• FilipSka

    vyhnanci z ivela domů !!!!!! www.cyklodiskuze.cz

    0 0
    • KArlos1  

      Tak to už je prdel jsou to neskuteční ubožáci

      0 0
    • Vejdel  

      už jsem ani nedoufal :-)))

      0 0
    • kovar  

      Nejlepší diskuzní server o kolech a cyklistice ha ha ha

      0 0
      • ice  

        chteli bychom jeste pozvat Kuryra na bajku (tebe ne, Kovari)

        0 0
      • Radek Broz  

        :o)))) Tak to je narez. No, sebevedomi jim rozhodne nechybi;-)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Co co ? Jakej nářez ? Já sem V.I.P. to nevíš ;-)

          0 0
          • kovar  

            tak dlouho zde a pořád problémy s chápáním řazení příspěvků?

            0 0
          • Radek Broz  

            Projíždim statistiku návštěvnosti a koukám, že mi tam děláš reklamu;-) Máš plusový bod.

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Jo ? Tak jako revanč přijdeš na další messe kalbu :-)

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Teda B-F kalbu. Já už mám dost ,–)

                0 0
                • Radek Broz  

                  Kdyz me ty patky moc nesedi, kdyz koncim ve ctvrtek brzo a mizim domu na bike… I kdyz ted to u nas uz moc na jezdeni nebude.

                  BTW: Jak jsem jel na Klinovec, kterej byl ted jednim z duvodu, proc jsem se neucastnil, mam na webu. Nic z toho nebylo, ale zase jsem odpoledne jel poprvy v zivote do kopcu s bikem vlakem;-)

                  0 0
                  • goofy  

                    Panacek si vzdycky vozil prdylku autem, jo? :-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      No, spis se nam tak moc nehtelo jet nahoru po silnici, ze jsme zvolili vlak… Chybou navygatora jsme nakonce po silnici stejne najeli vic, nez je zdravo;-) Zase jsem prozkoumal dost kopcu, kam normalne nejezdim.

                      0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Pokud vim, tak v pátek to bylo jen jednou a to naposledy. Možná se mýlím, ale myslím, že ne.

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Já zas myslím, že v týdnu to bylo jen vyjímečně, jak jsem to rezervoval já v Arestu. Jindy to je vždycky v nějakej blbej termín.

                      0 0
    • ice  

      koneckoncu je tam vitan kazdy, kdo nema konfliktni sklony a ma nam k cyklistice co rict.

      uz je naplanovano nekolik vylepsieni,ale budou prichazet postupne,abychom nevysli z uzasu

      0 0
      • Beeda  

        jo a ten Marcelius je taky bonus admina:-))B.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No jo, ten je fakt přehnanej a navíc to vypadá, že mne nemá rád :-o

          0 0
          • ice  

            je to looser. pamatuju si na diskusi s Milanem a ty narozdil od toho ******* Marcelia ses dokazal omluvit, opravit se,uznat pravdu… to neumi kazdej!

            0 0
      • Martin  

        no vida, 6 let to běží a slíbená vylepšení furt nikde :D

        0 0
    • ice  

      to se sem vazne nikdo nezene? proc jste tak skromni,ze se nechlubite tim co vite a znate? nebo snad lakomi, ze nam to nechcete rict? ;-))

      0 0
      • kovar  

        neotravuj

        0 0
      • TinkTink  

        A kde je jistota, ze se to taky neztrati? :)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No jo, ale tady se zas může stát, že příspěvek je smazán na přání usera, což jinde možný není :-o

          0 0
          • kovar  

            jo, tohleto mazání na přání usera bylo docela silné kafé. Takovouto blamáž by si Admin mohl docela odpustit. Dále no cement, porušoval bych pravidlo 1 a 2.

