v lete si rad zaplavu a v zime sjezdovky, ale asi zacnu bezky, pac tomu zacinam prichazet na chut, ale jaxi jsem porat neprisel na exektivni zpusob zabrzdeni:D. Jinak uz nic, jsem linej clovek:/

      0 0
      • Venda  

        Brzdím zásadně pádem. Někdy kontrolovanym, jindy méně kontrolovanym…

        0 0
      • Vrci  

        Se koukni na profíky na OH za cílovou čárou zastaví samovolně nebo lehnou. Já to dělám stejně. K dokonalosti jsem dovedl pád na levý bok.

        PS nebyl jste někdo na šumavském maratonu

        0 0
    • Martyss  

      Takže podle časové náročnosti

      1. Studium VŠ
      2. Futsal
      3. Curvy…:-)
      0 0
    • RUR  

      Proč jenom sport.Nejen jím jest duše živa;-)) Co Třeba právě onen širší záběr:

      • MTB
      • VHT
      • Sjezdové lyžování
      • Plavání
      • Občas beach voley
      • Výtvarné umění
      • Vážná hudba
      • Divadlo
      • Standartní restaurační sporty:-))))))
      • Spaní

      Nejlepší kombinace je táhlý sjezd po šotolině při poslechu Gershwinova Američana v Paříži. Je to vážně pohoda:-))))))))

      0 0
      • lidumil  

        Já mám k tomu radší Rachmaninova :-)

        0 0
      • rasto  

        a kde mas zenskou? :-)

        0 0
        • RUR  

          Přítelkyně není přece sport ani zábava;))) a taky, co nenapíšeš, to ti nikdo nevyčte:)))))))))­))))

          0 0
    • SavaH  

      a abych teda taky napsla, tak v posledni dobe to je

      1. kolo
      2. plavani
      3. behani
      4. bike-forum
      5. spani

      jako doplnkove sporty: inline, sem tam lyze, stena, bowling, pritel ;o))) nebavi m nicnedelani, ale jinak jsem lenochod obecny hele a uz jste si nekdy poslechli alba Stinga? Je to fakt super!

      0 0
      • lidumil  

        Myslíš solo nebo s Police? :-)))

        0 0
        • SavaH  

          solo. jsem nejak netusila, ze to ma jazzove ladeni. Fakt se mi to mibi. Ale behem vikendu si teda poslechu i police. Znam jen par pisnicek

          0 0
      • rock  

        S Police super, sólo nuda k uzoufání …

        0 0
      • zirecek  

        Přítel až úplně na posledním místě, joj.. ..

        0 0
        • SavaH  

          no momentalne jo, protoze jsme od sebe cca 1000 km :o(

          0 0
          • zirecek  

            Jak se říká, láska hory přenáší. A někdy hory tu lásku otuží.

            0 0
            • rock  

              Opatrně s tím … někdy taky těch 1000 km vzdálenosti vyčaruje nového (záložního) přítele :-) …

              0 0
              • SavaH  

                v tom pripade by byl pritel na 1. miste ;o)

                0 0
                • rock  

                  … což by ovšem moudrá slečna / mladá paní nerozkřikovala na fóru a opatrně by ho zmínila až na posledním :-) …

                  0 0
            • SavaH  

              ty mas nejaky zkusenosti ;o) Rozjeta zenska, horsi nez vychrice, laska hory prenasi a tak

              0 0
              • rock  

                Se musím pana kolegy zastat, minimálně ta první část je drtivě jasná pravděpodobně každýmu mužskýmu už velice brzy :-) …

                0 0
                • SavaH  

                  nikde jsem nenapsala, ze to neni pravda. A ty ses taky nejakej chytrej… Na srazu B-F asi nebudes ze ne

                  0 0
                  • rock  

                    Už nejsem nejmladší, papírově už nárok na zárodek moudrosti a zkušeností mám :-) … a konkrétně ta zmiňovaná zkušenost je mi čas od času osvěžována :-) … Jsem člověk mimořádně nespolečenský, plachý a naví abstinent, takže moje přítomnost na organizovaném alkoholickém dýchánku je silně nereálná.

