• Petefire

    Cus lidicky, potreboval bych malou radu. Brzy tu mame jaro a rad bych v nejbizsi dobe osedlal nejake to kolo. Vybiram si mezi Trek 6700(rok2005) a Scott scale 60(rok2006). Oboje jsou fajn a ja stale nevim, do ktereho mam skocit. Mohl by mi tu nekdo nejak poradit, urcite se ale ubirat hodnocenim kvality. Dik za reakce cus

    www.scottsports.cz/…_obj.katalog?…

    www.kola-radotin.cz/…-6700-05.htm

    0 0
    • poiko  

      No, Scotty se mi vždycky líbily, ale šel asi spíš do toho Treku. Má lepší vybavení

      0 0
      • Ice-goofy  

        Ja ho mel toho treka a naprosta spokojenost.. fakt kolo super.. kamos ho odem ne koupil a je spoko ja zatim nemam zadne :) duvod prodeje byl ten, ze jsem si chtel postavit kolo z komponentu co ja chci… no a zatim jen sleduji kupuji a tak.. :)

        0 0
        • luCas  

          Souhlas. Sice mam treka silnici, ale dam za nej ruku do ohne:-)

          0 0
          • Ice-goofy  

            Pozor ja jsem mel Treka 6700.. o tom hovorim… treka silnici mam stale

            0 0
    • Daf  

      Je to tezkej vyber. Trek ma lepsi vybavu, ale Scottik je zas o dost hezci :) Scott ma asi lepsi vidlici a ta vybava neni horsi az zas o tolik. Asi bych nakonec koupil toho Scotta.

      0 0
    • Jogador  

      Už pár let se mi treky nelíbí, všude dávaj vysoký představce, a vůbec to kolo vypadá divně. Scot má Toru,kterou taky jezdim, trek má pilota, skterý se ti za pár dnů stane pevná… Já osobně bych toho treka nebral vůbec a toho scota možná, ale kouknl bych se ještě i na něco jiného…

      0 0
    • Ofelie  

      Já mám toho Scotta model 2005 a jsem z něho nadšená, zejména vidlice předčila očekávání.

      0 0
    • Jogador  

      Jinak na toho scota je recenze v jednom Velu, ale moc tam o něm nepíšou…

      0 0
    • goofy  

      Proc zrovna tak osklive? Vzdyt je tolik peknych kol… Treba: www.bike-eshop.cz/…ail-disc-05/?…

      0 0
      • cabbage  

        to uz je ten scott hezci;)

        0 0
      • Darkson  

        do tohohle bych šel hned. sympatická značka, zajímavej design a za ty prachy luxusní výbava > není co řešit

        0 0
        • Venda  

          Já mám tohodle Scotta z roku 2004 (to sice ještě neměl označení scale) a jsem s ním naprosto spokojenej. K čemu ti je, že tam písmenkaříš u komponentů (když deore taky fungujou) a máš tam naprosto nefunkční vidlici. A Scott je i mnohem hezčí.. :)

          0 0
      • pegal  

        to uz radsi Meridu ..

        0 0
      • rock  

        Moc hezké, taky by z uvedených byl mojí No.1. Na druhém místě Scott a na třetím … asi něco jiného než Trek :-) …

        0 0
    • mdk  

      Ja osobne bi bral scotta a proc, no treky se mi vubec nelibi. ja si teras skladam bike a to kostru z meridy MATTS PRO kdyby predavali nejake scott kostry do 10litru tak bych urcite sel do ramu scott ale co narobis. A ohledne vybavy no trek ma o trosicku lepsi ale scott je scott

      0 0
      • dzabo  

        v bycikle sport na dominikanskom ali scott aspen za 9000sk, ale neviem ci ho tam este maju

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.