            0 0
            • ice  

              kovari, umis i jiny slova nez „neotravuj“? uz asi jen nadavat na Admina, coz se mi zda dost zcestny.jezdis vubec na kole? prispej taky svou troskou do mlyna urcite to dokazes.

              jistota ze se to nesmaze je ta ze to patri 1osobe a nerozhoduje o tom clanek v Pelotonu a skupina horkych hlav ve Velu,kdyz to tak reknu

              0 0
              • Radek Broz  

                Nenaúadny zpusob, jak vytahnou thread propagujici podradnou diskuzi na svetlo:o) Jedine v b-f veriti budes!!!;-)

                0 0
                • ice  

                  podradnou? proc?

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Myslim, ze tady nasbiram klidne nekolik stovek hlasu, ze zadna jina diskuze nesaha b-f ani po kotniky.

                    0 0
                    • Lister  

                      založ anketu :o)))))

                      0 0
                    • goofy  

                      Davam hlas

                      0 0
                      • ice  

                        tomu rikam hlasovani stylem rudosskych dob, fakt mate stale stejny komancsky gryfy

                        0 0
                        • ddd - andy  

                          Chudinko.. :-(

                          0 0
                        • dalimil  

                          můžu mít Apačský grify ? to je tady vhodnější :-))

                          0 0
                        • goofy  

                          Protoze neopevuji tvoji diskuzi, tak jsem ten nejhorsi? Tohle mi pripada komancsky…

                          0 0
                          • kurýr na bajku  

                            No jaxi na to přišel ? Ty si nejhorší, prostě protože to tak je :-P Na cyklodiskuzi prostě chodí málo bajkerů a tak to podle toho vypadá. Ovšem pro každýho silničáře je cyklodiskuze jednoznačně nejlepší. V tom je B-F pozadu. TAKŽE TAK !!!

                            0 0
                          • jirka23.1  

                            tak sem se zašel podívat co, že to tady je za diskuzi. a po přečtení pár příspěvků mě zarazila omezenost některý přispěvatelů na ostatní přispěvatele, který nedej bože chodí přispívat i jinam. trocha normálního přístupu by neuškodila. ale na druhou stranu je tu dost normálních lidí, ale těch pár lidí, kteří se pokládají za bohy cyklistických diskuzí tu je tak 10 včetně admina. ale trocha poučení z jiných diskuzí by neškodilo. třeba to řazení příspěvků bez rozřazení témat je trochu nepřehledný, teda trochu…trochu hodně. jinak to tu nemáte úplně špatný
                            kolu zdar

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              Nerekl bych, ze se ADMIN povazuje za boha… Na ADMINa nam nesahej, za boha ho povazujeme my!:o) Pokud se budeme bavit o technicky strance, tak tahle aplikace je o dost jinde (rozumej o hezkych par vyvojovych skoku dale). Zobrazit po kategoriich si to tu taky muzes – co ti prijde neprehledny?

                              0 0
                              • jirka23.1  

                                heh v tom adminovy jsem se spletl, protože sem za něj pokládal tebe. ale koukám, že červená barva znamená něco jiného.

                                to řazení příspěvků sem teda jaksi nenašel. nevim teda o kolik vývojových skoků, ale pár věcí mi nepřijde tolik důležitý. a že tu máte hmotnosti a foto. o to snad v diskuzi nejde. jde o to diskutovat.

                                0 0
                                • admin  

                                  neni problem si nechat vylistovat jen urcitou kategorii kterou chces. Z tvyho prispoevku vidim ze si zde teprve chvilku a patrne nevis jake funkce zde jsou pro (podle meho) zprijemneni a zprehledneni diskuse. Doporucuji to tu chvilku sledovat a pak teprve psat kritiku. Pokud mas nejaky podmetny napad jak toto forum jeste vylepsit muzes ho klidne pripsat.

                                  Myslim ze toto forum oproti cyklodiskuze.cz je o dost jinde, nizmene to neznamena ze cyklosdiskuze.cz je spatna. Kazdy si muze vybrat to co mu vyhovuje nejlepe. Pokud nic takoveho nenajde muze si zalozit vlastni forum :))

                                  0 0
                                  • jirka23.1  

                                    jo chápu, že to jde ale ještě sem nepřišel na to jak to rozřadit do kategorií. např kategorie offtopic, pak bike, atd… když mi poradíš budu jedině rád. takhle v tom mám děsnej bordel.

