• yasmine

    Poradí někdo…?

    Na kole mi zlobí Rapidfire XTRko. V servise mi řekli že je to rohatkama. Jsem na vahách mezi DualControlem XT/XTR a SRAM Trigger (je náááádhernej).

    0 0
    • Mamutt  

      Pokud se rozhodneš pro Sram, budeš muset změnit i šaltr (penízky navíc).

      0 0
    • pegal  

      hlavne DC ..

      0 0
    • Vilém  

      Kdyz se ti SRAM tak libi tak jdi do neho:)

      0 0
    • pos3k  

      kdybys nechtel vermomoci dc ci sram zkus juknout jesli nemaj nekde „lezak“ xtr, urcite se bude nekde v pze valet :-)

      0 0
      • yasmine  

        Vím, že to zní divně, ale ačkoli by byl SRAM Trigger (gripy nechci!), dala bych u Shimana raději přednost DC před RF.

        0 0
    • ddd - andy  

      Svez se pokud mas moznost na dualech a pak jdi do sramu! :-)

      0 0
      • yasmine  

        Dost Dobrý Doporučení, Dík, DDD! :-D

        0 0
        • pegal  

          ty se smejes .. zkus to a uvidis ze to tak dopadne ..

          0 0
        • ddd - andy  

          Slecna ftipna.. pamatujem si! :-) RF jezdim uz dloho a premyslim o novym sramu. DC ne-e spatne se radi na presmyku na velky placky a navic to vypada obludne. Samotny Shimano uz zase dela pro letosni rok radu xtr v provedeni RF.. :-)

          0 0
          • pos3k  

            budou i rf na osmicku? :-/

            0 0
            • ddd - andy  

              Nechapu.

              0 0
              • pos3k  

                no jako ze zase bude vedle dc i rf, tak by mohli udleat spravny krok z5, tj. jak na 9 sp. tak i 8 sp.

                takovej vykrik do tmy ode me

                0 0
              • yasmine  

                RF XTR se přece dělají na osmipastorkovou nebo devítipastorkovou kazetu a co vím, nejspíš mezi sebou nejsou kompatibilní.

                0 0
                • Vilém  

                  na 8cku nedelaji uz asi 10 let

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Podivej se ji do profilu a pochopis ;) staleti utikaji…

                    0 0
                    • enjoy  

                      2006 ma ve veku nejak az moc lidi tady:-).chybycka se vloudila:-)

                      0 0
                    • yasmine  

                      2006 se oběví lidem, co nezadaj datum narození. To sis nevšim? :-O

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Fakt? Nerikej? :)

                        0 0
                      • Mamutt  

                        Jen jestli to nebyla jemná narážka na možnost tuto kolonku skutečně vyplnit ;o)

                        0 0
                        • yasmine  

                          Jako já jo? ;-)

                          0 0
                          • Mamutt  

                            Pomalu, ale jistě se dostáváme ke kýženému cíli :o)

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Je neslusne se ptat damy na vek a jeho zverejnenim v profilu by predesla mnoha impertinencim ;)

                              0 0
                              • yasmine  

                                Čím to je, čím to je, že ..... to je dycky první, co chlapy v diskuzích zajímá? ;-)

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Treba aby vedeli, jestli je objekt jejich zajmu chranen zakonem nebo zda-li ma jiz vnucky v jeho veku :) Pak se z toho da vycist i treba neco o case, o touze po vdavkach a tak . Jestli biologicke hodiny uz tikaji. Nebo i dopravni situace… hlavne ohledne prechodu.

                                  0 0
                                  • yasmine  

                                    Žádnej zákon, žádný vnučky, žádný vdavky, žádný hodiny. No a dopravní situace? Tipla bych: Anglická – 2, Wilsonova – 4, Argentinská – 2 (bude ale hůř), Nuselák – zatím 2. Tak asi tak.

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      A tomuhle vsemu se da vyhnout jednim cislem :)

                                      0 0
                                      • yasmine  

                                        Místo jednoho jsem napsala čísla dokonce čtyři, že by to snad nestačilo? :-)

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Zenska… spoustu toho nakeca a informacni hodnota 0 :)

                                          0 0
                                          • cabbage  

                                            tak proto:) a obcas si necha smazat vlastni odpovedi;)

                                            0 0
                                            • yasmine  

                                              Tak, tak! Jsem děsně užvaněná. Každej třetí post se mi proto automaticky maže. Možná to nechám zvýšit na každej druhej.

                                              0 0
                                    • djano  

                                      Asi som celkom nepochopil – na tych uliciach cakaju zeny na prechod ?

                                      0 0
                                      • Pá-dlista1  

                                        A ty cisla to je koncentrace na metr ctverecni ;)

                                        0 0
                                        • djano  

                                          Som rad za objasnenie, citim sa nesvoj bez mernych jednotiek. Na Wilsonovej je celkom natresk…

                                          0 0
                • ddd - andy  

                  Opet tomu trochu nerozumim.. Srovnavas dvoje razeni – jedno na 8 a druhy na 9 pastorku – coz je celkem logicky ze to neni kompatibilni.

                  0 0
            • VencaV1  

              Na osmicku ne, ale budou na desitku. :)

              0 0
          • petebike  

            jo mas pravdu s tim smykem, taky je docela rozdil mezi XT DC a XTR DC, ja mam komplet sadu XTR DC od jara (krome klik) a nemuzu si stezovat, sundal sem z th takovy ty obludny packy a vsechno v pohode a dokonce i v bahne :-))

            0 0
          • blue  

            mezi nama, u sramu by ta draha packy u presmyku taky mohla bejt trochu kratsi… ale souhlasim, ze sram trigger je momentalne nejlepsi razeni :-)

            0 0
    • Ascalabrus  

      Nechávám si na zakázku skládat nový Cannondale Prophet. Kromě smyku na něm nebude nic od Shimana. SRAMácký X.Gen jsem pochopitelně nechtěl. Dokonce ani SPDčka nebudou, čekám na Crank Brothers Candy. Jejich barva mi líp půjde k novýmu Cannonu ;-).

      Na starým kole jsem naopak neměl nic od SRAMu (starý gripy jsem vyhodil), jezdil jsem na XT DC. Není to ani tak o tom, co je podle mě SRAM zásadně lepší – chtěl jsem jen vyzkoušet něco novýho. Ačkoli se údajně na nový kola dává v Německu z 54% právě SRAM.

      Prophet 2000 je komplet Shimano, Prophet 4000 je SRAM… s XTR kazetou ;-).

      Jestli chceš Triggery, doporučuju určitě X.0.

      0 0
    • Daf  

      Sezen si zase rapidfire tim nic nepokazis. I kdyby to melo byt „jen“ XT.

      0 0
    • lith  

      odpověď je jasná. Jdi do X.0!!

      0 0
    • PePu  

      Kdybyste někdo věděl o nějakém skladovém ležáku (XT, XTR) na 8, sem s ním.

      0 0
    • cmelak  

      X.O a na Shimano si ani nevzpomeneš… Není nic lepšího.

      0 0
    • Orbis  

      misto XTR RF, bych za 1. vyzkoušel všechny systémy->DC, sram jak páčky tak grip… pokud by ti stejně vyhovovalo nejvíc RF, tak mrkni sem www.ebikes.cz mají XTR RF v nabídce:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.