                    0 0
              • zirecek  

                Už jsem se lekl, že jsem napsal vychřice. Musel jsem se podívat, :o].

                0 0
                • SavaH  

                  to neznas? vychr – machr? to je predpona VY!!!

                  0 0
                  • zirecek  

                    To je možné, ale vichřice je s měkkým. I když je někdy tvrdá, jak ženská.

                    0 0
    • rock  

      Jsem tady asi jedna z mála vyjímek, línej jak veš. Jediný, co mne alespoň občas přinutí se sebou něco dělat, je bike. Plavání tak 3× ročně, spinning jenom abych se měl kde potkat s kamarády, se kterými se jinak míjím, posilovna je epizodní záležitost (vždycky se tak na rok přinutím, pak odejde motivace a příště začínám zase od nuly)

      0 0
    • Páník  

      1.bajk (ale ne v tomhle pocasi) 2.fotbal 3.florbal v zime vede hokej a lyze…ne ne ne – v zime vede bike-forum (na ukor vsech ostatnich cinnosti vcetne skoly:))

      0 0
    • zirecek  

      Okurková sezóna se začíná rozjíždět naplno, :o].

      0 0
      • Janes  

        Mám to promyšlené,jaro až podzim kolo,podzim až jaro stolní tenis.Od října do března mistráky,potom pomalu přebírá vládu kolo a na podzim opačně.Co se nemění je návštěva osvěžovny po obojím,nejen proto stále XXL.Ben

        0 0
    • Biker jak Pes  
      No tak já to mám takhle
      Bike (případně silnička) celoročně
      trenažér (válce) zima, část jaro a podzim
      běžky zima, část jaro a podzim (záleží na sněhu)
      bazén celoročně
      fotbal, či florbal celoročně
      lyže zima
      0 0
    • expen  

      letos jezdim celou zimu takže kolo pořád na prvním místě,poté běhání s občasným florbalem a následuje posilovna provozovaná po celý rok…jinak v zimě ještě snowboard a lyže ale to považuji spíše za relaxaci a odpočinek…

      0 0
    • j-c  
      • MTB
      • Taekwondo (uz jen sem tam)
      • Posilovna
      • zbytek sportu
      0 0
    • jaski  

      zavodne stolni tennis.ted sempriselz mistraku :)

      0 0
    • petebike  

      tak celorocne kolo, bez toho by to ani neslo, v zime trenazer, obcas nejaka ta voda – bazen,rybnik… beh na MHD – kdyz mi nejede auto, pritelkyne – taky celorocne „kdyz jsme spolu“, bezky – letos jen jednou, SNb – obcas ping pong :-))

      0 0
    • Meesha  
      • florbal (hral sem 8 let zavodne a hodit to zahlavu a nepinkout si s kamosema jentak nejde)
      • lyzovani – curveni nebo si obcas zablbnu nekde ve snowparku

      no a pak si obcas zahraju volejbal, fotbalek, zaplavu, zain-linuju a tak…

      0 0
    • grafik  
      1. pracovni nasazeni
      2. bike (celorok)
      3. beh (2–3× tydne, zima)
      4. bezky (momentalne 1–2× tydne)

      Posilky, spiningy a vubec tzv. indoory me vubec neba :)

      0 0
    • goofy  

      Takze krome jezdeni na kole:

      • lyze (i sjezdovka, ale nejlepe mimo)
      • XC (ctete: plazeni se na kole i do kopce)
      • VHT nebo i jina turistika kdysi sem i trosku lezl a zase planuju se k tomu vratit
      • badminton, squash a tenis
      • hodne zridka si zahraju fotbal a hokej
      • a pak sporty, u kterych travim nejvic casu: zewlling, kryglistika a jeji podruzne sporty, no a samozrejme Rossengard a kdyz neni ten, tak aspon nejaky jiny fotbalek… ;o)

      No a pak ruzna vsehochut, co mne zrovna napadne…

      0 0
    • Manas  
      1. Badminton
      2. Boulder
      3. Pinces
      4. Plavani
      5. Posilka
      6. Sipky, biliarek :-)
      7. Hudba
      8. Ujety filmy

