• bantik

    Zdravim, hladam pumpu na vzduchovu vidlicu RST aerosa AET, zatial som nasiel znacky author, bbb a merida. ta merida sa mi zda najlepsia ale nazivo som ju nevidel, iba na webstranke meridy.

    mate niekto s nou skusenosti, alebo mi poradne nejaku inu.

    0 0
    • kesu  

      no mam tu artur a neni ot spatny,funguje dobre

      0 0
    • pavelr  

      Mám přes rok nějakou jinou z koloshopu a zatím funguje.

      0 0
    • RUR  

      Aerosu jsem jezdil roky, zkus ji foukat normální pumpou na kola s manometrem přes redukci( tak, sby naddstavila ventilek nad okraj korunky), jestli si vzpominam, byly tam dost nízké tlaky(75 psů a tak). Fungovalo to OK.

      0 0
      • mechanik  

        Do Aerosy se fouká maximum až 250 psů a to normální pumpou nedáš:-))

        0 0
        • RUR  

          Tak to bůh suď.Už se moc nepamatuju. Nicméně opravdu to fungovalo a dofukoval jsem ji mnohokrát. Vím,že se mi nechtělo kupovat něco co stálo třetinu ceny vidle. Pumpa přišla až se Skarebem.

          0 0
        • rock  

          Maximum má sice 250 PSI, ale doporučené tlaky jsou 51–60 kg … 120 PSI 61–70 kg … 130 PSI 71–80 kg … 140 PSI 81–90 kg … 150 PSI 91–100 kg .. 160 PSI 101 a víc .. 170 PSI

          0 0
    • rock  

      Tu Authorku mám stejně dlouho jako vidlu. A protože vidlice jde konečně do háje v nejbližších týdnech, tak mohu říct, že pumpa vidlu přežila :-) …

      0 0
    • tim  

      Aerosu jsem jezdil 2 roky. Foukal jsem ji pumpičkou Acor ( 0–300 psi ) – bez problémů. Co se týče tlaku, na jezdce 80kg ready to go jsem foukal cca 180 psi.

      0 0
    • ice  

      ja foukam Gyio za par stovek,spokojenost www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
    • Lister  

      mám bbb a bez potíží, ale tuhle vidlu už jsem díky bohu vyměnil, takže teď odpočívá…

      0 0
    • bantik  

      a tu meridu niekto pouzivate ???

      0 0
      • rarášek1  

        BBB + Merida + RETA + dalších tisíc názvů = jedna a ta samá pumpa. (většinou se liší barvou koncovek, nálepkou a hlavně cenou, Nejdražší je BBB)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.