• Fernetbiker

    Vozil jste nekdo cerveny RSTečko461?Byla to moje prvni odpruzka.Drsny krok netlumeneho elastomeru za sest tisic.Taky jeste byla 381(ve zlute barve).Je to vubec pravda?

    0 0
    • ice  

      ja mam 461 stale doma a funkcni, jen potrebuje novy stiraky. nechal sem si do ni kdysi dat mekci elastomery,tagze krasne chodi

      0 0
    • mechanik  

      JoJo tatík jí má na kole od počátku má najeto asi 36000 km a pořád chodí skvěle a bez vůle:-)))

      0 0
      • Fernetbiker  

        Ono se vlastne na te vidli nema co podelat.Akorat vzdycky kdyz nabrala vodu tak se kapanek pridrela.

        0 0
    • Manas  

      Ja mel 461 pro moje hopsaci zacatky v kremove barve na krasnym modrym GT ramu. Ach ta krasa, jak mi ted vadi ze sem to prodal :-(

      0 0
      • black.horse  

        já ji měl a vlastně mám doteďka:-) zažila můj přechod z nadšence do XC atd k hopsání:-) jel sem s ní, jeden daulovej závod a dokonce i Všenory:-) pak bohužel praskla v podkově, ale v traktorce mi ji svařili a pak jezdila dál… ale už dlouho visí na stropě:-( přemýšlím, že ji dám ještě šanci a z nostalgie ji namontuju:-)

        0 0
        • ice  

          presne stejnou cestu udelala i se mnou. visi mi na zdi,poskrabany kluzaky,zrezivela negativni pruzinka,…

          0 0
          • Lišák  

            461 měla negativku? Já měl 381R (žlutou) a ta měla v každé noze positivní pružinu a 3 ks MCU elastomerů. Na negativku se nehrálo.

            0 0
    • Twisp  

      ja sem ji za 2 tis. prodal kdysi (3–4 roky zpatky) kamosovi :)

      0 0
    • prodi  

      Já měl 281 – krásných 50mm (ne)zdvihu :) Ale v r.2000 jsem s tím zajel Krále Šumavy.

      0 0
      • Twisp  

        takovy sunty nam sem netahej → zadna regulace jen tezsi predek :)

        0 0
        • prodi  

          Náhodou to mělo permanentní autolock :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Me chodila docela dobre. Plna polymeru, zadna pruzina dokonce to ani tak moc nekopalo. Tenkrat sem si myslel, ze ji budu mit vecne.

            0 0
    • jaski  

      sakra mayslim ze sem mel 381 ale XL:D byla dvoukorunkova:). sice uz byla jeta ale vakl nemela kupodivu zadny.cekal sem jak budekopat ale ono nic.nevim cim tobylo ale normalne i tlumila.a chodbyl taky docela dobrej.zdvih mela vetsi ale nevim kolik presne.bohuzel sem se ji snazil marne rozebrat ale neslo to:( pak sem ji vymenil zaram leader fox kterej ted mam.noted me stve ze sem si ji nenechal:(

      0 0
    • zbynek1  

      ja ji mel taky, minuly rok jsem ji za 200 prodal. po jizde v zime se mi roztrhaly vlnovce.

      0 0
      • PietroUL  

        Konečně to někdo rozlousknul. Po nekonečnejch sporech, jestli to jsou prachovky nebo gufera, je tady řešení: vlnovce :))

        0 0
        • Twisp  

          Clovece uz sem myslel ze ti negdo vjel brusli na krk, ozvi se mi na ICQ. Jinak vlnovce slysim taky poprvy a moc se mi to libi :)

          0 0
        • zbynek1  

          gufera to nejsou urcite :-) gufera jsou tesneni na hridele

          0 0
      • jaski  

        ty jo a ja cumel a lamal si hlavu co tim vlnovcem myslis a nenapadlo me to :)

        0 0
    • speedy gonzales  

      jojo…381R…cena pres 5tisic a pripadal jsem si jako absolutni king… mam rad ty doby, kdy k udrzbe stacil jen hadr a piksla s vazelinou.. pak prisly Elka a ty uz podle me nebyly tak dobre i kdyz nevim v cem se lisily:-)

      0 0
    • Lance  

      proc menit neco co funguje – jen muj nazor:)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      461 v cerveny mel kamos. Ja mel montazni zlutou, ale tusim, ze to nebyla ta novejsi se 74mm zdvihu, ale poctivejch 63 :)

      0 0
    • fousek  

      Nevim jestly mam 461, nebo 381, ale jezdim na ni do ted, docela slusnej drzak kola

      0 0
    • Smazaný účet  

      461 měla kolik chod? tušim že to měl kámoš a chtěl mi to střelit. ale nová 381 mi přišla lepčí. :o) 381R mam na druhym kole… nechal jsem jí pár let vyležet na skříni a kupodivu přestala přidrhávat. asi to vystonala. :o)

      0 0
    • black.horse  

      hmmm, teďka sem ji schválně zvážil… 1,4kg… sakra, kam se na to hrabe SID a spol:-)

      0 0
    • rarášek1  

      Prozradí mi někdo, co se mi to válí v servisu za RSTéčko? Vevnitř je pružina a elastomer. Ď.

      0 0
      • rarášek1  

        A ještě jednou.

        0 0
        • Manas  

          Hele to vypada jak moje stara Omega TL. V pravy noze je pruzina a tlumic, ne ? Ja jsem mel jen jine stelovani. Vim ze delali i verzi bez tlumeni, pry.

          0 0
          • rarášek1  

            Ne v obou nohách je elastomer a pružina.

            0 0
            • Manas  

              Tak to je divny, to sem nikdy nevidel, ledaze by to nekdo tunil. Vzdy davali a davaji jedna noha elastomery, jedna noha pruzina + olej + tlumic.

              0 0
              • rarášek1  

                To není omega, spíš bych řekl GILA nebo CAPA, ale z pravěku. Nechal mi to tam ležet kunčoft po výměně vidle. A díky korunce na šroubky přežila několik velkých úklidů a je zařazena do sekce rarity.

                0 0
                • Fernetbiker  

                  Jaka rarita?Pred par lety byl vymenej sloupek docela uzitecna vychytavka.Mam takovej pocit ze se OMEGA delala i bez tlumeni,jen to asi nemelo oznaceni LT.

                  0 0
      • Vilém  

        Muj tip je ZETA TL nebo EL

        0 0
        • ice  

          Zeta ale mela olejovy tlumeni ne? tohle je neco do roku 99-ma to sroubovaci korunku! podle me RST 281 nebo 381 model 97–99

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.