                                    0 0
                                    • admin  

                                      v hledani si muzes zadat kategorii ktera se ti ma vylistovat

                                      0 0
                                      • jirka23.1  

                                        jo to sem si našel, ale já sem myslel zobrazení úvodní stránky do témat kategorií. jako je to třeba na cyklodiskuzi s tím, že si pak můžeš vylistovat každou kategorii zvlášť. tohle prokousávání je trochu zdlouhavý. tohle kdyby se dalo nastavit tak je to supr

                                        0 0
                                        • admin  

                                          Toto nelze byla tu na to i diskuse a vyslo ztoho ze takto to je pro vetsinu nejlepsi :)

                                          0 0
                                          • jirka23.1  

                                            aha

                                            0 0
                                            • admin  

                                              muzeme do budoucna tuto moznost zapracovat :)

                                              0 0
                                            • Radek Broz  

                                              …ale Muzes si v seznamu prispevku na hlavni stranc e kliknout na nazev rubriky za prispevkem a zobrazi se ti jen prispevky te pozadovane diskuze.

                                              0 0
                                          • jirka23.1  

                                            to admin: můžeš mi prosím napsat proč mě to pořád vykopává (odhlašuje). fakt mě nebaví se během jedný minuty třikrát přihlašovat. to je nějaká vychytávka nebo co?

                                            0 0
                                            • admin  

                                              tak to opravdu netusim a neznam nikoho jineho komu se to stava expirace session po zalogovani je 180 minut necinosti

                                              0 0
                            • kovar  

                              taky jsem se byl podívat, co to tam máte za diskuzi a nějaký xindl tam účelově použil můj nick. No když mu to dělá dobře, tak ať si poslouží. Tímto ho zdravím.

                              0 0
                              • jirka23.1  

                                to je divný v jiném tredu si psal, že nám to tam jdeš rozvrátit, a pak se tam objevilo téma jaká cyklodiskuze je nejlepší. tak tady zase lidi nelakuj, že s tim nemáš nic společného ;-)

                                0 0
                                • kovar  

                                  no ale takhle se přece nedá rozvracet, to ten ubožák pod mojím nickem dělá špatně:-)

                                  0 0
                                  • jirka23.1  

                                    já sice nedám na cyklodiskuzi dopustit. ale abych byl objektivní tak je to rozdělený asi tak, že silničář jde na cyklodiskuzi a biker na BF. tady toho máte o bikách o mnoho víc. ale silnice tu trochu strádá.

                                    0 0
                                    • JancA  

                                      tak sem taky koukla na tu cyklodiskusi.Nic moc.Malo prispevku. Na BF zadas dotaz a do par minut mas nekolik odpovedi. Ty lidi se znaj i mimo interent, jezdej na vyjizdky a potkavaj se na zavodech. Na ty cyklodiskusi nekdo psal, ze by si pral, aby se uzivatele jednou sesli. Divny.resej se tam blbiny a kdyz ne blbiny, tak minimalne stejny veci jako tady. Konstruktivni mi to tam tedy rozhodne neprijde, i z pohledu silnicare…Ale je dobre, ze vytvarite „nazorovy pluralismus“…chichi, jestli se tomu tak da v tomto pseudovedeckem kontextu rict takhle:¨)

                                      0 0
                                      • Jarda  

                                        No sice je tady hodne prispevku, ale 90% uplne o nicem. Je fakt, ze kdyz zadas dotaz, tak mas behem par minut reakci. Problem je ten, ze jsi bud poslana do historie nebo se reakce vubec netykaji dotazu.

                                        0 0
                                        • kovar  

                                          demagogie. Učelově zatajuješ ješte další možnosti odpovědí, kterých je taky dost, no holt volby jsou nějak nakažlivé.

                                          0 0
                                        • goofy  

                                          A proc zadavat dotaz, kdyz toho v historii je treba vic nez dost? Nekdo (treba ja) se pak neco snazi najit v historii, diky takovym threadum se tim musi prokousavat pul dne. Idealni je najit si podobny thread, a pridat dotaz tam…

                                          0 0
                                          • Jarda  

                                            Mas pravdu, ale vysledek je stejny.