      Volejbal uz zavodne nehraju, blyska se na lepsi casy u badmintonu :-)

      0 0
    • Sparky  

      kolo lezení snb beach

      0 0
    • luCas  

      Hokej a fotbal, ale nebranim se nicemu. Tedko sem dokonce byl hrat s holkama ze tridy badminton:-)

      0 0
      • Vojtas  

        hehe, ale to asi bylo kvuli necemu jinymu nez kvuli sportu :)

        0 0
        • luCas  

          pod zaminkou sportu…bylo to fajn:-)

          0 0
          • Vojtas  

            no ja si myslim že to bylo pěkný pokoukáníčko :) tedy vlastně také sport ;)

            0 0
            • luCas  

              to bylo, obcas sem nevedel kam driv koukat…:-) Je pekne nespravedlivy hrat s holkama, se tezce soustredi na hru..

              0 0
    • Elwing  

      Byla to atletika, dokud sem na ni nepřestala mít čas… pak taky lezení, dokud mi to nepřestalo jít a tudíž mě to přestalo bavit. Teď jedině SNB a běžky v zimě a v létě to kolo a chození po horách… na ostatní sporty jako tenis, pingpong, kuličky, kulečník či tak jsem nešikovná…

      0 0
    • Medunka  
      • prace ( porad se nejak vrtim na zidli, na balonu )
      • fitko
      • kolo
      • tury
      • ukecanost ( to hejbani pantama stoji nejakou energii, uz by to mohl byt sport na ZOH )
      • manualni prace ( neni nic lepsiho na odreagovani )
      • polovicka
      0 0
      • zirecek  

        Zas na posledním místě, :o].

        0 0
        • SavaH  

          a zase si rejpne ;o) Dokud jsem pracovala, tak jsem taky v praci travila vic casu, nez s drahou polovickou… a ted jeste min

          0 0
        • SavaH  

          a zase si rejpne ;o) Dokud jsem pracovala, tak jsem taky v praci travila vic casu, nez s drahou polovickou… a ted jeste min

          0 0
        • Medunka  

          Dulezite je misto, kde je polovicka na prvnim miste ! ;-)

          0 0
    • Daf  

      V zime bike, bezky a plavani. V sezone jen bike.

      0 0
    • ddd - andy  

      Hmm tak ja taky:

      • kolo XC, DH, Silnice (samo o sobe by tohle stacilo.. :-))
      • lyze – rails & big air + FR
      • brusle zimni i letni
      • plavani

      ..a dalsich celorocnich lumparen je tolik, ze bych to asi ani nevyjmenoval :-)

      0 0
    • MARIN  

      KOLO (celorocne, MTB,silnce,tre­nager:) Florbal (rijen-duben) Plavani Beh Lyze a bezky(radsi brusleni jak klasiku) Prilezitostne squash, bowling, pinces(driv 15let zavodne), sipky, kulecnik, nohejbal, hokejbal...........

      0 0
    • Martin  

      Již několik let mám krásně rozdělený týden: po: volejbal út. tenis, večer mariášek st. kolo nebo kajak čt. tenis pá odjezd na víkend a tak si ten život vesele plyne a nekonec umřu. BTW: aspoň tedy v té smrti se shodují všechny náboženství, v tom, co bude pak se to už pak dělí:-)

      0 0
      • Janes  

        Jak jste probírali to hraní proti ženskejm,je to problém.Na pinecovým fóru,kam chodím si to vyžádalo dokonce samostatné téma s velmi zajímavými příspěvky :)).Ben

        0 0
    • Lahváč  

      1)silniční kolo – jaro, léto, podzim 2)posilování – celoročně Čím dál častěji si říkám, že už bych mohl konečně začít s tím běháním :)) Kolektivní sporty mě vůbec nejdou, dříve jsem docela rád hrál basket, teď už ani to ne.