                                            0 0
                                            • goofy  

                                              Proc? kdyz ma clovek doplnujici dotaz, tak mu klidne odpovi. Neni zaden problem.

                                              0 0
                                              • Jarda  

                                                Myslim tim, ze se vetsinou stejne dozvis prd ;)

                                                0 0
                                                • goofy  

                                                  Zalezi na co se ptas ;-)

                                                  0 0
                                                • pos3k  

                                                  dalsi level vitezstvi nad lenosti je kontakovat primo cloveka ktery ma nejake zkusenosti, je majitelem, rozhodoval se atd..... (email, icq, web) mozna ti tohle casem dojde :-) i kdyz je email podminkou registrace, tak clovek, ktery nevyplni „lip“ profil i po takovy dobe musi byt strasne linej :-D

                                                  0 0
                                                  • Jarda  

                                                    Dalsi level bike-fora by tedy mohlo byt zruseni diskuze a vytvoreni databaze cyklistu s uvedenim jejich vybavy a kontaktnich udaju.

                                                    0 0
                                                  • JJ  

                                                    Jezis ty si prudas…

                                                    0 0
                                                  • pos3k  

                                                    to uz si zaspal, staci kuknout do nase biky (porid free verzi b-f), nezridka to tak funguje

                                                    0 0
                                                  • Jarda  

                                                    Tak uz zbyva jen zrusit diskuzi

                                                    0 0
                                                  • pos3k  

                                                    navrhni to adminovi, muzes to podporit anketou :-)

                                                    0 0
                                                  • Radek Broz  

                                                    Budeme se branit!

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    Zrusit cyklodiskuzi? Klidne…

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    nejsem proti, ale myslim že se zruší sama díky obrovské návštěvnosti…

                                                    0 0
                                                  • ice  

                                                    jo? kdo vedel o bikeforu pul roku po jejim zpusteni? bylo to pres 200lidi jako v pripade cyklodiskuze.cz? ona se sama nezrusi

                                                    0 0
                                                  • Radek Broz  

                                                    Bych rekl, ze na b-f po pul roce bylo lidi vic. Co, ADMINe? ALe nejak nemchapu, proc tu za cyklodiskuzi (potazmo proti b-f) jako bojujes? Nebo co si dokazujes? Klidne si vesele existujte vedle b-f.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    hele enjoy z tebe tady nikdy nebude,tak se o to bez snazit tam,jo?:-)

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    B-F silniční kola 31 vláken za 6 let CD silniční kola 317 vláken za 4 měsíce

                                                    pro mne b-f až třetí nebo čtvrtá strana s cyklistickou tématikou, kterou si otevřu

                                                    0 0
                                                  • ice  

                                                    nechteli byste to tady v BF zabalit a zrusit? na ivelu bejvavala dobra databaze informaci,probralo se vsechno. vic nez 100 megabajtu cistyho textu o necem svedci.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    jsme vdecni:-)

                                                    0 0
                                                  • Radek Broz  

                                                    Pod to se klidne pripojim;-)

                                                    0 0
                                        • ice  

                                          protoze tahle diskuze funguje uz radu let, ta nase jen pul roku. pamatujes na diskusi na Ivelo.cz? tam bylo uz vyreseno snad vse a nejmin 10×. uz jsme vsichni moudrejsi a neptame se na to co driv.

                                          snazime se drzet diskuzi v co mozna nejlepsim duchu, zadny picoviny typu „Rebu ano ci ne na 1001zpusobu“

                                          0 0
                                          • ddd - andy  

                                            No z toho cos napsal by se dalo usuzovat, ze ste vytvorili cyklodiskusi proto, abyste radili par novackum na netu, ktery nemaj s zadnou diskusi zkusenosti a nahadou zavitaj k vam. Takze vam davam rok, maximalne dva.. Pak uz i tam bude opet probrano vse na 10zpusobu a zacnete je odkazovat do historie.. Hmmm zasluzny cin! :-)