      0 0
    • rasto  

      1 – kolo (prekvapive :-) 2 – manzelka 3 – pivo

      • cteni knizek
      • pinec
      • pesi tury
      0 0
    • jakub  

      bike
      aikido
      lyze
      fitness
      strelba

      0 0
    • piskot  

      kurňa orienťáci, kde jste? :)
      - takže já teda ten orienťák (dlouhá léta závodně na celkem solidní úrovni, teď už jen tak pro radost :)
      - běžky
      - chození po horách (no to moc sportovní výkon není)
      a jako doplňek mám to kolo :)

      0 0
    • seis  

      1.volejbal (beach, hala) 2.beh 3.plavani 4.bezky, sjezdky, skialpy 5.lezeni 6.sem tam aerobik, florbal

      0 0
    • stream  

      bike (březen – listopad, kdykoli to jde) spinning (listopad – březen, 3 x týdně 2 hodky) sjezdovky (dle možností a sněhu) jinak se moc rád natáhnu s hezkou knížkou a sklenkou dobrého vína od nás z Moravy :) plánuji běžky – 4 z 5 doporučují, tak asi poslechnu a zkusím :))

      0 0
    • fousek  

      ted lyze a snb, obcas brusle, posilka leto: bike, enduro, plavani

      0 0
    • Pekáček  

      A co třeba mlsání? ;o)

      0 0
      • blue  

        kde jsou ty casy, kdy sem tajne v lednici upijel Salko :-)

        0 0
        • JancA  

          jojo, jaká prasárna držet se dvě hoďky na ergáči a pak si dát PIKAO a studentskou pečeť:(

          0 0
        • Pekáček  

          Tos byl asi hodně malej, upíjel upíjel a pak udělal „Bluééé“ a nick byl na světě :o))) Já mám raději Pikajo, má i nižší obsah tuku a tak ho nemusím tolik omezovat :oD

          0 0
          • cabbage  

            :-DDDDDDD tohle me dostalo;) doufam ze blueeeeeeeeea ta­ky;)

            0 0
            • blue  

              ani moc ne, ta teorie ma totiz jednu vaznou trhlinu… v ty dobe mi totiz sladky nevadilo v libovolnym mnozstvi :-)

              0 0
              • Pekáček  

                Čekám až dospěju, mě nevadí dodnes ;o)

                0 0
                • blue  

                  me taky ne, ale uz toho nemusim tolik a casto… a kdyz mlsat, tak spis neco takovyho :-)

                  0 0
                  • zirecek  

                    Dobrou chuť přeju :o), zrovna jsem došel s hospu a láduju nutelu. Kill em all, :o)).

                    0 0
                  • JIRA  

                    Nebyla ta fotka vpravo ve Velu?

                    0 0
                    • blue  

                      je to mozny

                      0 0
                      • JIRA  

                        Tuším testování vidlic na nějakým ostrově.........ale TT to asi není.

                        0 0
                        • blue  

                          lonska predvadecka R7 na Gran Canaria… je

                          0 0
                          • JIRA  

                            Kolik R7ček má asi pod těma velkejma kamenama mělký hrobeček? ;) Naštěstí testovali i jiný vidlice a tak se vrátil ve zdraví. Tu fotku si pamatuju – vím že bych to krásně.......­....sešel. :)

                            0 0
                            • blue  

                              budes se mozna divit, ale byla to predvadecka R7 a novyho tlumice, niceho jinyho :-) d

                              0 0
        • pos3k  

          akurat vcera jsem si dal jednu plechovcicku pred monitorem :-)

          0 0
      • cabbage  

        Jeee karbosnacky;o) ty mam rad, ale ne kakaovy…;

        0 0
    • emarco  
      1. Plavání (4krát týdně – závodně)
      2. Běh (4–5krát týdně – amatérské závody)
      3. Snowboard (když jsou peníze…)
      4. Bike (5 tis. ročně)
      5. Spinning (2krát týdně)
      6. Orientační běh (už jenom rekreačně)
      7. Volejbal, fotbal, gymnasitka…

      P.S. Se svojí drahou polovičkou se vidím 2 krát(spíš jednou) týdně

      0 0
      • McBlacky  

        docela řežba, to já mám na měsíc :) ale zase se vidím s přítelkyní tak 4–5× týdně :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.