                                            0 0
                                            • ice  

                                              pokud si vazne myslis,ze cyklistika stoji na miste tak te lituju. odkazovat se do historie ma cenu v prubehu roku,ale i v te dobe se dost meni, jsou ruzne slevy a i behem roku se vyskytuji nove modely…tagze rada musi byt neustale aktualni (az na nektera staticka temata)

                                              0 0
                                              • ddd - andy  

                                                Chces rict, ze moje razeni SIS nad riditkama jiz neni na vrcholu hitparady? Sakra, ta vetev se podemnou nejak houpe, asi slezu a trochu se porozhlidnu kolem.. ;-)

                                                0 0
                                              • enjoy  

                                                ty vole ty si umis vybrat cloveka na debatu:-)),takovou smulu bych chtel mit:-))

                                                0 0
                                      • jirka23.1  

                                        souhlas s jardou. to, že máš do minuty několik odpovědí sem zjistil, že tady vůbec nic neznamená. tady to v 98% v dotazu sklouzne úplně jinam a stane se z toho zase jenom chat. kdy se rozebírá úplně něco jiného nebo nějaká jiná kravina. a málo příspěvků. souhlas, ale jak dlouho jede BF a jak dlouho cyklodiskuze po zrušení ivela??? trošku divný srovnávat.

                                        0 0
                                        • pos3k  

                                          viz muj prispevek vyse (31.05.2006 14:32:20)

                                          0 0
                                        • kurýr na bajku  

                                          To mě dovede opravdu nasr…, dyš místo očekávaný odpovědi se dovim jen ňáký cinty. Ovšem zas to drží thread v popředí.

                                          0 0
                                        • Splinter  

                                          Bavit se pořád o kolech je trošku úchylný ne? Registroval jsem se bude to rok… A za tu dobu sem se tady dozvěděl tolik zajímavejch informací, rad, zkušeností.. K nezaplacení. Když něco vím, tak se snažím poradit.. Ale myslím, že to, že se tady neřeší jen kola je jedině ku prospěchu věci a vyplívá to z toho že dost lidí se navzájem zná osobně. Prostě web (a je podle mýho moc dobrej) pro lidi co maj společný právě to kolo.

                                          0 0
                                    • Radek Broz  

                                      Ano a je to tak dobre – je to BIKE-forum. I kdyz spousta bikeru na silnici trenuje a dokonce jsou to i nejaci silnicari, kterym to tu presto prijde ok;-)

                                      0 0
                                    • Gorgov  

                                      Tak to kulovi, ja sem oboji a cyklodiskuzi jsem jednou oteverl a…dekuji nechci

                                      0 0
                            • ddd - andy  

                              Jo ty prispivas i jinam, jo? No tak to sem radsi vubec nelez! :-b

                              0 0
    • -b-n-x-  

      jejdamane!!! ja tam vlezl!!!

      timto si verejne sypu popel na prilbu.

      0 0
      • Martin  

        aneb cyklodiskuze znovu, lépe a bez trollů :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Pro mě pozdě, jestli se zaregistruju, tak mě zabte…

          0 0
        • Stancek  

          CO to je???

          0 0
          • Martin  

            nic pro tebe, ty nemáš rád cenzuru :D

            0 0
            • Stancek  

              Bodejt.. bys me furt mazal :-D

              Myslis ze tam nekdo z puvodnich ivelo/cd uzivatelu prejde?

              0 0
              • Martin  

                je otázka, kolik procent lidí z CD definitivně míchá to věčné spamování blbečků typu Mrňůštík nebo toho multinicka

                0 0
      • Lister  

        A k čemu to bude, když vše důležité se dozvíš úplně někde jinde :-)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Tak jako nemusíš mít doma televizi a taky i FB, používáš os linux a jíš jen bio, že jo :-)

          0 0
          • Mig_all  

            Televizi ani FB taky nevedu, linux proč jako? Android postačí…

            0 0
      • Mig_all  

        K čemu? Bike-forum nestačí nebo co? Sem žádní olkyčové, agenti, Medvědové a Michalové Millerové nechodí zaplať pánbú…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.